FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2010 o 23:12, zoltriks napisał:

Witajcie. Rozważam zakup gry Drakensang 2 lub dodatku do Neverwinter Nights 2 o tytule
Maska Zdrajcy. Obydwa tytuły to wychwalone gry cRPG. Który bardziej byście mi polecali?
pozdrawiam


Mi się jedynka Drakensang nie podobała , zły system walki i wielkie rozczarowanie chociaz gra ma grafike niczym bajka. Fabuła nudna wiec wybierz Neverwinter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:45, Kirabaxior napisał:

Hmm, to samo jest z większością dzisiejszych zabezpieczeń. Securomy, Safedisci, czyli
najpowszechniejsze. A jak ty nie masz neta, idziesz do kolegi i aktywujesz grę.
Z Securomem i Safedisciem tak nie zrobisz, bo robisz to przy instalacji, więc musiałbyś
koniecznie na swoim kompie.

Błąd. Securom podobnie jak SoftAnchor ma tę zaletę, że można aktywować offline, a Steama niestety chyba nie.
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5462/Release_Date_Check_Failed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 23:12, zoltriks napisał:

Witajcie. Rozważam zakup gry Drakensang 2 lub dodatku do Neverwinter Nights 2 o tytule
Maska Zdrajcy. Obydwa tytuły to wychwalone gry cRPG. Który bardziej byście mi polecali?
pozdrawiam

Ten dodatek do NWN2 to IMO ścisła czołówka gier pod względem opowiadanej historii (choć zaczyna się dość nudno). Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale mimo wszystko, czy ta zasrana aktywacja przez internet, który dziś ma każdy(a jak nie ma, to i tak zapewne nie ma takiego kompa, by uciągnąć grę :F) jest tak irytująca i felerna, że trzeba potępić steama?
Zresztą jak wspomniałem, jak ktoś nie ma neta w danym momencie to zwyczajnie idzie do znajomego i to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja xd Mam dylemat między dwoma grami mmo, WoW ( World of Warcraft) i RoM (Runes of Magic). W wow-a grałem z dobre 3 lata, ale już się troche znudził, chciałbym zagrać w jakieś dobre mmo ale bez abonamentu, słyszałem że RoM jest bardzo podobne do WoWa a nawet lepsze, i tu moje które bardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:09, Jakass napisał:

Witam, to znowu ja xd Mam dylemat między dwoma grami mmo, WoW ( World of Warcraft) i
RoM (Runes of Magic). W wow-a grałem z dobre 3 lata, ale już się troche znudził, chciałbym
zagrać w jakieś dobre mmo ale bez abonamentu, słyszałem że RoM jest bardzo podobne do
WoWa a nawet lepsze, i tu moje które bardziej polecacie?


Cóż jeśli RoM byłoby lepsze lub takie jak WoW i darmowe toby WoW nie był królem MMO - a jest. Dlatego jeśli chodzi Ci o jakość gry i poziom, ale też liczbę graczy bo tym się żywi i napędza każde MMO - to polecam WoWa. 50zł to nie jest suma niemożliwa.
Jeśli jednak znudziło Ci się (a mogło - ja gram już jakies 4-5 lat i odczuwam podobnie) a widziałeś jakieś gameplaye RoM, i spodobało Ci się...Czemu nie? W końcu to nic nie kosztuje ;)
Pozdrawiam,
P.S w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:19, kuba9876543210 napisał:

Szczerze? Zadne...
IMVHO, MMO to strata czasu, pieniedzy, zreszta nie nuzy Cie grind? Chyba, ze grasz /
masz boty tylko w do farmienia, czyli w celach zarobkowych. ;)


Jedynym powodem co mnie trzymało przy WoW-ie to było że mój stary grat (czyt. komputer) mógł spełniał wymagania tej gry na średniaka, teraz głównie czekam na GW2, a do tego czasu chciałbym pograć w jakieś dobre mmo, tylko bez abonamentu. RoM jest bez abonamentu, gra około 4 milionów graczy, są 2 polskie serwery i grafika jest nawet przyzwoita. I chyba właśnie dlatego wybiore RoM-a.

Jeszcze napisałes, żebyś nie wybrał żadnego z tych mmo co ja podałem, a może jakie ty mmo mi byś polecił? ;p (najlepiej bez abonamentu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem co mysle o MMO :D
Ale jakby sie uprzec.. w Test Drive Unlimited spedzilem kilkadziesiat godzin po Sieci. W TrackManie dobre kilkaset. Moge obie gry polecic, dwie czescie TrackManii sa dostepne za darmo, TDU chyba za 20zl mozna kupic.
Milo wspominam tez chwile spedzone przy Enemy Territory (sieciowy FPS z elementami cRPG), z 400-500 h w to gralem, gra jest dostepna za darmo (wazy 250 MB).
No i cos w stylu najpopularniejszych MMO, to Runescape, gralem w to kilka lat, ale najlepiej grac z abonamentem (ostatnio to bylo kilka $ miesiecznie), bo bez jest dostepny maly swiat i malo umiejetnosci, questow, itp., grafika jeszcze z dwa lata wygladala jak z polowy lat 90'', ale teraz wyglada troche wspolczesniej :D (mozesz zobaczyc, moze gra przypadnie Ci do gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:34, kuba9876543210 napisał:

Przeciez napisalem co mysle o MMO :D
Ale jakby sie uprzec.. w Test Drive Unlimited spedzilem kilkadziesiat godzin po Sieci.
W TrackManie dobre kilkaset. Moge obie gry polecic, dwie czescie TrackManii sa dostepne
za darmo, TDU chyba za 20zl mozna kupic.

A czy nie jest przypadkiem tak, że TDU nie ma już wsparcia i nie można grać już z innymi graczami? Ja próbowałem połączyć się nie dawno i zaskutkowało to fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem gralem w to z 1,5 roku temu. I masz racje, przy premierzy TDU 2 przebakiwali cos tworcy o czesciowym albo calym wylaczeniu serwerow jedynki, zeby nie zabraklo dla TDU 2 :-/ Nie podoba mi sie takie robienie graczy w konia, NC Soft i EA tez tak robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałbym pograć sobie na padzie (na PC) w jakąś fajną grę. Problem w tym że mój pad nie jest Xboxowy a teraz wiele gier nie obsługuje innych padów niż tych od Xboxa... Czy moglibyście mi doradzić co nieco? (wolę strzelanki ale strzelanki też są miło widziane na moim kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 11:06, karolekx23x napisał:

Co sądzicie na temat gry Turok , czy warto ?


Biorąc pod uwagę jego cenę (w tutejszym sklepie 9,99) to zdecydowanie warto. Gra niestety jest krótka, ale ubijanie dinozaurów na różnorakie sposoby i ich ujeżdżanie sprawiło mi za pierwszym razem sporo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 11:41, sirufok1987 napisał:

> Co sądzicie na temat gry Turok , czy warto ?

Biorąc pod uwagę jego cenę (w tutejszym sklepie 9,99) to zdecydowanie warto. Gra niestety
jest krótka, ale ubijanie dinozaurów na różnorakie sposoby i ich ujeżdżanie sprawiło
mi za pierwszym razem sporo frajdy.

Dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black-Ops zapowiada się na ostrą, wojenną sieczkę, naszpikowana akcją. Ja zamierzam prędzej czy później kupić ten tytuł. New Vegas za to ma bardzo długiego singla, jest klimatyczny i ogólnie jest dobrą produkcją. A o Darksiders to szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 15:56, darth_16 napisał:

Co lepiej kupić kontekście tego, że 9.11 wychodzi Black Ops:
Fallout:New Vegas czy Darksiders?


Siema darth =). Darsiders to takie typowe Devil May cry. Kolega kupil, widziałem. Taka platformowa Siekanka, podobne bardzo do Dante''s inferno.
Czyli jesli lubisz to kupuj, ja osobiscie kupuje New Vegas =D. I polecałbym tobie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdol*. To ty! Haha dobre
Ja wiem jak wygląda Darksiders i prędzej czy później go kupię, ale nie wiem czy najpierw Fallout czy to.
Fallout jest super(3 bardzo mi się podobała), ale jest dłuugi, a przeciez zaraz wychodzi Black Ops, które muszę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się