FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No to L.A. Noire odpada, pozostają:

- Crysis 2
- Bulletstorm
- Demon Souls
A do tego dodam jeszcze:
- Darksiders
- Castlevania: Lords of Shadow

A więc zabawy ciąg dalszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:58, NikiNicoo napisał:

Potrzebuję kozackiej gry do grania z kumplami.


Kozacką bijatyką jest wg mnie też BlazBlue: Continuum Shift (o ile grafika mangowa to nie problem).
Sam bardzo lubię i polecę od siebie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, ale chyba trzeba lubić tę serię, by z zadowoleniem w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął GoW III, ale ja po prostu nie uznaję FPS-ów na konsoli ;)
A sam Gad of Łor jest bardzo dobrą, chociaż dość krótką, grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:26, Harrolfo napisał:

A sam Gad of Łor jest bardzo dobrą, chociaż dość krótką, grą.


No właśnie.. I w tym problem : d
A jak z wbijaniem platyny? Zajmuje dużo czasu? Bo z tego co widzę, to nowe gry mają coraz łatwiejsze platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:23, B1SH0P napisał:

God of War 3, czy Battlefield Bad Company 2? Wiem, że odmienne gatunki, ale nie mogę
się zdecydować.


Ja grałem w oby dwie gry i sam mam problem z postem. Ja bym wziął na twoim miejscu B:BC 2, bo fajny FPS, a do tego zawsze można jeszcze w multi pograć. GoW zawsze dla mnie był siekanką, ale też jest świetną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:16, B1SH0P napisał:

A jak wypada GoW3 w porównaniu do poprzednich części?


Mnie GoW3 miło zaskoczył w paru miejscach, choć to niełatwe po przejściu dwóch poprzednich. Tak więc na plus. No i wydaje mi się, że gra jest trochę brutalniejsza. Wbijanie platynki może cosik zająć - nie jest aż tak cudownie łatwo (przynajmniej mnie) walnąć 1000 ciosów w kombosie, przejść grę na jakimś tam ąę trybie etc.
Podobnie jak Harrolfo, nie uznaję FPS-ów na konsoli (jeszcze kiedyś mogą Ci wywalić serwery, bo ludzie się przesiądą na ''trójkę''), chyba że po zakupie FragFX. Na PC masz to samo, tylko że starczy Ci gra na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko z mojej strony - UFC Undisputed 2010 czy EASports MMA 2010 na X360 i dlaczego? Z góry dzięki za rady, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:17, haderQ napisał:

Krótko z mojej strony - UFC Undisputed 2010 czy EASports MMA 2010 na X360 i dlaczego?
Z góry dzięki za rady, pozdrawiam ;)

Ograłem UFC na PS3 i demko EA MMA (też PS3) i powiem ci tak: bierz UFC. O ile wwalka w stójce w EA MMA jest nawet znośna (ofc atakujesz analogiem) to parter to porażka - zmaina pozycji za pomocąnaciśnięcia przycisku zupełnie się nie nadaje. W UFC jest odwrotnie (stójka - klawisze, parter - analog) i sprawdza się to świetnie. No i EA MMA ma jak dla mnie za bardzo pastelową grafikę.

PS. Nie wiem jak tam z XBL, ale na PSN są (a przynajmniej były) dema obu gier, bo sam je ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 22:02, eske napisał:

No to L.A. Noire odpada, pozostają:

- Crysis 2
- Bulletstorm
- Demon Souls
A do tego dodam jeszcze:
- Darksiders
- Castlevania: Lords of Shadow

A więc zabawy ciąg dalszy ;).


Ja skorzystałem z ostatniego promo EA biorąc DA II i Bulleta, i aktualnie mój bilans godzin w nich to 30h w DA II, 10h w BulletStorm. Ten drugi niestety dość szybko nudzi, a jeden tryb w multi też niespecjalnie przedłuża zabawę. Jest ładna oprawa, jest parę broni z dwoma rodzajami strzałów, jest od groma skillshotów, ale to wszystko nadal mało.
Natomiast DA II straciło na erpegowości, jednak mimo to widać, że gdzieś tam, za mgiełką szybszej, efektowniejszej rozgrywki czai się geniusz mistrzów z BioWare. O reszcie gier się nie wypowiadam. Grałem jedynie krótko w Crysisa 2, ale tak samo jak dwie poprzednie części zupełnie mnie nie porwał i szybko wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nudzi mi się i nie mam w co grać, może polecicie mi jakieś fajne gry, coś np: z gatunku FPS, byle nie były za drogie. Jakieś gry o średnich wymaganiach sprzętowych na mój PC. Dla zestawienia COD4 i COD6, działają na nim na max detalach. I najlepiej żeby to była gra podobna do CODów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:32, Velidergarm napisał:

Ostatnio nudzi mi się i nie mam w co grać, może polecicie mi jakieś fajne gry, coś np:
z gatunku FPS, byle nie były za drogie. Jakieś gry o średnich wymaganiach sprzętowych
na mój PC. Dla zestawienia COD4 i COD6, działają na nim na max detalach. I najlepiej
żeby to była gra podobna do CODów.



Bierz Bad Company 2, świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:32, Velidergarm napisał:

Ostatnio nudzi mi się i nie mam w co grać, może polecicie mi jakieś fajne gry, coś np:
z gatunku FPS, byle nie były za drogie. Jakieś gry o średnich wymaganiach sprzętowych
na mój PC. Dla zestawienia COD4 i COD6, działają na nim na max detalach. I najlepiej
żeby to była gra podobna do CODów.


Może najnowszy Medal of Honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 22:51, Velidergarm napisał:

Ceny BC2 w okolicy nawet 40 zł, więc biorę na pewno, ale proszę też polecać inne gry.


A może starsze Medal of Honor? Np. nieśmiertelny Alied Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się