FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam jakiejś dobrej gry "samolotowej" :) Chodzi mi bardziej o myśliwce i tematy bojowe, wolałbym czasy obecne, ale i realiami (np.) drugiej wojny światowej nie pogardzę. Ma ktoś, coś godnego polecenia? O siebie znalazłem dema H.A.W.X i Wings of Prey na Steamie.

PS. Biorę pod uwagę i te bardzej arcadeowe, jak i te bardziej symulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fimbulvinter
Miałem ten dylemat :). Tyle że ja zaliczyłem pierwszego Gacka.
Ostatecznie wziąłem Dark Souls, nie chciałem czekać bo po pewnym czasie limitka będzie wykupiona, a cena niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego Batmana bym zaliczył na święta jakby kasa była, ale kusi strasznie steelbook. Każdy news o Batmanie wychwala go praktycznie. Chciałbym spróbować coś nowego, ale ciągnie też do DS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 15:14, Graszcz napisał:

Combat Wings to prosta i przyjemna gierka, ale nie licz na realizm

A coś z gatunku bardziej realistycznych? Spokojnie mogą być starsze gierki (może nawet lepiej, bo komputer też niezbyt jakiś wypasiony), jestem zielony w temacie.

A co siądzice jeszcze o w/w H.A.W.X i Wings of Prey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne i niezbyt wiele wymagające z współczesnymi "suszarkami", to LockOn, LockOn Flaming Cliffs, LockOn Flaming Cliffs 2.
Pierwszą da rade zdobyć spokojnie i tanio, bo była wydana w Polsce przez Cenege. Pozostałe dwie tylko przez internet.

Z mniej wymagających polecić mogę Strike Fighters Project 1, który też powinien być łatwo dostępny, z racji iż dorzucany był swego czasu do magazynu Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze takie pytanie: Czy obsługa joysitcka w grach lotniczych jest czymś wyjątkowym, czy większość z nich go obsługuje? I czy system operacyjny może uniemożliwić działanie takiego sprzętu?

Tak, wiem że pytania nie na temat, ale liczyłbym na odpowiedź, albo przynajmniej skierowanie do właściwego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda praktycznie gra lotnicza ma możliwość obsługi joysticka i nie jest on niczym "wyjątkowym", a w praktyce czymś niezbędnym.
W części tytułów jest on wręcz niezbędny do komfortowej zabawy, ale przykładowo we wspomnianym LockOnie spokojnie można grać i na samej klawiaturze, choć oczywiście znacznie wygodniejszy będzie zestaw klawiatura + joystick.

Natomiast to czy joystick będzie współpracował bezproblemowo z gra, zależy od jego kalibracji i po jej ustawieniu problemy pojawiają się niezmiernie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 17:11, meryphillia napisał:

Natomiast to czy joystick będzie współpracował bezproblemowo z gra, zależy od jego kalibracji
i po jej ustawieniu problemy pojawiają się niezmiernie rzadko.

Chodziło mi bardziej o to, czy to że mam Windows 7 może coś utrudnić. Bo jak przedglądałem oferty różnych sklepów to przy każdym joysticku było napisane, że współpracuje z określonymi systemami operacyjnymi i zazwyczaj lista się na XP kończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
interesuje mnie gra RPG z widokiem zza pleców, wydana na przestrzeni ostatnich 5 lat. Risen, Oblivion, Two Worlds, Spellforce 2 i Gothic odpadają. Jest coś porządnego, co mnie ominęło?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 06:57, Lerten napisał:

Witam,
interesuje mnie gra RPG z widokiem zza pleców, wydana na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Risen, Oblivion, Two Worlds, Spellforce 2 i Gothic odpadają. Jest coś porządnego, co
mnie ominęło?

Pozdrawiam ;)


Fable, Fable i jeszcze raz Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 17:44, Sericulum napisał:

Szukam symulatora samolotów. Najbardziej interesują mnie odrzutowce. Microsoft flight
simulator odpada.


Chodzi ci o symulator samolotów cywilnych czy wojskowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się