FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Hej.Mam jeden z dwóch tytułów do wyboru na Xboxa: Rage lub Dead Island. Co bardziej polecacie? Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, naszła mnie ochota na jakąś wyścigówkę WRC ;) Coś naprawdę wciągającego (jak na wyścigi) i w miarę z rozsądnymi wymaganiami, mój komputer bądź co bądź równie wyścigowy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:34, CreateYourself napisał:

Witam, naszła mnie ochota na jakąś wyścigówkę WRC ;) Coś naprawdę wciągającego (jak na
wyścigi) i w miarę z rozsądnymi wymaganiami, mój komputer bądź co bądź równie wyścigowy
nie jest.


Czyli mamy wywróżyć z fusów jakiego masz kompa i coś zaproponować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Combat Mission: Beyond Overlord
Combat Mission: Barbarossa To Berlin
Combat Mission: Afrika Korps

:3

Przy dobrych wiatrach na alledrogo można wyrwać wszystkie trzy za te 60zł.

Jeśli nie należysz do pokolenia FPS dx11, a dodatkowo lubisz wymagające gry dotyczące II Wojny Światowej, to lepszego tytułu nie znajdziesz.
Gra w teorii będąca strategią, a w praktyce jest tak na prawdę symulacją starć na różnych frontach drugiej wojny światowej na poziomie taktycznym. celuje bardziej w starcia pancerne, ale piechota jest nie mniej ważna, choć potraktowana mniej realistycznie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gierki dla dziewczyny. Ogólnie podobają jej się gry w stylu GTA: San Andreas, ale myślałem o czymś w stylu Super Meat Boya (ma), World of Goo itp. Co poradzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 17:51, barth89 napisał:

Szukam jakiejś gierki dla dziewczyny. Ogólnie podobają jej się gry w stylu GTA: San Andreas,
ale myślałem o czymś w stylu Super Meat Boya (ma), World of Goo itp. Co poradzicie? :)


Może stary (ale wciąż świetny) PuzzleQuest albo HoMM: Clash of heroes? Obie to bardzo fajne, wciągające "małe" produkcje z kreskówkową (śliczną swoją drogą) grafiką. Mieszczą się w kategorii platformówek w stylu World of Goo i Meat boya według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 17:54, Daelor napisał:

Może stary (ale wciąż świetny) PuzzleQuest albo HoMM: Clash of heroes? Obie to bardzo
fajne, wciągające "małe" produkcje z kreskówkową (śliczną swoją drogą) grafiką. Mieszczą
się w kategorii platformówek w stylu World of Goo i Meat boya według mnie.


PuzzleQuest raczej nie, ale w HoMM IV gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 17:51, barth89 napisał:

Szukam jakiejś gierki dla dziewczyny. Ogólnie podobają jej się gry w stylu GTA: San Andreas,
ale myślałem o czymś w stylu Super Meat Boya (ma), World of Goo itp. Co poradzicie? :)


Skoro lubi gry w stylu GTA: San Andreas, to może jakaś inna część z tej serii? Ewentualnie Just Cause, Saints Row, Borderlands. Jeśli zaś chodzi o takie pomniejsze przyjemne gierki to na myśl przychodzi mi jedynie flOw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 23:22, Baknak napisał:

> Szukam jakiejś gierki dla dziewczyny. Ogólnie podobają jej się gry w stylu GTA:
San Andreas,
> ale myślałem o czymś w stylu Super Meat Boya (ma), World of Goo itp. Co poradzicie?
:)

Skoro lubi gry w stylu GTA: San Andreas, to może jakaś inna część z tej serii? Ewentualnie
Just Cause, Saints Row, Borderlands. Jeśli zaś chodzi o takie pomniejsze przyjemne gierki
to na myśl przychodzi mi jedynie flOw.


No istnieje ograniczenie PC. San Andreas to max co ruszy na tym laptopie, więc ewentualnie mogłoby to być Vice City czy GTA 3, choć w te tytuły także grała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:21, nagly75 napisał:

ja zawsze będę radził kupować BG2 jeśłi ktoś akurat nie ma. to nigdy nie umrze :)


A ja całą sagę, a nie samą "dwójkę", bo ma najsłabszą fabułę z Wrót Baldura - co i tak daje fabułę mocniejszą o lata świetlne od Dragon Age''a.
Ale z kolei i tak słabszą od nieśmiertelnego Planescape: Torment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:13, Skaterka885 napisał:

Jaką grę polecacie sportową na xbox''a 360? Tylko nie FIFA i nie PES.

NBA 2k12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoczyłem się wstydem, założyłem niepotrzebnie temat na forum
Chciałbym moderatorów przeprosić a w szczególności innych użytkowników bowiem dałem zły przykład jako sekretarz.

Proszę o wyrozumiałość albowiem chyba z rana jeszcze spać mi się chciało.

A teraz zastanawiam się nad kupnem Killing Floor, głównie chciałbym pograć z innymi człowieczkami.
Warto ? grałem też w podobne gry jak np. Painkillery... hmm
wiem że nie bedzie to cs..
co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce możesz te grę kupić za niecałe 10 zł. Dobra oferta bo gra jest dobra, a za takie pieniądze można spokojnie grę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 10:45, Kraju napisał:

W Biedronce możesz te grę kupić za niecałe 10 zł. Dobra oferta bo gra jest dobra, a za
takie pieniądze można spokojnie grę sprawdzić.

hmm a jeszcze dostanę w biedronce ??
Od kiedy ta gra tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się