FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Torchlight II będzie miał multi, więc obserwuj ta pozycję, bo jedynka w singlu jest miodna jak jasna cholera [w ogóle do singla w nudne wieczory jedynkę polecam gorąco]

A do multi - Titan Quest z dodatkiem obowiązkowo, koszt tej gry to jakieś marne grosze na dziś dzień [poniżej 30zł] a zabawy od groma i trochę.

Ewentualnie z trochę starszych pozycji Sacred z dodatkiem, tudzież jego nowsza odsłona Sacred 2.

Z kolei z komiksowego uniwersum są jeszcze X-Men Legends 2 i Marvel Ultimate Alliance - obie na zasadach h&s i obie posiadają multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:03, Markush napisał:

Torchlight ma niedługo mieć multiplayer, więc można trochę poczekać.


A To jakaś sprawdzona informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:44, Quong napisał:

A To jakaś sprawdzona informacja?

Nie wiem (bo niby miał być oficjalny multi, ale nie wiem jak z tym), ale wiem, że jest już chyba mod dodający multiplayer. Na oficialnym forum kiedyś ktoś wrzucił informacje, że robi, a to było w tamtym roku (chyba), więc chyba powinien już być. Pogoogluj, a na pewno znajdziesz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:48, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie chodzi mi o Bioshocka 2 opłaca się kupić ?? Dużo ludzi na multi? I długi
Single ??

Jak grałeś w Bioshock "1" to się oczywiscie opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze szansa zakupu gry Age Of Empires 2 w polskich sklepach (nie internecie)? Np. Empik, Saturn, Media Markt? Najlepiej z dodatkami/iem. Może być również wydanie w sadze/trylogii (np z częścią trzecią i pierwszą).
Ile by to mogło mniej więcej kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo w Kolekcji Klasyki sprzedawana była tylko pierwsza część z dodatkiem (chociaż coś mi się wydaje, że dostępna w sprzedaży była też AoE 2 Złota Edycja, ale na stronie KK nie ma wszystkich gier z katalogu). W Empiku byłem raz w życiu, ale zdaje się, że da się tam kupić grę na zamówienie, choć z dostaniem tak leciwej gry może być problem. Jedynym wyjściem pozostają aukcje lub jakiś stary, zapomniany sklep w ciasnej uliczce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


http://www.ceneo.pl/593160
Znalazłem tylko to. Ja mam grę w Złotej Edycji z Conqueros (dodatek na 5 z plusem) i gram do dzisiaj w multi które jest rewelacyjne. Jeżeli się podszkolisz dam ci namiary na sieci w jakich gram z masą znajomych i różnych ludzi w tym mistrzami polski;P Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Oferta to Edycja Kolekcjonerska za...29złociszy:P Opłaca się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 12:25, Bithda napisał:


http://www.ceneo.pl/593160
Znalazłem tylko to. Ja mam grę w Złotej Edycji z Conqueros (dodatek na 5 z plusem) i
gram do dzisiaj w multi które jest rewelacyjne. Jeżeli się podszkolisz dam ci namiary
na sieci w jakich gram z masą znajomych i różnych ludzi w tym mistrzami polski;P Jedna
z najlepszych gier w jakie grałem. Oferta to Edycja Kolekcjonerska za...29złociszy:P
Opłaca się i to bardzo.


Stare ale dla niektórych jare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile kosztuje mount and blade warband w saturnie/ media markt? Steam odpada, bo nie mam karty, ewentualnie czy jest jakiś sklep internetowy, który sprzedaje same cd keye tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:34, kuba9876543210 napisał:

To zaloz sobie paypala, przelej ze zwyklego konta internetowego i zaplac. Karta nie jest
potrzebna.

Przynajmniej dla mnie, to nie takie proste. Bo owe konto mają rodzice, ja nie. W ogóle trzeba być pełnoletnim żeby owe konto posiadać? Pamiętam że kiedyś przelałem 3 dychy na kartę internetową dodawaną do CD-Action, wielu ludzi chwaliło że działa. A mi klops, zżarło kasę a na koncie jej nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze masz ukonczone 13 lat, zeby zalozyc sobie konto w banku (oczywiscie nie kazde i nie wszystkie funkcje beda dostepne, np. nabywanie funduszy inwestycyjnych*). Z tego co pamietam wg regulaminu paypala trzeba miec te 18 lat ukonczone, ale w praktyce nie ma z tym zadnych problemow, bo nie jest to w zaden sposob weryfikowane, wiec wystarczy, ze sobie zalozysz to konto majac chocby 13* lat i przelejesz pieniadze z konta bankowego na rachunek paypala i mozesz robic zakupy w wielu internetowych sklepach zagranicznych, co prawda nie wszystkich, ale wielu.

*albo mniej jesli rodzice przeleja.
** a jesli nawet interesowalyby Cie fundusze inwestycyjne, to mozesz poprosic rodzica o zalozenie Ci odpowiedniego konta na siebie, ale Ty bys z niego korzystal.

Dnia 30.08.2010 o 23:40, Kirabaxior napisał:

Pamiętam że kiedyś przelałem 3 dychy na kartę internetową dodawaną do CD-Action, wielu ludzi chwaliło że > działa.


Co to za karta? Moze trzeba bylo ja jakosc najpierw aktywowac? Czytales dokladnie regulamin/FAQ, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:41, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy warto zakupić Mafię II? Słyszałem, że jest bardzo krótka i jest trochę
gorsza niż się spodziewano.

szczerze mówiąc to warto. Mi się bardzo podoba, ale od razu mówię, że jestem fanem GTA a Mafii pierwszej wręcz "anty":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcę opłacać konta w banku, zwłaszcza że ja tam kasy nie będę trzymał. Za dużo pierdzielenia się.

Dnia 31.08.2010 o 13:00, kuba9876543210 napisał:

> Pamiętam że kiedyś przelałem 3 dychy na kartę internetową dodawaną do CD-Action,
wielu ludzi chwaliło że > działa.

Co to za karta? Moze trzeba bylo ja jakosc najpierw aktywowac? Czytales dokladnie regulamin/FAQ,
itp.?

Wszystko tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A długość? Nie chciałbym kupować gry za 140 zł którą przejdę w jeden dłuższy sobotni wieczór ;)
PS. A czy ktoś zna jakąś inną grę do 150 zł którą warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się