FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Zasadnicze pytanie, czy grałeś w GoWI oraz II? Jeśli tak to odpowiedz sobie sam. Natomiast jeśli nie to za God of war III wziąłbym się dopiero gdybym znał fabułę poprzednich dwóch części bo w końcu są to nie tylko po tytule kontynuacje ale i fabularne. A B:AA to naprawdę świetna gra choć no GoWIII też ale no ja już Ci napisałem to co chciałem Ci przekazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Condemned: Criminal Origins - niezła jazda bez trzymanki, FEAR przy tym to pikuś, tak samo jak Doom 3. FEAR 2 straszy, ale rzadko i mało skutecznie, jednak mimo to klimat daje radę. Do tego grywalność jest świetna, powiedziałbym, że strzela się nawet przyjemniej niż w pierwszej części. Może obie części The Suffering przypadną Ci do gustu. Choć nie są jakoś przesadnie straszne, bardziej krwawe. Ale dwójka naprawdę może się podobać. Call of Cthulhu, jeden z lepszych horrorów na PC. Jakieś 1/4 gry to dochodzenie, później już prawie tylko strzelanie, ale "momenty" często się pojawiają. Na koniec coś z innej beczki, bo Silent Hill 2. Przygodówka z elementami akcji, jednak nigdzie indziej nie znajdziesz tyle ciężkiego, psychodelicznego klimatu. Ta gra długo siedzi w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Condemned wcale nie jest takie stare i klimat ma niesamowity. Kupiłem kiedyś w serii Topseller i przeszedłem ją kilka razy. Naprawdę warto w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:49, MadDogg napisał:

Cześć!
A ja szukam pewnej gry, w której można byłoby pojeździć motorami :) Nie chodzi mi tutaj
o jakieś klasyczne wyścigi ścigaczami, bo tym się w ogóle nie interesuję. Chodzi mi raczej
o coś co zadowoliłoby fana motorków typu cross/enduro ;] Jednak nie chodzi mi też, żeby
to była jakaś gra rajdowa, chociaż jakaś fajna z wieloma opcjami też może być. Ale np.
dużo czasu spędziłem w GTA San Andreas tylko po to, żeby takim crossowym przecinakiem
swobodnie pojeździć po świecie :D Może więc ktoś zna grę, która na dłużej przyciągnęłaby
mnie do kompa? :)


Proponuje "Fuel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed Undercover czy NfS Pro Street?

Ogólnie to jakie wyścigi byście polecili (żeby wymagania był podobne do NfS Pro Street)? Kolega ma słabego kompa, a chcemy sobie kupić jakąś grę, żeby grać w multi. Także chodzi o coś w co dobrze gra się w multi :)

edit. co sądzicie o GTR Evolution? Da się fajnie pograć w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 23:32, barth89 napisał:

Need for Speed Undercover czy NfS Pro Street?


Żadna z tych dwóch gier nie jest porywająca, ale o ile Pro Street trzyma znośny poziom, to Undercover omijaj z daleka, bo szkoda pieniędzy.

Jeśli lubisz zręcznościowe ścigałki, to może lepiej Burnout? Albo poczekaj na nowego Hot Pursuit? Chociaż pierwszemu TDU nic nie brakuje, a multi ma chyba całkiem niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 00:16, Abe83 napisał:

> Need for Speed Undercover czy NfS Pro Street?

Żadna z tych dwóch gier nie jest porywająca, ale o ile Pro Street trzyma znośny poziom,
to Undercover omijaj z daleka, bo szkoda pieniędzy.

Jeśli lubisz zręcznościowe ścigałki, to może lepiej Burnout? Albo poczekaj na nowego
Hot Pursuit? Chociaż pierwszemu TDU nic nie brakuje, a multi ma chyba całkiem niezłe
;)



Burnout mu nie działa, o Hot Pursuit nawet nie ma co marzyć, a TDU ma mieć wyłączone serwery za 2 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:32, danielbr napisał:

Proponuje "Fuel"

Nom, obejrzałem kilka filmików w necie z tą gierką i ona może być nawet fajna :) Jednak może znasz jeszcze jakiś tytuł gry która by płynnie chodziła na GF7900 no i oczywiście żeby też można było pojeździć motorkiem w terenie x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 18:52, Jan3d napisał:

Powiedzcie coś
Clive Barker''s Jericho
Warto brać za 20zł ?


Pewnie że warto , ja dałem 40 zł i nie żałuje. Duży plus jest taki że można wcielać się w różne postacie w grze , przez to gra jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 09:03, barth89 napisał:

Burnout mu nie działa, o Hot Pursuit nawet nie ma co marzyć, a TDU ma mieć wyłączone
serwery za 2 miesiące ;)


A jest ktoś w ogóle na multi jeszcze w TDU?

Baj de łej: Szukam gry do multi. Najlepiej coś z otwartym światem (albo dużymi mapami) i pojazdami. Mogą to być wyścigi, FPS'y, gry akcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie bo nie wiem co wybrać ;p
Mass Effect 2 (grałem w jedynkę i bardzo mi się spodobała) + Guild Wars Nightfall (chce zacząc przygode z Guild Wars) czy może GTA IV Liberty City Stories?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:25, MadDogg napisał:

> Proponuje "Fuel"
Nom, obejrzałem kilka filmików w necie z tą gierką i ona może być nawet fajna :) Jednak
może znasz jeszcze jakiś tytuł gry która by płynnie chodziła na GF7900 no i oczywiście
żeby też można było pojeździć motorkiem w terenie x)


Nie znam innej takiej gry.Ale wydaje mi się że na 7900 powinno chodzić płynnie.Mi na 8500GT trochę się przycinało ale 7900 od 8500 jest lepsza.Ale to już lepiej niech wypowiedzą się eksperci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2010 o 20:53, peter000 napisał:

Baj de łej: Szukam gry do multi. Najlepiej coś z otwartym światem (albo dużymi mapami)
i pojazdami. Mogą to być wyścigi, FPS''y, gry akcji itp.


Unreal Tournament 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 20:53, peter000 napisał:

Baj de łej: Szukam gry do multi. Najlepiej coś z otwartym światem (albo dużymi mapami)
i pojazdami. Mogą to być wyścigi, FPS''y, gry akcji itp.

Borderlands?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 20:12, dark_mesiah napisał:

> Powiedzcie coś
> Clive Barker''s Jericho
> Warto brać za 20zł ?



Chciałem abyście coś napisali więcej a nie coś w stylu "dobra gra bierz śmiało"

Czekam na jakieś konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Episodes From Libertyy City, a nie Liberty City Stories ;) Co do sedna, ciężka decyzja. Ja bym wziął ME 2 i GTA IV: EFLC, ale jak nie możesz, to chyba jednak GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2010 o 20:53, peter000 napisał:

A jest ktoś w ogóle na multi jeszcze w TDU?


Ja kupiłem TDU niedawno.Na serwerze jest zazwyczaj trochę ponad 10 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 21:54, Jakass napisał:

Doradźcie bo nie wiem co wybrać ;p
Mass Effect 2 (grałem w jedynkę i bardzo mi się spodobała) + Guild Wars Nightfall (chce
zacząc przygode z Guild Wars) czy może GTA IV Liberty City Stories?


Zdecydowanie zestaw ME 2 + GW Nightfall.Dlaczego ? Po pierwsze : w ME 2 masz dość duży świat (wiem,nie na każdej planecie można lądować,ale i tak jest sporo miejsc do zwiedzenia),genialna muzyka,świetna fabuła (IMO dużo lepsza niż w jedynce).Ja akurat swoją nabyłem podczas wakacyjnej promocji w sklepie gram.pl,ale 49,90 to nie jest znowu taka straszna cena ;p Co do GW to jeśli zaczynasz dopiero przygodę to Nightfall jest idealnym wyborem,gdyż powoli i w sposób bardzo zrozumiały wprowadzi Cię w świat gry i zasady nią rządzące,poza tym to chyba najlepsza część serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 22:35, Jan3d napisał:

Czekam na jakieś konkrety


Jak chcesz konkretów to wejdz na You Tube i pooglądaj filmiki , ja zawsze tak robie i wtedy wiem czy mi się będzie podobać czy nie,i sam stwierdzisz czy sie opłaca za 20zł bo dla jednego jest to mało a dla drugiego dużo a takie wypytywanie to niema sęsu bo odpisze ci tylko kilka osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się