FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 15:58, Longer napisał:

Rzadko korzystam z waszej pomocy jeśli idzie o kupno gier lecz teraz jej potrzebuje.

Eternal Sonata, Nier, Final Fantasy XIII i Star Ocean : The Last Hope

Który z tych jRPG polecacie najbardziej na PS3 i dlaczego? Liczę na waszą pomoc;)
Ehh brakuje mi tych genialnych ergegów z czasów szaraka.


Hmm, w zasadzie z tych które podałeś to najbardziej polecałbym FF XIII ( co prawda na Xbox''ie grałem, ale chyba nie ma tam jakichś większych różnic ). Z pewnością gra zatrzyma Cię na dłużej, bo i fabuła i odkrywanie sekretów po przejściu gry daje w sumie dość pokaźną liczbę godzin. Do tego genialna wręcz muzyka ( jak to w Finalach ;p ) no i sama walka ( przyznam, że na początku miałem z nią trudności ze względu na trochę inne mechanizmy niż w poprzednich częściach ). Słyszałem też wiele dobrego o Eternal Sonata, ale niestety pograć nie miałem okazji więc niestety tutaj nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy TF nie ma jakichś systemów mikropłatności? Czy jak kupię grę to wszystkie czapki śmieci do robienia sprzętu i sprzęt mam w grze i tylko czek na zdobycie czy czeka mnie dodatkowy wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 17:52, Gromo napisał:

A czy TF nie ma jakichś systemów mikropłatności? Czy jak kupię grę to wszystkie czapki
śmieci do robienia sprzętu i sprzęt mam w grze i tylko czek na zdobycie czy czeka mnie
dodatkowy wydatek?


W TFie jest sklepik z którego możesz kupić wszystkie rzeczy KTÓRE SĄ NORMALNIE DOSTĘPNE W GRZE. Wszystkie rzeczy można znaleźć,nawet czapki (chociaż je trudno znaleźć). A jak się szuka tych przedmiotów? Graj,a je dostaniesz ;) System losowych dropów został zawarty w tej grze,i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat ten co teraz wyszedł czy Tekken 6? Która gra jest lepsza, oferuje więcej, którą po prostu bardziej opłaca się kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z tych tytułów wybrać na początek w czerwcu? ( niestety,będzie mnie stać tylko na jedną grę ):

The Lord of the Rings: War in the North
Hunted: The Demon''s Forge
Fable III
Dungeon Siege III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 22:58, lis_23 napisał:

Który z tych tytułów wybrać na początek w czerwcu? ( niestety,będzie mnie stać tylko
na jedną grę ):

The Lord of the Rings: War in the North
Hunted: The Demon''s Forge
Fable III
Dungeon Siege III


Bardzo trudne pytanie zadałeś. Tym bardziej że tych gier na rynku nie ma, no poza Fable 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 23:14, Gromo napisał:



Bardzo trudne pytanie zadałeś. Tym bardziej że tych gier na rynku nie ma, no poza Fable
3.


Wiem ;)
" Fable III " zostawiam sobie na koniec
zastanawiam się po prostu,która z pozostałych gier zapewni najciekawszą i najdłuższą rozrywkę ( chodzi szczególnie o walkę ) i w który tytuł ( poza Hunted ) będzie można ewentualnie pograć z kolegą,który kupi wszystkie te gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że trudny wybór... w ślepo to bym brał Dungeon Siege III, ale weź poczekaj z tym pytaniem może do czerwca, bo pewnie będą jeszcze jakieś trailery, gameplaye a może nawet dema gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 14:16, darth_16 napisał:

Jak dla mnie MK. Ale to dla tego, że bardzo lubię uniwersum MK, a za Tekkenem nie przepadam.



No ok dzięki, a poproszę jakąś bardziej obiektywną opinię, Twoja jest osobista, a ja potrzebuję porady co się bardziej opłaca kupić, nie bazując na Twoich odczuciach co do lubienia danej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich technicznych aspektów MK też wydaje się lepszym wyborem. Walki są bardziej widowiskowe, gra jest rozbudowana i dosyć głęboka i są efektowne wykończenia i tryb X-Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 22:16, M_S_13 napisał:

którą po prostu bardziej opłaca się kupić?


Mortal zdecydowanie, nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Chyba, że wszyscy dookoła ciebie grają w Tekken''a.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 21:00, DSD29 napisał:

Zapytam krótko.
NFS Shift czy Shift Unleashed? Oczywiście na PC


Mnie bardziej do gustu przypadła pierwsza część. Jest wszystkiego dużo więcej (nawet kampania jest dłuższa), a gra jest mocno zabawowo-imprezowa. Druga część niestety idzie w kierunku poważnych symulacji i choć klimat został zachowany, a większość błędów z jedynki wyeliminowane to polecam jednak część pierwszą tym bardziej że obecnie można ją kupić naprawdę tanio.
Oczywiście bez dobrej kierownicy się nie obejdzie, ale na padzie (najlepiej z układem od xboxa), również gra się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 22:16, M_S_13 napisał:

Mortal Kombat ten co teraz wyszedł czy Tekken 6? Która gra jest lepsza, oferuje więcej,
którą po prostu bardziej opłaca się kupić?


Dla mnie bezapelacyjnie Mortal, bo to po prostu lepsza gra. Nie daj się skusić Tekkenowym trybem Scenario Campaign, bo jest żałośnie słaby, a to chyba jedyna przewaga jaką może mieć Tekken 6 nad nowym MK na papierze. Choć nie, zaraz, jest jeszcze cela – azjatycka bijatyka kosztuje teraz chyba niecałe 90 złotych, za Kombata trzeba teraz zapłacić prawie dwie stówki...

Dnia 23.04.2011 o 22:16, M_S_13 napisał:

Który z tych tytułów wybrać na początek w czerwcu? ( niestety,będzie mnie stać tylko
na jedną grę ):

The Lord of the Rings: War in the North
Hunted: The Demon''s Forge
Fable III
Dungeon Siege III


Ja także stawiam na Dungeon Siege III – robi go Obsidian, mistrz sequeli, produkcja zapewni Ci najprawdopodobniej najwięcej godzin zabawy, no i gra ma też tryb kooperacji, choć z tytułów wymienionych na liście brakuje go chyba tylko w The Lord of the Rings: War in the North. Ta gra natomiast może być za mało RPG-owa, a chyba na odrobinie wyskakujących cyferek Ci zależy :> Fable III sprawia wrażenie bardzo niedokończonego i wcale nie jest tak długi, jak mogłoby się wydawać. Hunted natomiast będzie raczej średniakiem – wadziłem ten tytuł na własne oczy i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 21:09, Kraju napisał:

Mnie bardziej do gustu przypadła pierwsza część. Jest wszystkiego dużo więcej (nawet
kampania jest dłuższa), a gra jest mocno zabawowo-imprezowa. Druga część niestety idzie
w kierunku poważnych symulacji i choć klimat został zachowany, a większość błędów z jedynki
wyeliminowane to polecam jednak część pierwszą tym bardziej że obecnie można ją kupić
naprawdę tanio.
Oczywiście bez dobrej kierownicy się nie obejdzie, ale na padzie (najlepiej z układem
od xboxa), również gra się bardzo dobrze.


Jeśli chodzi o różnicę w cenie to tym się nie przejmuję, bo na Allegro sam key do shifta 2 można kupić nawet za 35 zł! Sprawdź sam ;)
Po drugie u mnie klawiatura kox :P Pady itp. to nie dla mnie. Na padzie to se mogę u kumpla na iXBloksie w Shifta pograć a ja chcę na kompa :P No to skoro mówisz że jednak jedynka lepsza to ok.. Ale poczekam jeszcze na opinie innych ;)

EDIT. Teraz przeczytałem to co napisałem i trochę to nie poukładane ale chyba da się zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakieś ciekawej gry wyścigowej, do wspólnej zabawy (sieć Lan, internet) w dwie, może więcej osób z stylem jazdy podobny do Most Wanted. Myślałem właśnie nad Mowst Wanted ale ta gra jednak powolutku już umiera- jeżeli już nie umarła.

Czy jest jakaś gra na multi pozwalająca jeździć tirami? Coś w stylu Hard Truck i rozwożenia towarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się