FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2011 o 00:50, Buhahahahaha napisał:

No to moze Puzzle Quest 2?


No to trzeba będzie wypróbować, tylko demo przez cholernego fejsa jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:12, kamil_E1 napisał:

Szybkie pytanie. Jeżeli chodzi o grywalność multi to Bad Company 2 czy MoH (PC)?

Bad Company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli MoH nie zmienil sie wiele od czasow bety, to goraco odradzam Medala. BFBC2 (+ Vietnam) jest nawet dobre. Mapy sa dosc duze, sterowanie pojazdow wygodne, grafika na max. detalach calkiem ladna, gra ma w sobie troche wiecej realizmu od wiekszosci dzisiejszych sieciowych strzelanek (CoD, nowy MoH - tutaj odrzut broni prawie w ogole nie istnieje) i stawia troche bardziej na gre zespolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARMAII na Steamie za 6EUR. Warto? Pierwszy Operation Flashpoint mi się podobał, ARMĘ zrobili podobno Ci sami ludzie więc pewnie by mi się spodobało, ale chcę poznać opinie innych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 15:59, Benqiu napisał:

ARMAII


to gra dobra, wymagająca ale jednocześnie pełna irytujących błędów, bugów i często całkiem nieżyciowych, utrudniających rozgrywkę rozwiązań. Być może patche choć część kwiatków poprawiły, nie zmienia to jednak faktu, że jeśli lubisz podobne tytuły nie możesz przejść obok tej gry obojętnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: chciałbym sobie kupić Portal 2 i Crysis 2, ale nie grałem w poprzednie części tych gier, dlatego chciałem zapytać: są jakieś nawiązania do fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 21:26, laki13 napisał:

Mam pytanie: chciałbym sobie kupić Portal 2 i Crysis 2, ale nie grałem w poprzednie części
tych gier, dlatego chciałem zapytać: są jakieś nawiązania do fabuły?

Tak, przynajmniej w Portalu 1 i 2. Nawiązań do fabuły z części pierwszej jest bardzo dużo, więc myślę, że lepiej zagrać najpierw w "jedynkę". Zwłaszcza, że teraz stoi po jakichś śmiesznie niskich cenach, jak na tak rewelacyjną grę.
A co do Crysisa to się nie wypowiem. Nie przepadam za takimi FPSami.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darksiders,Red Faction Guerilla czy Worms: Reloaded(na PC) ? I czy można te 3 gry zainstalować na Steamie i czy będzie działała możliwość Steam Cloud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak powiedział Reznov - Portal to gra tania i ważna w kontekście 2. Plus jest niesamowicie grywalna i krótka(mi przejście raptem 2.5 godziny zajęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 23:41, bobobo napisał:

Darksiders,Red Faction Guerilla czy Worms: Reloaded(na PC) ? I czy można te 3 gry zainstalować
na Steamie i czy będzie działała możliwość Steam Cloud?

Darksiders wiem że jest na steamie, Worms Reloaded też ale co do Red Faction nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Tym razem chciałbym się do Was zwrócić z bardzo nietypową prośbą. Chodzi o grę (/y?), która(/e?) wykorzystałby możliwości nowego komputera... Może na początek jego konfig:

Intel Core I5 2500K (4x3,3GHz)
AsRock P67 Pro3
Asus GeForce GTX570 DCII
4GB RAM''u 1333MHz

Korzystając z tego, że sprzęt będzie raczej mocny, chciałbym zobaczyć, jak naprawdę ma się grafika w nowych grach - aktualnie moimi najlepszymi pod jej względem grami są Assassin''s Creed I i Empire: Total War (jest też kilka innych, ale podałem tylko te dwie, które nie idą na max''ie na starszym lapku), czyli produkcje nie najnowsze i - aktualnie - grafiką nie olśniewające.
Nie orientuję się jakoś wybitnie w tym, co teraz urzeka grafiką (wiem tylko, ze najbardziej mocożerną produkcją jest Metro 2033 pod DX11, ale nie moje klimaty), więc proszę Was o pomoc: jeśli podalibyście mi kilka produkcji, które wykorzystałyby moc mojego nowego sprzętu, a przy tym powaliły grafiką, byłbym zobowiązany.
Sam preferuję RPG''i i różnorakie strategie (byleby nie II Wojna Światowa), czasem także FPS''y i samochodówki, ale to mniej.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o FPS''y to z pewnością nową produkcją, która grafikę ma nietuzinkową jest Crysis 2. Wizualizacja jest mocna i na pewno warto byłoby ja przetestować na tym sprzęcie. Co do RPG, to w połowie tego miesiąca wychodzi Wiedźmin 2, który też zapowiada się mieć ciekawą grafikę. Sam obawiam się czy na moim sprzęcie pójdzie, bo i tak nie odpalę gry na maksymalnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:15, SongoX napisał:

Jeśli chodzi o FPS''y to z pewnością nową produkcją, która grafikę ma nietuzinkową jest
Crysis 2. Wizualizacja jest mocna i na pewno warto byłoby ja przetestować na tym sprzęcie.
Co do RPG, to w połowie tego miesiąca wychodzi Wiedźmin 2, który też zapowiada się mieć
ciekawą grafikę. Sam obawiam się czy na moim sprzęcie pójdzie, bo i tak nie odpalę gry
na maksymalnych detalach.


Słyszałem, że paradoksalnie Crysis ma grafikę lepszą od Crysisa 2 (oczywiście piszę o wersjach pod DX10), więc raczej skłaniałbym się do częsci pierwszej, zwłaszcza, że za 55 zł można dostać Crysisa + Crysisa: Warhead + Crysisa Multi, co - w porównaniu do Crysisa 2 za 130 zł - jest ofertą niezmiernie kuszącą.
Wiedźmak 2 jest dla mnie pozycją obowiązkową, ale... za rok. Nie chodzi o żadne ograniczenia wiekowe, bynajmniej, po prostu dam głowę, że na Giermaszu 2012 będzie on dostępny w cenie kilkukrotnie niższej, niż będzie kosztował w chwili premiery, a z kupnem Wiedźmina 2 jakoś wybitnie mi się nie spieszy...
A czy ze strategii wyszło ostatnimi czasy coś, co wyciskałoby siódme poty z karty graficznej, przy tym racząc nasze oczy wyjątkową jakością obrazów przez ww. generowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się