FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Chyba L.A. Noire jest bardziej rozchwytywaną grą, dzięki czemu można dobrze grę wymienić lub sprzedać bo łowców okazji nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:49, Noma napisał:

> Witam.
>
> Szukam jakiegoś dobrego MMORPG, tylko ciężko mi opisać jakiego dokładnie. ^^
> Chodzi mi o to aby było dużo rzeczy do robienia poza expieniem i questami. Chciałbym

> żebym mógł dużo robić stworzoną przez siebie postacią, cieszyłbym się gdyby był
spory
> wybór w strojach aby stworzyć własny oryginalny image.
> Chciałbym aby w grze były jakieś hmm, craftingi, ciekawe wojny pvp?
> Jak dotychczas w ciągu ostatnich kilku lat grałem w Guild Wars oraz Aion''a
>
> Gra może być płatna, byle naprawdę wciągała i dużo do roboty było. ^^


ciągle aktualne.


Ponawiam i dodaje: Szukam jeszcze jakiegoś fajnego rpg/mmorgp na Xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania odnośnie jednej gry: Wings of Prey (2010) - warto zakupić, czy są może lepsze gry dostępne na rynku? A drugie pytanie: Czy dałbym radę opanować sterowanie, skoro jedyne gry z tego tematu w które grałem to Ace Combat 3 i GTA: San Andreas? Gra to bardziej symulacja czy zręcznościówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to zależy jakiej gry szukasz - zręcznościówki czy symulacji. WoP jest zręcznościowy, z realizmem nie ma wiele wspólnego, ale może być całkiem przyjemną rąbanką (chociaż grałem tylko w demo). Nie wiem jak ze sterowaniem, bo grałem tylko na joysticku, nie próbowałem na klawiaturze a pada nie mam.

Jeśli jednak szukasz symulacji, rozejrzyj się nad "IL-2 Sturmovik 1946". Gra daje ogromne pokłady frajdy, szczególnie online, są mody które dodając duże ilości nowych samolotów, misji, map. Granie na klawiaturze jednak nie należy do komfortowych, joystick to niemalże wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dziwne zestawienie ;) W każdym razie z podanych przez Ciebie tytułów: Fifa 11, zarówno w opcji single i multi daje spory fun, zwłaszcza jeśli masz w otoczeniu osoby, z którymi możesz regularnie szlifować umiejętności. Co prawda w multi irytują delikwenci, którzy nie potrafią przegrywać, niemniej mimo wszystko - miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś grę na multi?
Kiedyś dużo grałem na multi w left 4 dead 2 i bfbc:2, jednak już mi się przejadły. Teraz trochę gram w league of legends, nawet fajne, ale chcę czegoś jeszcze czekając na twierdzę 3 i battlefielda 3. Warto kupić starcrafta 2 do gry przez neta, a może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie NFS Hot Pursuit i Shift 2 Unleashed na PC za 99 zeta - czy może w wersji na ps3 za 179 zł. Fakt, że na ten moment mam na wersje Pecetowe, ale na ps3 chciałbym kupić, żeby jakieś trofea odblokować itp. Na PC posiadam kierownicę, a na ps3 nie. Więc co lepiej kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro taniej i masz kierownicę to bierz na PC (grałem na strzałkach, padzie i kierownicy - ta ostatnia zawsze rządzi w tego typu grach). Granie dla trofeów mija się z celem - i tak pewnie nigdy się nie dogoni tych z TOP100, więc po co się starać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez podobnie jak użytkownik Minamir polecam Ił2: 1946.
Gra nie jest wyjątkowo trudna w opanowaniu, zresztą można sobie różne rzeczy skonfigurować by było łatwiej (sam na przykład podczas gry dla czystego funu i możliwości zestrzelenia dziesiątek samolotów, ustawiam sobie podczas takiej jazdy nieskończoną amunicję i brak możliwości korkociągu :D).
Joystick ułatwia życie, ale gdy bawimy się czysto arcadowo, to i klawiatura wystarczy. A gdy jeszcze trzy lata temu bawiłem się we fronty, to nawet w trybie na maksa realistycznym latałem z powodzeniem na klawierce tylko.
Gra tym bardziej warta zakupu obecnie, bo w supermarketach leży po 39zł (sam ostatnio kupowałem w carrefour), co przy dwudziestuparu złociszach za crapy pokroju Wings Of Prey jest znacznie lepszym wydatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 11:56, deif33 napisał:

A jak jest z padem w tej grze? Można się bawić w symulację czy raczej czysty arcade?


Do gry najlepiej mieć 4 osie (ster wysokości, kierunku, lotki, przepustnica). Wadą pada do takiej gry może być to, że gałki same wracają do centrum, co może być problemem przy regulacji mocy, chyba że będzie Ci wygodnie cały czas ją trzymać. Do tego do gry potrzeba sporo klawiszy, więc najlepiej mieć klawiaturę w zasięgu ręki (którą trzeba zdjąć z pada). W grze nie ma "trybów" symulator i arcade, jest tylko rozbudowane menu poziomu trudności, więc można sobie ustawić "pół na pół".

Zdaje się, że gdzieś jest demo pierwszego Sturmovika (tego jeszcze z 2001 roku), więc możesz sprawdzić czy będzie Ci pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę pada nie da się skonfigurować z grą.
Chyba ze powstał jakiś zewnętrzny soft do tego, ale nie wydaje mi się, chyba silnik gry jest za stary by coś takiego obsłużyć w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:17, meryphillia napisał:

Z tego co kojarzę pada nie da się skonfigurować z grą.
Chyba ze powstał jakiś zewnętrzny soft do tego, ale nie wydaje mi się, chyba silnik gry
jest za stary by coś takiego obsłużyć w ogóle.


Każdą oś można przypisać oddzielnie, więc o ile pad jest normalnie widoczny w systemie i nie ma jakoś łączonych osi, to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chciał bym pograc w jakaś fajna strategię w czasach średniowiecza, zawsze w takich momentach siegałem po Twierdzę bo bardzo mi odpowiadała a to za sprawą tego że nie jestem jakimś zapalonym strategiem a ta gra była bardzo łatwa i przyjemna, i tu jest moje pytanie jaka gra jest podobna ? Myślałem może o Medieval 2 ? No chyba że ewentualnie jedynka ? Albo może macie jakieś inne propozyje ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medieval jest dobrą grą tylko należy pamiętać, ze nie jest to RTS i miłośnicy Twierdzy czy Age Of Empires, niekoniecznie muszą polubić tę grę.

Tak czy siak polecam dwójeczkę, sam ostatnio kupiłem wraz z dodatkiem "Kingdoms". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:50, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie chciał bym pograc w jakaś fajna strategię w czasach średniowiecza, zawsze
w takich momentach siegałem po Twierdzę bo bardzo mi odpowiadała a to za sprawą tego
że nie jestem jakimś zapalonym strategiem a ta gra była bardzo łatwa i przyjemna, i tu
jest moje pytanie jaka gra jest podobna ? Myślałem może o Medieval 2 ? No chyba że ewentualnie
jedynka ? Albo może macie jakieś inne propozyje ;)?


Tak Medieval, jest naprawdę warty polecenia. Nie wahaj się nawet, tylko kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat jaką grę kupić
Waham się między
Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D
Call of duty 5
Gta 4
Battlefield: Bad Company 2
Medal of Honor 2010


No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się