FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 11:30, Harrolfo napisał:

Dzięki za tak obszerną i porządną odpowiedź.
Poczekam aż te gry stanieją :)


Do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:12, Harrolfo napisał:

Witam,
Którą z tych gier na PC najlepiej kupić?
Dead Island
Dead Rising 2 (nie grałem w inne gry z tej serii)
The Darkness II (grałem w jedynkę trochę na PS3 - niezbyt mi się podobała, ale demo dwójki
na PC przypadło mi do gustu)

Dobrze by było, jakbyście pokrótce wypisali wady i zalety każdej z nich.

Harrolfo, poczekaj niecałe 3 tygodnie na poslkie wydanie Alana Wake''a i Raymana Origins na PC, ewentualnie expansion pack do "Shoguna 2: Total War". A swoją drogą The Darkness II jutro instaluję na swoim kompie. Wg mnie gra warta zakupu. System skillshotów, tryb "Game +" (ponowne przejście kampanii z odblokowanymi talentami), oraz coop "Vendetta" powodują, że warto przemyśleć zakup. Mam nadzieję, ze byłem pomocny. :)

P.S. A tak przy okazji, kto się skusił w stacjonarnym lub internetowym Empiku na pre-order nowego "Maxa Payne''a"? Dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:19, Harrolfo napisał:

Dobra, to inny pomysł :)
Co lepsze i dlaczego: Kingdoms of Amalur, czy The Syndicate?


Najlepiej sprawdzić samemu. Demka powinny być jeszcze na PSN/guglach, chociaż nie jestem pewien co do Syndicate bo to była co-op i możliwe że po premierze wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:19, Harrolfo napisał:

Dobra, to inny pomysł :)
Co lepsze i dlaczego: Kingdoms of Amalur, czy The Syndicate?

"Syndicate". Dla coop''a. Singiel też nie jest zły, szczególnie ten "techno-bullet-time". :) "KoA:R" nie polecił mi sprzedawca z Ultimy. Grafika ala "WoW" i uproszczona walka. Trailery jakoś też mnie nie zachęciły, no i polityka EA z wiecznymi DLC... Jeśli Ciebie to interesuje, czemu nie? A tak przy okazji, myśłałem że już masz nowego "Syndicate''a"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji ktoś wie gdzie tanio można kupić "GTA IV: Complete Edition" na PC?? Może w jakimś Media Markcie, Saturnie w stolicy są jeszcze jakieś egzemplarze? W sklepach internetowych towar niedostępny... :( Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:19, Harrolfo napisał:

Dobra, to inny pomysł :)
Co lepsze i dlaczego: Kingdoms of Amalur, czy The Syndicate?


KOA to fable w odnowionej grafice. Mnóstwo zadań pobocznych i w samej fabule jest tego od groma. Teoretycznie sama walka i nic poza tym. Jeśli cię to kręci to czemu nie ? Grałem i powiem, że jest średnia. Trochę wciąga na początku chociażby stylem walki różnymi broniami. Ale po spędzeniu 50 godzin już mi się odechciało w to grać. Nie wiem dlaczego ta gra kosztuje 120 zł. Nie pojmuje tego.

Syndicate fajne, ale powiedziałbym, że to niedorobiony klon nowego Deus Exa :) Gra jest o wiele słabsza. Fabuła jakaś tam jest, ale nie do końca można zrozumieć o co chodzi, po co walczymy itp itd. Ogólnie produkt przereklamowany nastawiony chyba tylko na multiplayera. Co-op rzeczywiście jest fajny i przyjemny. Jest parę map i parę misji, które można wykonać w drużynie. Sami twórcy chyba nie wiedzieli, że multik wyszedł o wiele lepiej niż sama kampania. Wybrałbym Syndicate bo na 100 % go skończysz co do KOA nie jestem już tego pewien. Po prostu gra ci się znudzi :)

@Janek_Izdebski
Towar jest dostępny u Dystrybutora czyli u Cenegi na muve.pl. Czemu od razu tam nie zajrzałeś ?:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:28, Janek_Izdebski napisał:

A tak przy okazji ktoś wie gdzie tanio można kupić "GTA IV: Complete Edition"
na PC?? Może w jakimś Media Markcie, Saturnie w stolicy są jeszcze jakieś egzemplarze?
W sklepach internetowych towar niedostępny... :( Dzięki z góry za pomoc.

A nie lepiej poczekać na przecenę na Steamie i kupić za 30 zł wszystkie części GTA? :D no chyba, że jesteś fanem pudełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 10:18, pawbuk napisał:

A nie lepiej poczekać na przecenę na Steamie i kupić za 30 zł wszystkie części
GTA? :D no chyba, że jesteś fanem pudełek :)

Niestety jestem. :D A może wybrać "L.A. Noire" lub "Batman: Arkham City" Tylko, którą z tych trzech (licząc także "GTA IV")? Dziękuję za radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire - słyszałem, że słabo zoptymalizowana gra, a na dodatek rzadko z mimiki da się wyczytać poprawne emocje postaci. Dodatkowo szybko wdziera się monotonia. Nie radzę.
GTA IV - całkiem przyjemnie się gra, ale klimat jest poważny, nie jak we wcześniejszych GTA. Tu jest brud, smród, po prostu mroczne życie. Optymalizacja jest słaba, ale co jakiś czas można odpalić grę.
Batman: Arkham City - rewelacyjna gra i jak dla mnie najlepsza z tej trójcy. Idealne połączenie walki ze skradaniem, masa trofeów Riddlera do zebrania, tryb Zemsty Człowieka Zagadki (wyzwań) - szczerze polecam. Moja obszerna recenzja jest na zaprzyjaźnionym z gramem portalu ArkhamInfo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Harrolfo. Chyba właśnie skuszę się na tego "Batmana". Co ciekawe w Muve.pl kolekcjonerka na PC-ta jest po 99 zł, natomiast w Empiku do wersji podstawowej dodają "Dodatki Robina". Zawartość fizyczna (figurka, artbook) kolekcjonerki aż tak mnie nie interesuje, wolę jak najwięcej DLC. I stąd dylemat: kupić w Muve czy w Empiku... ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować.
Jestem w szoku!
Dzięki za informację, EK już opłacona, mimo że mam grę. Sprzedam kopię i DLC i się jeszcze trochę zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:03, Harrolfo napisał:

Nie mogę edytować.
Jestem w szoku!
Dzięki za informację, EK już opłacona, mimo że mam grę. Sprzedam kopię i DLC i się jeszcze
trochę zwróci :)

Mam nadzieję, że to nie literówka, ani błąd ich systemu e-commerce''owego. Widzę, że się mocno napaliłeś hehehehe na tę kolekcjonerkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:09, Harrolfo napisał:

Lekki Off-Top.

Nawet jak to literówka, to co mnie to?
Jest EK, jest dostępna w 24h, jest zapłacone - mają wysłać ;P

I tu masz rację, tylko wiesz jak jest z prawami konsumenta w "Polszcze"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się