FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2010 o 22:24, donard napisał:

> Jakie gry polecacie do 120 zł gatunek : rpg , fpp ,akcja . Najlepiej
zeby
> było to kilka gier zebym szybko sie nie znudził . Narazie mysłałem nad takim zestawie

> :
> Call of Juarez: Więzy Krwi + Call of Juarez gratis!
> The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
> F.E.A.R. 2: Project Origin
> S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
> Bioshock
>
>
A może wiedźmin??? Albo assassins creed 1? Taki pakiecik ci polecę ;)

Grałem :P w Assasin''s Creed''a i Wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:02, Net_com napisał:

Warto zagrać w dawn of war 2 ? Ze strategii lubię Warcrafta , Starcrafta , Civ-ke i
Kompanie Braci.


Nie jest zły,z tym że w DoW 2 oprócz czystej strategii dodano też elementy RPG,no i też trochę bardziej zręcznościowo się gra.Mimo wszystko gra jest przyjemna,a biorąc pod uwagę obecną cenę brałbym nawet w ciemno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 17:02, piotr961103 napisał:

> Jakie gry polecacie do 120 zł gatunek : rpg , fpp ,akcja . Najlepiej
zeby
> było to kilka gier zebym szybko sie nie znudził . Narazie mysłałem nad takim zestawie

> :
> Call of Juarez: Więzy Krwi + Call of Juarez gratis!

Więzy Krwi to świetna gierka - mam chyba z 70h przegranych w trybie single (w multi nie grałem). Niezła fabuła, świetne projekty lokacji, 2 różne postacie do wyboru. Nawet po ukończeniu jest dobra jako gierka przy której można się wyżyć odpalając 1 czy 2 misje.

Z cRPG to może Alpha Protocol? Osobiście nie grałem, bo czekam na patcha usuwającego zabezpieczenie (około 12-18 miesięcy po premierze ma się ukazać).
Z "ogranych" tytułów polecam Planescape:Torment.

Z gier akcji to polecam Gears of War, Kane & Lynch.
Z gier FPP - Call of Juarez (obie części) i Timeshift.

Myślałeś może nad Polskim Two World''s 2? Ogromy, ładny i zróżnicowany świat, wiele questów. Pierwsza ocena gry to chyba 92/100. Zapowiada się niezła gierka, no i szybko się na pewno nie znudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:48, laki13 napisał:

A jakie to zabezpieczenia posiada Alpha Protocol? Bo ja o nich w ogóle jakoś nie słyszałem...

Mało upierdliwe (mniej niż Steam i inne DRM''y), ale jednak - SoftAnchor firmy Uniloc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2010 o 19:05, Growin napisał:

Mało upierdliwe (mniej niż Steam i inne DRM''y),

Zabezpieczenie steam polega tylko i wyłącznie na aktywacji. To i tak najmniej upierdliwe zabezpieczenie dzisiaj, bo nawet płytki nie musisz mieć w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 19:39, Kirabaxior napisał:


> Mało upierdliwe (mniej niż Steam i inne DRM''y),
Zabezpieczenie steam polega tylko i wyłącznie na aktywacji. To i tak najmniej upierdliwe
zabezpieczenie dzisiaj, bo nawet płytki nie musisz mieć w napędzie.

Niestety nie zgadzam się z Tobą. Gry korzystające ze Steam ma jedną poważną wadę - wymagają internetu na komputerze gdzie są uruchamiane. Gry korzystające z SoftAnchor można aktywować na innym komputerze niż ten na którym jest zainstalowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 21:45, Kirabaxior napisał:

Błąd. Gry te wymagają internetu tylko do aktywacji.

O to mi chodzi.

Dnia 24.10.2010 o 21:45, Kirabaxior napisał:

Kiedy nie masz neta uruchamiasz tryb
offline i grasz w swoją ulubioną grę.

Nie ma neta na kompie z grą - nie ma aktywacji podczas jej pierwszego uruchomienia - nie ma grania. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to samo jest z większością dzisiejszych zabezpieczeń. Securomy, Safedisci, czyli najpowszechniejsze. A jak ty nie masz neta, idziesz do kolegi i aktywujesz grę.
Z Securomem i Safedisciem tak nie zrobisz, bo robisz to przy instalacji, więc musiałbyś koniecznie na swoim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Rozważam zakup gry Drakensang 2 lub dodatku do Neverwinter Nights 2 o tytule Maska Zdrajcy. Obydwa tytuły to wychwalone gry cRPG. Który bardziej byście mi polecali?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 23:12, zoltriks napisał:

Witajcie. Rozważam zakup gry Drakensang 2 lub dodatku do Neverwinter Nights 2 o tytule
Maska Zdrajcy. Obydwa tytuły to wychwalone gry cRPG. Który bardziej byście mi polecali?
pozdrawiam


Ja bym brał Drakensanga, z jednej prostej przyczyny: dobra odskocznia od BioWare-owych gier. Zagrałem w jedynkę i naprawdę mi się spodobała, chociaż była dla mnie trochę dziwna na początku. A tym bardziej że dwójka jest trochę wydaje mi się lepsza niż jedynka, której nie skończyłem (przygoda z błędem na płycie z CD-A, pożyczyłem od kolegi wersję pudełkową i chodziło dobrze). A dodatek do NWN... nie wiem dużo o nim ale z tej dwójki wolałbym jednak normalną grę niż dodatek. Chyba że Ci zależy na zebraniu całej kolekcji w oryginalnych pudełkach. Your choice ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się