FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Witam mam dylemat jaką grę kupić
Waham się między
Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D

Słabo się serwery szukają i takie tam. Moja jedna z nienawidzonych częsci po CoD BO.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Call of duty 5

Zawiodłem, pograłem, skończyłem kampanię i na siłę wbiłem 49 lvl. Na siłę... Jakoś mnie nie wciągnęła jak CoD 4

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Gta 4

Kłopoty często z optymalizacją na niektórych PC - ALE JA ci polecam tą grę. Świetna jest.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Battlefield: Bad Company 2

Jest dużo lepsza niż CoD. Ale możesz narzekać na BC II - Vietnam, coś mało ostatnio osób w ogóle gra.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Medal of Honor 2010

Fail roku 2010.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:



No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?


A może się skusisz na coś innego jeśli coś na to ci pozwala sprzęt? Ja wyżej nie żałowałem BC II i GTA IV. MoH i CoDy- Żałowałem,że się popłakałem.

P.S- Nie płakałem ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:42, BartexooN napisał:

> Witam mam dylemat jaką grę kupić
> Waham się między
> Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D
Słabo się serwery szukają i takie tam. Moja jedna z nienawidzonych częsci po CoD BO.
> Call of duty 5
Zawiodłem, pograłem, skończyłem kampanię i na siłę wbiłem 49 lvl. Na siłę... Jakoś mnie
nie wciągnęła jak CoD 4
> Gta 4
Kłopoty często z optymalizacją na niektórych PC - ALE JA ci polecam tą grę. Świetna
jest.
> Battlefield: Bad Company 2
Jest dużo lepsza niż CoD. Ale możesz narzekać na BC II - Vietnam, coś mało ostatnio osób
w ogóle gra.
> Medal of Honor 2010
Fail roku 2010.
>
>
> No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?

A może się skusisz na coś innego jeśli coś na to ci pozwala sprzęt? Ja wyżej nie żałowałem
BC II i GTA IV. MoH i CoDy- Żałowałem,że się popłakałem.

P.S- Nie płakałem ofc.

Troszkę kas mam odłożone na gierki a że mam teraz czas wolny coś trzeba kupić i poświęcić parę h :P ale doradź jakąś grę Strzelanki albo RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Witam mam dylemat jaką grę kupić
Waham się między
Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D
Call of duty 5
Gta 4
Battlefield: Bad Company 2
Medal of Honor 2010


No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?


Z tych gier to polecałbym GTA 4 i Battlefield: Bad Company 2. A zaraz potem Call of Duty 5, z uwagi na tryb Zombie. O MW2 nie będę wspominał, a o Medal of Honor tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:45, rtyrtyrty napisał:

> Witam mam dylemat jaką grę kupić
> Waham się między
> Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D
> Call of duty 5
> Gta 4
> Battlefield: Bad Company 2
> Medal of Honor 2010
>
>
> No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?

Z tych gier to polecałbym GTA 4 i Battlefield: Bad Company 2. A zaraz potem Call of Duty
5, z uwagi na tryb Zombie. O MW2 nie będę wspominał, a o Medal of Honor tym bardziej.

A że tak zapytam z ciekawości dlaczego nie będziesz wspominał od MW2? bo dla mnie gierka była wypasiona ;P i zakupiona w 2 dniu premiery :P a potem mi gdzieś przepadła i tak myślałem nad kupnem po raz 2 hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Serwery w MW2 nie są dedykowane więc najczęściej trafiasz na debilnego hosta który bawi się w sędziego i kickuje ludzi bo według niego masz wallhack''a lub trafisz na takiego który zrobi ragequita i po grze... na dodatek gra pełno dzieciaków[chociaż nie powinni dostać gry bo jest od 18 roku życia] które biegają z perkami [przepraszam za określenie] dla cipeczek nie dla graczy. Wszędzie tuby,ghosty czy inne syfy.
Zresztą na PC w MW2 zostało mało graczy tym bardziej jest mniej tych którzy ogarniają, więc nie opłaca się grać według mnie.
[Oczywiście w Black Opsie sytuacja jest jeszcze gorsza ale o nim nie wspomniałeś więc nie pisze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2011 o 20:51, Noma napisał:

[Oczywiście w Black Opsie sytuacja jest jeszcze gorsza ale o nim nie wspomniałeś więc
nie pisze]

Black Ops to dla mnie wielka jedna porażka :D a co do serv miałem czasem takie chore akcje przed załadowaniem gdzie jakiś drze papę na całą grę albo podczas samego meczu gdy zaliczy zgon klnie drze się jak w puszczy ale nie wiem czy on się popisywał czy tylko udawał idiotę którym jest ;] dla mnie gra była by dobra gdyby grali w nią normalni ludzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Witam mam dylemat jaką grę kupić
Waham się między
Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie to już drugi zakup :D

Nie wiem, nie grałem.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Call of duty 5

Jak wyżej.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Gta 4

Polecam, najlepsza część GTA, ale i tak przegrywa z Vice City klimatem ;)

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Battlefield: Bad Company 2

Bardzo fajna strzelanka, polecam!

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:

Medal of Honor 2010

Fail roku 2010, grałem i nuda panie, nuda.

Dnia 28.05.2011 o 20:16, Amaros napisał:



No i z wyżej wymienionych którą odpowiada do najlepszych ?


Osobiście poleciłbym: GTA 4: EFLC, Fallout: New Vegas, Two Worlds II czy Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:08, Amaros napisał:

Dzięki dzięki wielkie koledzy no to jednak zdam się na radę i zakupię jutro o ile Empik
w niedziele czynny Gta 4 :P

Tak tylko jeszcze dopisze, że w GTA IV gra teraz bardzo mało osób [tzn na konsoli tak jest nie wiem jak na PC] i żeby coś pograć to ze znajomymi tylko bo tak to pustki straszne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:37, Noma napisał:

> Dzięki dzięki wielkie koledzy no to jednak zdam się na radę i zakupię jutro o ile
Empik
> w niedziele czynny Gta 4 :P
Tak tylko jeszcze dopisze, że w GTA IV gra teraz bardzo mało osób [tzn na konsoli tak
jest nie wiem jak na PC] i żeby coś pograć to ze znajomymi tylko bo tak to pustki straszne.
:/

Ja zawsze i tak na początku gram normalnie potem na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś typowo "gamepadowe" gry? Od grania w FPS-y myszką boli mnie nadgarstek i plecy, więc wygodniej się uwalić z padem z dala od kompa. Coś jak THPS, Devil May Cry, Prince of Persia czy Street Fighter 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trackmanie
GRID
seria Toca
Burnout Paradise
Dirt
GTR''y (choc tu najlepiej miec kierownice)
Coliny
Onimusha 3 Demon Siege
Gears of War
Prototype
X-men Origins: Wolverine
Tomb Raider
sportowe (FIFA, PES, etc.)
Resident''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 08:46, B1SH0P napisał:

Co lepiej wybrać? Tekken 6 czy Mortal Kombat? PS3.

W Tekkena nie grałem,ale Mortala polecam.Dość szybko można opanować combosy,ciekawe moim zdaniem story.I można już grać online,cofneli Kombat Pass do czasu uruchomienia pss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)
Moje wakacje już się zaczęły dlatego zastanawiam się nad jakąś gierką, która umili mi czas.
Niedawno skończyłem Portal 2 , brałem się za stare Tomb Raidery, Half Life''y który już po 10 razy były kończone ale trzeba czegoś nowego.
Zastanawiałem się nad jakimś Need for Speedem nie grałem w żadnego od Carbona.
Szukam też czegoś podobnego do I.G.I na pewno graliście oraz jakiejś ciekawej gry RPG , Wiedźmin 2 mnie bynajmniej nie pociąga. Raczej byłbym w stronę Oblivion.
Ogólnie liczę na propozycje gier, które warto było by kupić.
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 10:37, Smileyer napisał:

Cześć :)
Moje wakacje już się zaczęły dlatego zastanawiam się nad jakąś gierką, która umili mi
czas.


Gratuluję;)

Dnia 29.05.2011 o 10:37, Smileyer napisał:

Niedawno skończyłem Portal 2 , brałem się za stare Tomb Raidery, Half Life''y który już
po 10 razy były kończone ale trzeba czegoś nowego.
Zastanawiałem się nad jakimś Need for Speedem nie grałem w żadnego od Carbona.


Jeśli masz kierownicę lub chociaż pada, to bierz nowego Shifta, Dirt 3 lub trochę starszego Grida. To zależy czy wolisz wyścigi po torach, czy offroadowe. Niektórzy chwalą też nowego NFS Hot Pursuit. Mnie osobiście nie przypadł do gustu, ale jeśli brakuje Ci gonitw z policją to może Ci się spodobać.

Dnia 29.05.2011 o 10:37, Smileyer napisał:

Szukam też czegoś podobnego do I.G.I na pewno graliście
oraz jakiejś ciekawej gry RPG
Wiedźmin 2 mnie bynajmniej nie pociąga. Raczej byłbym w stronę Oblivion.
Ogólnie liczę na propozycje gier, które warto było by kupić.
Z góry dzięki :)


Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG (czyli takie połączenie skradankowego IGI z bardzo rozbudowaną fabułą). Wciągnęła mnie na maxa i uważam, że jest to tytuł godny polecenia, no i starcza na wiele godzin.
Z RPG przychodzi mi na myśl również Dark Messiah of Might & Magic (ach te kopniaki...;)) jeśli do tej pory nie grałeś i polski Two Worlds 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2011 o 10:37, Smileyer napisał:

Zastanawiałem się nad jakimś Need for Speedem nie grałem w żadnego od Carbona.


Jeśli bardziej pociągają Cię zręcznościowe wyścigi, to bardzo fajne było NFS Undercower. Jeśli jednak celujesz w symulacje to Shift będzie niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się