FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 13:29, Harrolfo napisał:

Za około 80 zł będziesz od razu miał GoT, ale lepiej poczekaj na recenzje.

Tak, niestety mam obawy i raczej aż tak się nie pospieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singularity czy Wolfenstein? Akurat jestem na zakupach i zostało mi 40 zł, a ma mam ochotę na jakiś ciekawy FPS.
Która lepsza/bardziej zajmująca/ładniejsza?

(a, jeszcze w grę wchodzi 007: Bloodstone.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 16:36, KofeinowyPablo napisał:

Singularity czy Wolfenstein? Akurat jestem na zakupach i zostało mi 40 zł, a ma mam ochotę
na jakiś ciekawy FPS.
Która lepsze/bardziej zajmująca/ładniejsza?


Jeśli chodzi o kampanię to oczywiście, że Singularity. Jeśli o multi to nie wiem, Singularity też ma i sa w nim ciekawe zabawy czasem. Natomiast nie była to gra robiona z myślą o graniu w multi. Wolfenstein tutaj ma przewagę w multi. Ja bym wybrał Singularity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem w stanie Cię zrozumieć, bo Deus Ex 1 ma niewykorzystany potencjał graficzny silnika Unreal - lokacje bywają puste itd. Też pierwsza lokacja jest nieco za duża, by gameplay był naprawdę zacny. Ale uwierz mi - potem jest już tylko lepiej. Może załatw sobie od kogoś save''a z nieco dalszego etapu?
Ja zaś DA1 nie polecam - słaba podróbka Tormentów i Baldurów w 3D z kijową fabułą (nie dotyczy Przebudzenia - tam jest ciekawiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 20:16, Karfein napisał:

W sumie jestem w stanie Cię zrozumieć, bo Deus Ex 1 ma niewykorzystany potencjał graficzny
silnika Unreal - lokacje bywają puste itd. Też pierwsza lokacja jest nieco za duża, by
gameplay był naprawdę zacny. Ale uwierz mi - potem jest już tylko lepiej. Może załatw
sobie od kogoś save''a z nieco dalszego etapu?

Raczej odpuszczę. Mimo, że jestem graczem starej daty, to jak w starszych tytułach 2D typu BG, P:T, IWD, Original War, Divine Divinity itp. grafika zupełnie nie przeszkadza, tak starsze tytuły 3D odrzucają kanciastością (no może oprócz serii M&M, DK, W3...). Ech pomyśleć, że zaczynałem od C-64 i byłem zachwycony możliwościami ^^

Dnia 28.09.2011 o 20:16, Karfein napisał:

Ja zaś DA1 nie polecam - słaba podróbka Tormentów i Baldurów w 3D z kijową fabułą (nie
dotyczy Przebudzenia - tam jest ciekawiej).

DA mam, grałem z przyjemnością. Nie wiem skąd je tu wziąłeś? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:00, RakuPL napisał:

DA mam, grałem z przyjemnością. Nie wiem skąd je tu wziąłeś? :P ;)


Wspomniałeś parę postów wcześniej o DA i Wiedźminach, które Cię wciągnęły.
Doprawdy nie mogę pojąć, co ludzie widzą w DA - tam jedynie relacje między członkami drużyn były fajne. Przeszedłem, nie mogąc doczekać się, kiedy wyświetlą się creditsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:19, Karfein napisał:

Wspomniałeś parę postów wcześniej o DA i Wiedźminach, które Cię wciągnęły.
Doprawdy nie mogę pojąć, co ludzie widzą w DA - tam jedynie relacje między członkami
drużyn były fajne. Przeszedłem, nie mogąc doczekać się, kiedy wyświetlą się creditsy.

No nie wiem, jakoś mnie wciągało bycie Szarym Strażnikiem i "podróżowanie" po świecie ;) Muszę jeszcze raz spróbować, bo przez gapiostwo nie uwolniłem tego "barba" w Lothering a wrócić się nie dało potem :( To w sumie taki nowoczesny IWD bardziej niż BG, więc nie ma co przesadzać także z negatywnymi ocenami. Na szczęście nie skusiłem się na DA2 :P :D

A jeszcze wracając do wyborów - co sądzicie o Super Meat Boy''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:19, Karfein napisał:

tam jedynie relacje między członkami
drużyn były fajne.


Fajnie by było, gdybyś dodawał "moim zdaniem". Nie narazisz się dzięki temu na odzew fanów,].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 18:02, Orion napisał:

Fajnie by było, gdybyś dodawał "moim zdaniem". Nie narazisz się dzięki temu na odzew
fanów,].


Rzadko kiedy jestem na tyle pewien swego, że nie muszę tego dodawać. Tutaj... po Baldurach, Tormentach czy Wiedźminie naprawdę nie umiem inaczej. Wybacz, ale co to za fabuła, gdzie już po tylnej okładce gry wiem, z kim walczę na końcu, a po wyglądzie postaci wiem z góry, kto zdradzi, a kto zostanie władcą krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 13:29, Fimbulvinter napisał:

Nowy Batman, Deus Ex: Bunt Ludzkości czy Dark Souls?

Ja bym ci polecał Batmana, sam jutro chcę kupić, w empiku ale, wybór należy, do cb
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls też nie, więc kolega wyżej planuje kupić grę w przyszłości a nie teraz. A że obie te gry wychodzą już w tym miesiącu, to jest dylemat którą kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się