FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2011 o 17:48, Kalenos napisał:

A czy AC:Brotherhood singiel starczy mi na długo ? Tzn ile około zajmuje przechodzenie?
I czy singiel jest taki że czasem chce sie do niego wracać po przejściu gry ?


35 godzin 100%
I nie zechce Ci się go przejść ponownie przez spory kawałek czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Złożyłem sobie komputer i mam pytanie
Jakie gry pojda jesli chodzi o najlepsze na sprzecie

Intel Pentium 4(2,4GHz podbity do 2,73GHz)
1024 mb ram ddr 1~ 400 MHz
Sapphire ATi Radeon 9600 128 mb

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że chwilowo Terraria mnie znudziła (a patch 1.1 ma się ukazać dopiero na przełomie listopada i grudnia), na betę Diablo 3 nie mam raczej większych szans, zastanawiam się, w co by sobie tu pograć. I ściągnąłem sobie demko Torchlight. Kiedyś próbowałem, jakoś wtedy mnie nie wciągnęło, teraz zdecydowanie bardziej. W związku z tym pytanie: warto na to wydać 14.99 euro? Po tyle pomyka na Steamie. Wiem, że kilka miesięcy temu było w CDA, ale raz, że podobno polska wersja, a dwa - nigdzie tego konkretnego numeru nie mogę znaleźć.

To jak, polecacie, czy raczej odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Bioshocka 2? Słyszałem,że godna kontynuacja,ale nie jestem do końca pewien. I czy po multi gra jeszcze trochę osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:53, Radekl2 napisał:

Zdecydowanie polecam AC II- gra się 100 razy lepiej niż w jedynkę. Brotherhood też jest
świetny, więc jeśli dobrze grałoby Ci się w dwójkę to kupuj śmiało. A potem oczywiście
AC R :)
Mnie osobiście AC II tak zaczarował, że kupiłem kolekcjonerkę Brotherhooda (pierwsza
w życiu), a pre-order na AC R już dawno jest w zamówieniach.
Co do innych gier się nie wypowiem- może Medieval II, mam, ale po graniu w Empire już
wrócić do tego nie mogę :) Mafia to pewnie dwójka? Nie grałem, ale jedynka świetna.
Liczę, że coś pomogłem :)

Kupię chyba Mafię ( jedynkę, tak jak napisałem, tak pytałem ) i AC II właśnie. Nie rozważałem takiego zakupu, bo wyszło trochę ponad budżet, ale wolę od razu za jednym razem kupić. Mafię II, to ew. gdy mi się spodoba jedynka, żeby po kolei przechodzić. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedynkę (Mafia) grałem z gazety- PLAY? Nie wiem dokładnie, a nie chce mi się po płytach szukać :) Fajna sprawa. Fabuła bardzo interesująca, nie wiem jak z dwójką, bo grałem tylko w demo.
AC II naprawdę polecam i liczę, że wybierzesz potem Brotherhooda :D
Co do właśnie tej części- nie zgadzam się z opiniami, że jest słaby. Mi się grało bardzo przyjemnie. Rzeczywiście- natłok zadań ogromny. Trochę to przeraża na początku, ale historia świetna. Ja Ezio lubię, więc każda kolejna misja to była przyjemność. Multi jakoś nie strawiłem, więc mnie nie "porwało"- godzinkę pograłem?
Kupuję pada od Xboxa pod FIFĘ i mam w planach jeszcze raz grać w AC przy użyciu tego kontrolera- może jakieś nowe doznania będą. Strasznie korci mi zagrać jeszcze raz, miałem nawet w planach grać od jedynki, ale ta schematyczność zadań mnie zabija, więc pojadę od dwójki.
Mam nadzieję, że te zakupy dadzą Ci kilkanaście godzin dobrej rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2011 o 22:46, Radekl2 napisał:

nawet w planach grać od jedynki, ale ta schematyczność zadań mnie zabija,

Dlatego boję się właśnie dwójki, ale jak radzisz i jest według Ciebie sporo razy lepsza od jedynki, to czemu nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójce to wygląda całkowicie inaczej. Dla pewności poszukaj odpowiedniego tematu o tej grze i tam zapytaj/poczytaj o opiniach. Jak znajdzie się jeszcze 2-3 gości polecających tą produkcję to warto kupić :) Piszę tak, bo nie chcę dostać potem po głowie. :)
Ja dostałem tu polecenie ME i ME2 i nie żałuję, wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 23:01, Radekl2 napisał:

W dwójce to wygląda całkowicie inaczej. Dla pewności poszukaj odpowiedniego tematu o
tej grze i tam zapytaj/poczytaj o opiniach. Jak znajdzie się jeszcze 2-3 gości polecających
tą produkcję to warto kupić :) Piszę tak, bo nie chcę dostać potem po głowie. :)
Ja dostałem tu polecenie ME i ME2 i nie żałuję, wcale :)

Już dostałem kilka poleceń dwójki, gdy mówiłem, że ACI nie spełniło wszystkich moich oczekiwań :)
ME i ME2 też nie żałuję, szczególnie pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź demo. Słyszałem naprawdę różne opinię o tej grze. Jedni mówili, że bardzo dobra gra, inni, że nudzi strasznie. Osobiście nie grałem, ale mój brat i siostra grali w to. Może tydzień to było na dysku (z czego może 10h przegrali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 23:41, Rokuto napisał:

Sprawdź demo.


Dzięki za odpowiedź, ale... zauważyłeś, że w moim poście wyraźnie pisałem "I ściągnąłem sobie demko Torchlight. Kiedyś próbowałem, jakoś wtedy mnie nie wciągnęło, teraz zdecydowanie bardziej. "? ;)

Tak czy siak, sprawa nieaktualna, gra zakupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu gdzie mógłbym zadać pytanie o konsoli więc nie chcąc zakładać nowego tematu tutaj napiszę, po części też przecież jest to związane z grami, a mianowicie w związku z tym że coraz więcej podróżuje mam ochotę kupić sobie jakąś konsolę przenośną. Ogólnie najciekawszym wyborem chyba jest konsola PSP, chodź ze względu na pewną serię gier miałbym ochotę zakupić sobie coś od Nintendo. Wszystko jest związane z serią gier Pokemon. Mile wspominam zamieszanie jakie było te 10 lat temu, dlatego miałbym ochotę wrócić do tego.
Kwestia jest więc jaką najlepiej kupić konsolę, czy może teraz jeszcze się wstrzymać? Nie chce kupować najnowszej/najlepszej konsoli gdyż to ma być dla mnie odskocznia a nie granie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między AC I a AC II jest przepaść na korzyść tej drugiej :)
Jak już jesteś pewny zakupu to napisz potem czy był to dobry wybór- liczę, że tak.
Miłego grania. Mam nadzieję, że nie czytałeś dużo o fabule? Ja zawsze staram się tego unikać i na razie świetnie mi to wychodzi. Czasami do tego stopnia, że nie wiem ważnych rzeczy o samej grze, ale cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Skoro nie chcesz najnowszej to pewnie nie zainteresuje cię PSP Vita (cena będzie się wahać w okolicach 1000zł). Sam posiadałem zwykłe PSP i mogę je polecić, gry są naprawdę fajne, a ostatnio nawet sporo staniały.
Na temat nintendo sie nie wypowiem, wiem tyle, że ja bym tej konsolki nie kupił, nie moje klimaty.
Jeżeli nie interesują cię DUŻE gry to możesz kupić ipoda touch 4G, poza graniem oferuje wiele innych możliwości. Zdarzają się na niego większe gry np. jakieś RPG w 3D czy FPS, a nawet duże MMO, ale cena to mniej więcej tyle samo ile będzie kosztować PSP Vita.
Ps. Za miesiąc pojawi się nowa wersja ipoda touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 09:45, Radekl2 napisał:

Między AC I a AC II jest przepaść na korzyść tej drugiej :)
Jak już jesteś pewny zakupu to napisz potem czy był to dobry wybór- liczę, że tak.
Miłego grania. Mam nadzieję, że nie czytałeś dużo o fabule? Ja zawsze staram się tego
unikać i na razie świetnie mi to wychodzi. Czasami do tego stopnia, że nie wiem ważnych
rzeczy o samej grze, ale cóż :D

Ja nawet gameplay''i nie oglądam. Gry kupuję z reguły według opinii innych graczy, albo gdy coś mi się od razu spodoba i sprawdzę tylko w jakich klimatach jest gra. Z reguł też kupuję całe serie gier, jeśli mi się pierwsza część spodoba. Więc bardzo podobnie do Ciebie na to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 14:26, Prince_Miki napisał:

Siemka, co byście radzili kupić do mniej więcej 45 złotych. Bardzo lubię sandboksy.


Bierz Terrarię na Steamie. Ja przy niej spędziłem kilka ładnych tygodni prawie non-stop grając (zapalenie płuc to czasem wspaniała rzecz...), teraz robię sobie przerwę w oczekiwaniu na wersję 1.1 (która ma wyjść na przełomie listopada i grudnia). Najprościej opisać Terrarię można jako połączenie Castlevanii z MineCraftem - też można budować, tworzyć i szukać surowców, ale więcej jest akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 14:26, Prince_Miki napisał:

Siemka, co byście radzili kupić do mniej więcej 45 złotych. Bardzo lubię sandboksy.


Minecraft albo Terraria. Minecraft troszkę droższy, ale imo więcej zabawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie namyśliłeś się jak były promocje na Torchlighta np. po 5 Euro :) . Grę mam właśnie ze steama i polecam. Na pewno komuś lubiącemu Diablo i gry diablopodobne się spodoba. Rzeź nieziemska :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Nie czytałem zbyt uważnie. W każdym bądź razie, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz na grze, a wydanych pieniędzy nie będziesz żałował ani przez chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się