FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 18:30, CatInABag napisał:

seria DMC, seria MGS, seria FF, od biedy Heavelny Sword,
Brutal Legend :)

Wszystko ograne ;p Wszystko łapało się w kryteria epickości, najsłabiej faktycznie wypada w tej stawce Brutal Legend. Ale żeby spychać tak Heavenly Sword?!?

Dnia 07.12.2011 o 18:30, CatInABag napisał:

Na PC to może Skyrim (chociaż nie wiem na ile on epicki, bo nie grałem, ale chyba nie jest tam z tym
najgorzej),

Tak ten miodny soundtrack niesamowicie potęguje wrażenia z gry ;>

Dnia 07.12.2011 o 18:30, CatInABag napisał:

albo jakieś RPGi od BioWare

Praktycznie ogrywam każdą produkcje od nich ;p. Przypomniałeś mi, że miałem dokończyć Jade Empire.

Dnia 07.12.2011 o 18:30, CatInABag napisał:

O ile masz PS3 to do głowy mi przychodzą takie tytuły jak: God of War III (albo wcześniejsze
GoWy), Shadow of the Colossus,

o I tutaj faktycznie muszę się nad tym zastanowić ile SotC zakupić muszę nie wypada przecież nie znać(ICO w sumie też ;]). To odnośnie GoW to mam jakieś mieszane uczucia jakoś nie mogę się do tego przemóc miałem kiedyś na weekend płytkę z grą i nawet nie wylądowała w napędzie konsoli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 18:36, Fimbulvinter napisał:

Jak masz PS3 to Demon''s Souls. Fabuły nie ma za bardzo, ale gra cię połknie, przeżuje,
nadtrawionego wypluje i podepcze zanim ją skończysz.

Posiadam, męczyłem długo. Może po nowym roku sprawię sobie Dark Souls. Ale epickość była tak w taka bardzo usterylniona (<-nawet nie wiem czy jest takie słowo), bo większość walk i tak było trzeba rozegrać wpierw na szachownicy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2011 o 18:48, nightfaler napisał:

o I tutaj faktycznie muszę się nad tym zastanowić ile SotC zakupić muszę nie wypada przecież
nie znać(ICO w sumie też ;]). To odnośnie GoW to mam jakieś mieszane uczucia jakoś nie
mogę się do tego przemóc miałem kiedyś na weekend płytkę z grą i nawet nie wylądowała
w napędzie konsoli ;/


GoW akurat wydaje mi się kwintesencją epickości, w III to mogła aż głowa rozboleć :)
Brutal Legend wsadziłem ze względu na muzyke (Mr Crowley z automatu daje grze +10 do epickości xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Killzone 2 podobało. Jeszcze ograłem niedawno demo Little Big Planet i się zastanawiam na zakupem.
Oczywista oczywistość to Uncharted 1 i 2. God of War 3 niesamowity.

Ja mam za to pytanie co do Silent Hill HD. Próbować z angielskim ciągle uczonym na średnio średnim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 23:34, Kerethzimierz napisał:

Ja chciałbym się dowiedzieć czy nowy Shogun - skoro teraz jest w platynowej kolekcji
- jest wart pieniędzy?


Jak najbardziej. To zdecydowanie najlepiej zrobiony i dopracowany Total War, normalnemu graczowi (nie maniakowi TW) zapewni z 60 godzin gry, zanim się znudzi. Więcej raczej nie, bo niestety praktycznie nie ma modów do niego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co uważacie o Final Fantasy XIII i Darksiders? Nie grałem w te gry, a że zbliżają się ich kontynuacje to myślę nad nadrobieniem zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 19:25, Feallan napisał:

> Ja chciałbym się dowiedzieć czy nowy Shogun - skoro teraz jest w platynowej kolekcji

> - jest wart pieniędzy?

Jak najbardziej. To zdecydowanie najlepiej zrobiony i dopracowany Total War, normalnemu
graczowi (nie maniakowi TW) zapewni z 60 godzin gry, zanim się znudzi. Więcej raczej
nie, bo niestety praktycznie nie ma modów do niego. :(


I w tym rzecz, że bardzo polubiłem serię Total War mając styczność z tą serią po raz pierwszy w pierwszym Medievalu.

Co do modów: to chyba jeden z takich większych do Shoguna to DarthMod? Jeżeli jest prawdą, to co mówisz, to trochę szkoda - takie mody jak Third Age wciąż cieszy się dużą popularnością jako modyfikacja do drugiego Medievala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 16:11, Kerethzimierz napisał:

I w tym rzecz, że bardzo polubiłem serię Total War mając styczność z tą serią po raz
pierwszy w pierwszym Medievalu.


To będziesz się bawił świetnie. :)

Dnia 08.12.2011 o 16:11, Kerethzimierz napisał:

Co do modów: to chyba jeden z takich większych do Shoguna to DarthMod? Jeżeli jest prawdą,
to co mówisz, to trochę szkoda - takie mody jak Third Age wciąż cieszy się dużą popularnością
jako modyfikacja do drugiego Medievala.


Nie grałem w niego jeszcze, ale na pewno sprawdzę. Ogólnie są bodajże trzy duże mody do Shoguna 2, więc raczej biednie. Do MTW2: Kingdoms nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 15:49, barsum napisał:

Co uważacie o Final Fantasy XIII i Darksiders? Nie grałem w te gry, a że zbliżają się
ich kontynuacje to myślę nad nadrobieniem zaległości.


Nie grałem w FF, ale powiem Ci że Darksiders jest mega mega mega! Super klimat i historia, poza tym niezła rozpierducha się tam dzieje. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej mańki, ostatnio naszło mnie na gry strategiczne, bądź też ekonomiczne, nie wiem jaka jest prawdziwa nazwa tego gatunku. Mianowicie chodzi mi o Settlers 7 i dopiero co wysmażone Anno 2070. Najbardziej namierzam się właśnie na te dwie gry, ale jeśli znacie jakieś lepsze to powiedzcie i pomóżcie mi wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać na Syndicate? Myślicie, że udana gra z tego będzie? A jeśli nie to CS: Global Offensive - myślicie, że będzie wersja pudełkowa? A może Hitman: Absolution?

Na którą z tych trzech czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania na gry 230zł. Co polecacie? Nie muszą być ekskluziwy. Grałem w U1 i U2, Killzone 2, Borderlands, God of War 3, Demon''s Souls Battlefiled 3 (sprzedam za 120zł). Zastanawia mnie Bioschock 1, Assassins Creed (podobno jedynki lepiej nie tykać), Dark Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 15:32, Fimbulvinter napisał:

Mam do wydania na gry 230zł. Co polecacie? Nie muszą być ekskluziwy. Grałem w U1 i U2,
Killzone 2, Borderlands, God of War 3, Demon''s Souls Battlefiled 3 (sprzedam za 120zł).
Zastanawia mnie Bioschock 1, Assassins Creed (podobno jedynki lepiej nie tykać), Dark
Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.


U3, FIFA 12, całe AC (jedynka najsłabsza, ale trzeba przejść by wiedzieć o co dalej biega, przebolej i potem odpal dwójkę, czyli istny geniusz na Blu-Ray ;) ). L.A. Noire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 15:32, Fimbulvinter napisał:

Dark Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.


W sumie sam sobie odpowiedziałeś. Świetna gra do tego U3 ale moim zdaniem jest zbyt krótkie i przewidywalne. Poleciłbym jeszcze Skyrim ale na konsolach to kiepski żart, Mafia II też do złych gier nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się