FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 22:11, Ezio napisał:

> Ja mam pytanie odnośnie 2 gier, bo nie wiem którą wybrać, a zależy mi na multi...

>
> 1. Jak się obecnie ma sprawa z multi w NfS: ProStreet?
>
Cóż, nie mam gry, ale ta gra była strasznie nudna. Miałem kiedyś od kumpla pożyczoną,
i jedyne co mogę powiedzieć, to to, ze jest.. Nudna. Weź drugą pozycję.
> 2. Co z serwerami w Test Drive Unlimited? Wyłączą je, czy można grę spokojnie kupić
i
> cieszyć się multi?
Tę grę TRZEBA kupić, jak jest się fanem wyścigówek. Ja mam, i nadal po multi jest dużo
osób.


Ale w TDU pogram długo ? :P Bo w styczniu podobno te serwery wyłączyć mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 10.11.2010 o 22:15, barth89 napisał:

Ale w TDU pogram długo ? :P Bo w styczniu podobno te serwery wyłączyć mieli...

Orly? Nie sądze żeby mieli tak zrobić.. Choć teraz jak tak mówisz, to nie wiem, co myśleć. Cóż, jeśli by nie wyłączyli.. Długo pograsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:25, Jeniwar napisał:

Jaką strzelankę polecilibyście mi. Tanią i na słabego PC.

Unreal, Unreal Tournament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:37, Jeniwar napisał:

Procesor - AMD Sempron 2,7 GHz
Ram - 3 GB
Karta graficzna - Zintegrawana Nvidia 7025


To nie taki słąby sprzet seria Stalkerów , Crysis , Soldier of Fortune Payback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:42, karolekx23x napisał:

> Procesor - AMD Sempron 2,7 GHz
> Ram - 3 GB
> Karta graficzna - Zintegrawana Nvidia 7025

To nie taki słąby sprzet seria Stalkerów , Crysis , Soldier of Fortune Payback


Stalker Cień Czarnobyla to i owszem. Ale pozostałe nie ruszą.
Crysis - tym bardziej. Mówimy o kompie z jednordzeniowym prockiem i kartą starczającą do gry w Sapera a ty mówisz o jednej z bardziej wymagających gier jakie w ogóle wyszły...

Od siebie polecę Serious Sam, Serious Sam Drugie Starcie i Serious Sam II. Mam na myśli pierwowzory, a nie najnowsze wersje z poprawioną grafiką które obecnie można nabyć w sklepie. Pierwszorzędne strzelanki, mają naprawdę obłędny klimat, tysiące przeciwników i po prostu aż miło przy tym się spędza czas. Można zacząć od razu od Drugiego Starcia, w krótkim filmiku wyjaśnione jest co miało miejsce w jedynce.
Ja grałem w drugie starcie na Duronie 800 MHz i Radeonie 9200 i było płynnie, więc ten posiadany przez Jeniwara wystarczy z naddatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 11:13, Mirrar napisał:

Jaką grę radziliśbyscie kupić: Devil May Cry 4 czy Darksiders. Gry są do siebie podebne
i nie mogę się zdecydować


Cięzko powiedzieć, ja bym chyba wziął Darksiders. Grałem w obie gry i Darksiders nieznacznie lepsze. Więc decyduj na podtawie tego jaki klimat Ci bardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 11:13, Mirrar napisał:

Jaką grę radziliśbyscie kupić: Devil May Cry 4 czy Darksiders. Gry są do siebie podebne
i nie mogę się zdecydować


Jeśli chodzi o otoczkę i epickość starć lepszy DMC .Grałem w obydwie i jedyną większą wadą czwórki jest powtarzanie się lokacji i bossów bo w Darksiders zróżnicowanie jest wielką zaletą .No i wiadomo że Dante i Nero mają ciekawsze odzywki niż Wojna .Także polecam DMC4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 240 zł, i w listopadzie (premiery) zamierzam kupić jakąś grę, jako że BC2 mi się już znudził myślę o CoD BO, co o nim sądzicie? warto go kupić, czy lepiej poczekać na coś lepszego? (dodam , że w call of duty nie grałem jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli masz cierpliwość dot. Call of Duty BO ,to poczekaj ok. 3-4 tyg. bo teraz niegrywalna gra :/ I śledź wiadomosci o tej grze,bo nigdy nie wiadomo co Kotick wymyśli. Mam na myśli,że ludzie straszą tym,że najnowszy patch będzie płatny.Ale mam nadzieję,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 11:13, Mirrar napisał:

Jaką grę radziliśbyscie kupić: Devil May Cry 4 czy Darksiders. Gry są do siebie podebne
i nie mogę się zdecydować

Ja bym wybrał DMC 4.


Grałem w obie, Darksiders wydawał mi się po prostu zbyt wolny, po za tym, w Darksiders napotkałem na dość nudne etapy gdzie musiałem robić sporo kilometrów nosząc w te i z powrotem różne przedmioty po to żeby otworzyć jakieś drzwi, gdzie czekało mnie więcej noszenia przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout New Vegas czy Two Worlds 2
Zastanawiam się nad jakąś fajną grą, z rozległym i zróżnicowanym światem, wciągającą, nie nużącą (a fallout 3 momentami taki był), i biorę w zasadzie pod uwagę 2 te gry, nie wiem jednak co lepsze... dodam że w jedynkę Two worlds nie grałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 10:11, Marcin08 napisał:

Fallout New Vegas czy Two Worlds 2
Zastanawiam się nad jakąś fajną grą, z rozległym i zróżnicowanym światem, wciągającą,
nie nużącą (a fallout 3 momentami taki był), i biorę w zasadzie pod uwagę 2 te gry, nie
wiem jednak co lepsze... dodam że w jedynkę Two worlds nie grałem,


Ja poleciłbym Ci tutaj poczekać na TW2. Skoro grałeś w poprzedniego Fallouta to ten również mógłby Ci się znudzić, chodzenia jest dużo a silnik graficzny i mechanika jest ta sama co w F3 więc niekiedy masz wrażenie, że grasz w poprzednika. Jedynie fabuła jest ciekawsza, ale niestety silnik z czasów Obliviona jest już nużący.
A TW2 może być naprawdę ciekawym erpegiem. I dobrze, że nie grałeś w pierwszą część bo mogłaby Cię do siebie zrazić. Mimo iż gra była ogólnie ciekawa to niestety miała sporo błędów, a pierwsza recenzja TW2 jest nad wyraz pochwalna i myślę, że warto dać temu tytułowi szansę. Sam czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę bardziej byście mi polecili na początek?
-Naruto Shippuuden Ultimate Ninja 2
-RED DEAD REDEMPTION
-DARKSIDERS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:17, GoToSle3p napisał:

Witam mam pytanie jaką grę wybrać MW2 czy MoH Tier 1 czy może Black Opsa ??
Która z nich ma najlepszą kampanie i fajny multi ??


Najdłuższy i ciekawy singiel ma Black Ops, a akcji w nim nie brakuje. Multi to ulepszona wersja MW2 więc też nie najgorzej.
Tak więc mój wybór padłby tutaj na nowego CoD-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jeszcze ile godzin oczekujesz od rozgrywki, jaki typ gry Cię najbardziej interesuje a resztę zostaw mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się