FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2011 o 22:46, Servakus napisał:

Która gra lepsza : Bayonetta/Ninja Gaiden 2/ Darksiders ?
Dodam, że jestem zagorzałym fanem serii Devil May Cry


Wszystkie gry, które wymieniłeś są slasherami jak DMC. Tak więc raczej wszystkie by ci pasowały. Ninja Gaiden 2 to krwisty slasher w stylu japońskim. Czyli krew. Bayonetta to praktycznie to samo, tylko zamiast ludzi mamy demony piękny świat, seksowną bohaterkę i niezłą kaszanke :) Darksiders to fajny fabularny slasher, coś podobnego do Space Marine :) Ja bym brał Bayonette. Zdecydowanie najładniejsza gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry na PS3 dla kuzyna. Ważne,aby kosztowała do 80 zł i obsługiwała Move''a (nie musi być wymagany,może być opcją). Może być platyna,nie ważne,tylko musi być nowa i zafoliowana. Może być też multik i co-op,mój kuzyn lubi grę przez sieć (i na jednym ekranie) na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:27, bobobo napisał:

Szukam jakiejś gry na PS3 dla kuzyna. Ważne,aby kosztowała do 80 zł i obsługiwała Move''a
(nie musi być wymagany,może być opcją). Może być platyna,nie ważne,tylko musi być nowa
i zafoliowana. Może być też multik i co-op,mój kuzyn lubi grę przez sieć (i na jednym
ekranie) na PS3 ;)


killzone 3 - movem sie fajnie gra w singla, ale do multi polecam pada
sports champions - świetny tytuł tylko pod move, najlepszy jest tenis stołowy
resistance 3 - to samo co killzone 3, troche "straszniejsze" od kz3, a multi trochę dziwniejsze (kz3 to taki CoD)
infamous 2 (polecam też dodatek festival of blood) - sterowanie movem jest fajnie zaprojektowane

wszystkie te gry mozesz znaleźć nowe, na allegro lub w sklepach w cenie równej lub mniejszej niż 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:39, Sericulum napisał:

Polecacie Bioshocka? Bo ostatnio mi się nudzi, a bym w coś starszego pograł.


Oczywiście, że tak. Pierwsza część to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Klimat, fabuła, no i spotkania z dużym tatusiem...;] Takiej zaległości grzech nie nadrobić, tym bardziej, że cenowo stoi już po mniej niż 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:09, peter000 napisał:

Gears of War 3, Batman Arkham City, Battlefield 3 (wersja konsolowa) czy Assassin''s
Creed Revelations?


Ja bym brał AC bo jestem fanem serii, a BF3 dla mnie gdzie indziej niż na PC to strata czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:09, peter000 napisał:

Gears of War 3, Batman Arkham City, Battlefield 3 (wersja konsolowa) czy Assassin''s
Creed Revelations?


Zdecydowanie Gears of war 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 18:09, peter000 napisał:

Gears of War 3, Batman Arkham City, Battlefield 3 (wersja konsolowa) czy Assassin''s
Creed Revelations?


Trzy różne gry :P Co cię bardziej kręci, shooter z fabuła czy gra akcji w TPP ? Mimo ocen to najnowsza odsłona AC wcale nie jest najlepsza w całej serii. Tutaj nie ma żadnych nowości i prawie niczego nie dowiadujemy się o głównym bohaterze. Nie mamy prawie żadnego kontaktu z Desmondem. Tak więc lipa. Odradzam jako fan. GoW3 to koniec wspaniałej serii z Markusem w roli głównej. Jeśli grałeś w poprzednie części i ci się spodobały to ta będzie w prost idealna dla ciebie. Chyba najlepsza ze wszystkich trzech części. Nie tylko poprawiona grafa i w końcu płynne granie, ale koniec historii. Fan nie może się koło tego kręcić, tylko musi kupić ! BF3 przereklamowany shit z grafiką, która bardziej denerwuje niż cieszy. Na konsolach to jest to paskudna kupa ze starą grafika, i jeszcze z blokadą na framerate. Omijać z daleka, jeśli cie interesuje ten tytuł to tylko na PC. Batman też podobno dobry, osobiście mi się nie podobał. Z tej czwórki polecam tylko Gearsy 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jaką polecacie grę na długo? Gatunek nie gra roli. Chodzi mi o grę przy której troszkę czasu spędzę ;) Może mieć multi, ale nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 23:04, Jasper_Maniak napisał:

Witam! Jaką polecacie grę na długo? Gatunek nie gra roli. Chodzi mi o grę przy której
troszkę czasu spędzę ;) Może mieć multi, ale nie musi :)


TES V: Skyrim

Spedzisz przy niej duuuuzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 23:04, Jasper_Maniak napisał:

Witam! Jaką polecacie grę na długo? Gatunek nie gra roli. Chodzi mi o grę przy której
troszkę czasu spędzę ;) Może mieć multi, ale nie musi :)


Dragon Age: Początek. Koniecznie i spędzisz przy niej ponad 70+ godzin. I do tego w pełni zlokalizowana + dochodzi jeszcze przebudzenie :) Sporo czasu i dobra zabawa o ile nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 23:04, Jasper_Maniak napisał:

Witam! Jaką polecacie grę na długo? Gatunek nie gra roli. Chodzi mi o grę przy której
troszkę czasu spędzę ;) Może mieć multi, ale nie musi :)


Football Manager!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem nad tym, jednak cena jaką muszę za nią zapłacić to jakieś 200 zł, więc trochę dużo, ale chyba na prawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem bodajże w 2005, i doszedłem do wniosku, że jest nawet fajny, ale trochę szybko się nudzi. Myślałem też o Fifie 12, ale trochę kosztuje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 23:29, Jasper_Maniak napisał:

Nie grałem i może pogram ;) Dzięki za odpowiedź ;)


Jeśli nie masz kasy to mój wybór jest idealny dla ciebie. Jak dobrze poszukasz to masz podstawkę po 39 zł a dodatek za śmieszne 19 zł. Empiku widziałem takie ceny. Teraz tam podstawka kosztuje 49 zł, ale od czego jest allegro i inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się