FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 10:52, Karfein napisał:

A może Frontlines: Fuel of War z ciut mniej znanych. ArmA II też ostatnio w CDA zawitała,
więc po taniu by było.

Frontlines bym nie polecił. Kupiłem i tylko 2 razy odpaliłem. 0 single multi kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry o tematyce wyścigów Off Road. Nie mogę znaleźć żadnej zachęcającej pozycji... Gra może być nie za nowa, ale żeby ruszyła na Win 7. Gra może być na Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 12:36, SamFiniszer napisał:

Szukam gry o tematyce wyścigów Off Road. Nie mogę znaleźć żadnej zachęcającej pozycji...
Gra może być nie za nowa, ale żeby ruszyła na Win 7. Gra może być na Xboxa 360.


Co przychodzi mi na myśl, to FUEL. Grałem w demo i gra była dosyć fajna. Gra otrzymała różne oceny i noty, jednak, to jedyna gra, jaka teraz wpadła mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 12:36, SamFiniszer napisał:

Szukam gry o tematyce wyścigów Off Road. Nie mogę znaleźć żadnej zachęcającej pozycji...
Gra może być nie za nowa, ale żeby ruszyła na Win 7. Gra może być na Xboxa 360.


Na myśli przychodzi mi jedynie 1nsane. Gra leciwa, ale jeśli chodzi o off-road, to lepszej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest no na prawdę dobra, ale już ją przeszedłem kilka lat temu całą :P. Teraz widzę, że wychodzi Off-Road Drive. Z tego co widać gra na prawdę dobra. Gra wychodzi dopiero u nas w sierpniu także poczekam na tą grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam gry podobnej do pierwszych części Medal of Honor i Call of Duty. Najlepiej czasy II Wojny Światowej, fajnie jakby gra była nowsza (dobra grafika) i był pasek życia ;)
Z góry dzięki za propozycje ;)

Edit: Grałem już w Bad Company jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brothers in Arms to seria dość znana, być może nie miałeś z nią styczności. Sama rozgrywka różni się od podanych przez Ciebie tytułów, ale to zauważysz bez problemu przeglądając jakikolwiek gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:16, Shinigami napisał:

Brothers in Arms to seria dość znana, być może nie miałeś z nią styczności. Sama rozgrywka
różni się od podanych przez Ciebie tytułów, ale to zauważysz bez problemu przeglądając
jakikolwiek gameplay.

Jakoś niezbyt podoba mi się gameplay.. Wolę bardziej taką "nawalankę", idzie się samemu na wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 10:16, jakubg7 napisał:

Wolę bardziej taką "nawalankę", idzie się samemu na wszystkich ;)


W takim razie, nic dziwnego, że ciężko coś nowego spełniającego wymagania odszukać. Dużo gier spełnia te wymagania, nieliczne jednak opowiadają historię drugiej wojny.

Oczywiście, gry typu ArmA, Operation Flashpoint raczej do profilu nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 12:59, Hell_Knight napisał:

Możesz mnie wyśmiać ale pierwsze Call of Duty jest bardzo miłe podczas nudnego wieczoru
;)

Ale dlaczego miałbym Cie wyśmiać? ;)
Sam przecież lubię takie gierki, z tym, że ile razy można przechodzić Medala i Calla.. ;)
Jakbyś znał jakieś fajne tytuły tego typu to napisz.

EDIT: Gry typu ArmA, Operation Flashpoint mnie nie bawią.. ;)
Wolę postrzelać do Niemców...
A może są jakieś tytuły typu RtC Wolfenstein? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam...zkorzystam z tego forum i zadam łatwe pytanko :) od jakiegoś czasu szukam fajnej gierki strategicznej, coś jak The Settler''s albo gierka podobna do Zeus''a albo Faraona... Z tych starszych gier jeśli by dało rade bo kompa to nowego nie mam hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Anno, Tropico? Nie nowe już gry, a nadal mocno grywalne. Niestety takich gier jak Zeus, Faraon lub Cezar nie produkuje się już od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 13:52, nuraghe_jr napisał:

witam...zkorzystam z tego forum i zadam łatwe pytanko :) od jakiegoś czasu szukam fajnej
gierki strategicznej, coś jak The Settler''s albo gierka podobna do Zeus''a albo Faraona...
Z tych starszych gier jeśli by dało rade bo kompa to nowego nie mam hehe...


Jest taka gierka która jest jakby następcą Faraona i nazywa się Children od the nile. Dzieje się również w Egipcie, ale nie grałem w nią więc sam dokładnie nie wiem jak to z nią jest, więc najlepiej zobacz sobie gameplay albo coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobną grą do Zeusa jest Cesarz: Narodziny Państwa Środka. Twórcy Ci sami więc może Ci się spodobać. Chociaż i tak zawsze wolałem starego Pana Olimpu z dodatkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się