FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

/.../

eske chciał podać swoje zdanie dot. Dragon Age II. Lepsza jest 1 z dodatkiem i przebija bardzo dwójkę. NIE POLECAM DA II. Imo. może cię tylko zawieść.

Risen polecam, niedługo będzie kolejna część/dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 18:31, Smocza napisał:

Znajomy poszukuje:
Już wydanego action RPG z multi/coopem dla trzech. Preferowane fantasy.


Jedyne co mi przychodzi na myśl to Magicka i Diablo 2 ale ja mało grałem w takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie spędzam wiele czasu w Black Ops Zombie. Bardzo spodobało mi się wyżynanie setek bezmózgich kreatur i mam dylemat co kupić.
Rozważam albo kupno dwóch DLC do BO albo Left 4 Dead 2. Co starczy mi na dłużej, co jest ciekawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:59, Hartus napisał:

Obecnie spędzam wiele czasu w Black Ops Zombie. Bardzo spodobało mi się wyżynanie setek
bezmózgich kreatur i mam dylemat co kupić.
Rozważam albo kupno dwóch DLC do BO albo Left 4 Dead 2. Co starczy mi na dłużej, co jest
ciekawsze?

Zdecydowanie Left 4 Dead 2 . Jeśli tryb zombie z Black Opsa Ci się podobał to bierz bez zastanowienia i starczy na dłużej przy tej ilości map

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fpsa żeby można było przykampić ze snajpą, przywalić czasem z rpg, postrzelać z kałacha. Przydałyby się inteligentne boty a nie takie jak w cod czy BF gdzie na gameplay widziałem jak wchodzi się do budynku naparza po plecach a boty nic nie robią ;o
Nie musi to być nowa gra, ważne żeby był klimat i przyjemnie się grało (nie jakaś rzeźnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead 2 to obecnie najlepsza gra kooperacji i najlepsza gra jeżeli chodzi o rzeź zombie.
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie :)

Kupuj L4D2 bez zastanawiania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 08:17, Qbasmok napisał:

Czy jak nabędę Demons Souls w wersji USA, to dużo stracę na rzecz edycji Europejskiej?
Czy niczym się one nie różnią?

Różnią się serwerami. Każde wydanie (europejskie, amerykańskie, japońskie) ma osobne i nie zagrasz z osobami posiadającymi inną wersję, niż Twoja. A poza tym niczym się nie różnią, zawartość jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 16:04, Growin napisał:

Co lepsze: Sniper Ghost Warrior PC, Two Worlds 2 PC, Alpha Protocol PC, Borderlands GOTY
PC?


Grałem z tych gier w TW2 i Borderlands.O Sniper Ghost Warrior słyszałem, że ma sporo bugów i słabe AI.Two Worlds 2 to porządny RPG.W multi możesz pograć, bo ktoś tam jeszcze gra.Chociaż misji jest tam trochę mało.Single nie ukończyłem, ale też jest ok.Najbardziej polecam Ci Borderlands.Wspaniałe połączenie FPS''a z RPG.Kampania starczy ci na około 25-30 godzin bez DLC.Jeśli masz jakiegoś znajomego do gry to bierz Borderlands, ale nawet jeśli nie to zawsze się ktoś znajdzie do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 16:13, matis9988 napisał:

Jeśli masz jakiegoś znajomego do gry to bierz Borderlands, ale nawet
jeśli nie to zawsze się ktoś znajdzie do gry :)

To tam jest kooperacja?
A w TW2 jak wygląda multi? Jakaś fabuła inna i po prostu widzę jak inni gracze biegają, czy tylko zwykłe i bezsensowne zabijanie potworków w party jak w większości MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands to przede wszystkim co-op!Co do TW2 to zakładasz postać, wchodzisz na jakiś serwer i jesteś w mieście.Jest to takie lobby, po którym możesz się poruszać,rozmawiać z innymi graczami i kupować przedmioty.Jak chcesz grać to zakładasz serwer i wybierasz misję(na początku 1,a potem odblokowujesz), w których musisz np. dojść do cmentarza, a potem pokonać nekromantę.Fabuła mówi o jakimś sarkofagu i poszukiwanej osobie.Pracujesz na zlecenie Gandohara, z którym walczysz w single.To jest PvE(8 osób).Jest jeszcze PvP np. detchmatch,TDM itp.Misji jest 8.Multi jest na 7/10.Polecam wziąć Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie odradzam Borderlands, jeśli chcesz grać tylko w singla. Mnie ta gra bardzo szybko znudziła, dobrnąłem chyba do 10 poziomu i już miałem dość biegania po tych samych lokacjach i strzelania do odradzających się potworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się