FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Blur, Split/Second, TDU - to jedynie przychodzi mi na myśl. Co do TDU to nie wiem czy ktoś jeszcze gra w multi, ale nawet jeśli nie to warto dla samej frajdy jeżdżenia po wyspie i zdobywaniu nowych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:31, sirufok napisał:

Blur, Split/Second,

To w sumie kojarzę jako to samo z grubsza :)
Która gra jest lepsza?
EDIT: Nieważne, nie są do 30 zł.

Dnia 10.11.2011 o 22:31, sirufok napisał:

TDU - to jedynie przychodzi mi na myśl. Co do TDU to nie wiem czy
ktoś jeszcze gra w multi, ale nawet jeśli nie to warto dla samej frajdy jeżdżenia po
wyspie i zdobywaniu nowych wózków.

Jak z TDU? Możesz przybliżyć zarys mechaniki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:33, Harrolfo napisał:

Jak z TDU? Możesz przybliżyć zarys mechaniki gry?


Masz wyspę i hulasz po niej do woli. Odblokowujesz nowe wyzwania, nowe miejsca gdzie można kupować i ulepszać auta, kupujesz posiadłości, które robią jako garaże (w nich możesz np. podziwiać z każdej strony swoje fury). Jeździ się naprawdę fajnie, dźwięk jest bardzo dobry. Co tu mówić więcej - jeśli chcesz w coś pojeździć to łap za TDU;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Niedługo przyjdzie do mnie paczka z Xboxem 360 i chciałbym kupić jeszcze jakąś grę na niego. Chodzi mi o coś co wyszło tylko na konsole(ale niekoniecznie). Najlepiej sportowa (odpadają fify). Co najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty poważnie?
Przecież to dwa różne gatunki!
Poza tym to jest Batman "2" ;P
Jak chcesz grę do strzelania w multi - MW3.
Jak grę akcji z elementami skradania, otwartym światem i zadaniami pobocznymi - Batman: Arkham City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:06, Harrolfo napisał:

Ty poważnie?
Przecież to dwa różne gatunki!
Poza tym to jest Batman "2" ;P
Jak chcesz grę do strzelania w multi - MW3.
Jak grę akcji z elementami skradania, otwartym światem i zadaniami pobocznymi - Batman:
Arkham City.


Coś mi się wydaje że mu chodziło o Battlefield 3 a nie batmana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wbrew pozorom odpowiedź jest banalna. BF3 jeśli masz mocarny sprzęt i liczysz na rozrywkę mocno zespołową. MW3 natomiast odwrotnie, nowy CoD jest rajem dla wolnych strzelców i szturmowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:14, Perry_Cox napisał:


Wbrew pozorom odpowiedź jest banalna. BF3 jeśli masz mocarny sprzęt i liczysz na rozrywkę
mocno zespołową. MW3 natomiast odwrotnie, nowy CoD jest rajem dla wolnych strzelców i
szturmowców.

Bez przesady z tym mocarnym sprzętem dla BF3... gra jest naprawdę genialnie zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji powoli wychylających się świąt myślę nad wyborem jednej z 4 gier. Różnią się gatunkiem i właśnie dlatego tak trudno mi wybrać. Może kogoś z was urzekła któraś z tych gier i mnie przekona. :) Kandydaci to:
1.MW3 - kolejna część Call of Duty i tyle w tym temacie. Warta zakupu?
2. Dead Island- strasznie ciągnie mnie do tej gry, mimo faktu, że wydaję się monotonna.
3. Rage- to miała być jedna z ciekawszych gier tego roku, ale jakoś "przeminęła".
4. Lord of the Rings:War in the North - gra ma ponoć ciekawego coopa, ale czy coś poza tym?
Myślałem również nad nowym HoMM-em, ale tak zawiodłem się na becie, że nie widzę sensu kupowania go. Inne gry mnie nie interesują, bo albo już je mam, albo są całkowicie nie w moim typie. :P O każdej grze z tej czwóreczki myślę jako o wersji na Xboxa. Z góry dzięki za pomoc w wyborze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 22:03, Harrolfo napisał:

Co lepiej kupić:
Singularity czy Test Drive Ultimate? Oba są po 20 zł.


Singularity.
Porządny FPS od Raven Software.
Co prawda gra na raz ale fajna, bardzo. Troszkę fajnych patentów z rękawicą i kontrolą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 22:03, Harrolfo napisał:

Cześć, jest pytanie.
Co lepiej kupić:
Singularity czy Test Drive Ultimate? Oba są po 20 zł.


Jeśli o mnie chodzi to wiesz co bym wybrał, bo już wspominałem co nieco na ich temat;) Uogólniając, to TDU starczy na znacznie dłużej i na pewno nie będziesz zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś multi jest, jeszcze ludzie grają?

Podobne pytanie do TDU.
I na czym z grubsza polega gra :)
Są wyścigi, czy to raczej symulator jazdy?
Można słuchać swojej muzyki podczas jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Podobne pytanie do TDU.


Co do multi to nie mam zielonego pojęcia.

Dnia 11.11.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

I na czym z grubsza polega gra :)


Na czym polega już tłumaczyłem. Tworzysz postać na początku i możesz ją później dowolnie zmieniać poprzez zakup ubrań itp. Nabywasz posiadłości służące w głównej mierze za garaże (z możliwością oglądania i modyfikowania aut) i przebieralnie. Eksplorując wyspę odblokowujesz nowe wyścigi i wyzwania, posiadłości z coraz większą liczbą miejsc na samochody, salony samochodowe, stacje napraw itd. Wyścigi są różnorodne. Od zwykłych z punktu A do B - na czas z przeciwnikami, podwiezienie jakiejś panienki do miasta lub np. zawiezienie fury do klienta (dzięki czemu już na początku możemy pojeździć Ferrari lub innymi superbrykami, a nie tułać się zgrzytami;)), aż do wyścigu wokół całej wyspy.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zwiedzać sobie całą wyspę bez jakichkolwiek przymusów i podziwiać widoki;)

Dnia 11.11.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Są wyścigi, czy to raczej symulator jazdy?


Zręcznościowy model jazdy jeśli o to pytasz. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu, fizyka jazdy jest bardzo dobra i samochody znacznie różnie się od siebie w sterowaniu.

Dnia 11.11.2011 o 22:23, Harrolfo napisał:

Można słuchać swojej muzyki podczas jazdy?


Jest radio z kilkoma stacjami (muzyka klasyczna FTW!;)), ale chyba da się też utworzyć własną stację, czyli po prostu wrzucić mp3 do folderu. A jeśli nie to nic nie stoi na przeszkodzie odpalić w tle Winampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się