FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam, ostatnio ściągnąłem sobie demo Batman Arkham City i szczerze powiem, że gram mnie zaciekawiła, nigdy się nie interesowałem grami o batmanie, ale teraz mam pytanie, czy 1 część jest równie dobra co Arkham City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham City jest zdecydowanie lepsze, ale samo AA jest również bardzo dobrą grą.
Ja zagrałbym najpierw w AA, a następnie w AC.

Z ciekawości: jaki fragment jest w demie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 14:46, B1SH0P napisał:

Witam, ostatnio ściągnąłem sobie demo Batman Arkham City i szczerze powiem, że gram mnie
zaciekawiła, nigdy się nie interesowałem grami o batmanie, ale teraz mam pytanie, czy
1 część jest równie dobra co Arkham City?


Arkham City to ulepszone Arkham Asylum, dali dużo więcej swobody i większy obszar. Klimat obu części jest podobny. A ponieważ City to kontynuacja wydażeń z Asylum to polecam jednak najpierw zagrać w pierwszą część, zwłaszcza, że po dłuższym kontakcie z City nie będzie już tak fajna jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:04, Nufiko napisał:

A ponieważ City to kontynuacja wydażeń z Asylum to polecam jednak
najpierw zagrać w pierwszą część, zwłaszcza, że po dłuższym kontakcie z City nie będzie
już tak fajna jak za pierwszym razem.


Właśnie chciałem zacząć od pierwszej części, dlatego pytam czy jest też ciekawa.

Harrolfo

Spoiler


W AC, w demie jest 15 minut gry(licznik) i idzie się uratować CatWoman, bo TwoFace chcę ją utopić w kwasie w jakimś sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:47, B1SH0P napisał:

Właśnie chciałem zacząć od pierwszej części, dlatego pytam czy jest też ciekawa.

Jest :)

Dnia 31.05.2012 o 15:47, B1SH0P napisał:

Harrolfo

Spoiler


W AC, w demie jest 15 minut gry(licznik) i idzie się uratować CatWoman, bo TwoFace chcę
ją utopić w kwasie w jakimś sądzie.


Mhm.
To lepiej zagrać przez OnLive - 30 minut się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:47, B1SH0P napisał:

Właśnie chciałem zacząć od pierwszej części, dlatego pytam czy jest też ciekawa.


Jest bardzo dobrą i wciągającą grą (po ukończeniu linii fabularnej chętnie wracałem do azylu aby wyszukać nieodkryte zagadki Riddlera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegos fajnego RTS-a? Nie musi byc pierwszej mlodosci, imo zeby to byl taki oldschoolowy rodzaj. Zbieranie mineralow i mlyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:07, TigerXP napisał:

Znacie jakiegos fajnego RTS-a? Nie musi byc pierwszej mlodosci, imo zeby to byl taki
oldschoolowy rodzaj. Zbieranie mineralow i mlyn :)


Kozacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:07, TigerXP napisał:

Znacie jakiegos fajnego RTS-a? Nie musi byc pierwszej mlodosci, imo zeby to byl taki
oldschoolowy rodzaj. Zbieranie mineralow i mlyn :)


Command & Conquer 3 całkiem mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:07, TigerXP napisał:

Znacie jakiegos fajnego RTS-a? Nie musi byc pierwszej mlodosci, imo zeby to byl taki
oldschoolowy rodzaj. Zbieranie mineralow i mlyn :)


Ode mnie przeukochany Emperor: Battle for Dune (ciężko zdobyć, ale imho warto). Tam nawet piechota zrobi burdel, w singlu można akceptować porażkę i w ogóle klimat. Polecam też Dune 2000 ograć.
Jakby Emperora do netu, to ja w wakacje byłbym chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:07, TigerXP napisał:

ciach

Widzę, że poprzednicy wymienili kilka dobrych tytułów (m.in. Kozaków - ale jak chcesz oldschool, to tylko jedynka+dodatki - dwójka jest zdecydowanie bardziej taktyczna), ja dorzucę jeszcze kilka:
1) Armies of Exigo - wydana bodajże pod koniec 2004, stworzona przez fanów WarCrafta, jest bliźniaczo podobno wręcz - i wciąga tak samo jak W3. :)
2) Battle Realms - wydana w początkach 2002, naprawdę świetna strategia, cholernie niedocenia w czasie premiery. Wymagająca, ale i niesamowicie satysfakcjunująca. Polecam z całego serca, sam niedawno sobie ją odświeżyłem i wypadło mi kilka(naście) wieczorów z życia.
3) Tzar - to była moja jedna z pierwszych gier, "grałem" w to jeszcze mając 6 lat. Oldschol gwarantowany - w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
4) Większość RTSów od polskiego Reality Pump - cała seria Earth 21xx i jej pochodne - np. World War III: Black Gold; Polanie II - prześ◙wietny RTS. Nic dodać nic ująć. Ma dodatkowo tryb RPG (który przypomina Diablo).
Oczywiście nie wymieniałem klasyków gatunku (typu StarCraft, Age of Empires), hybryd (typu SpellForce) czy typowych RTSowych średniaków (jak np. Castle Strike czy Dragon Throne), których na rynku jest masa - można pograć przyjemnie, ale nie wpłynie to jakoś na życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok nie gralem w zadne gry, ale myslalem zeby sobie na chwile do wormsow nie wrocic z racji promocji na steamie, oplaca sie brac Reloaded za 5 euro? I dlc wszystkie za 2 euro (duzo daja?)? I co byscie powiedzieli o ultimate mayhem? UM+reloaded+dlc do reloaded za ok. 10.5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 08:05, Radek00500 napisał:

To ja i moj kolejny dylemat.Co wybrac resident evil 4 czy 5 czy bioshock 2 i dotego just
case 2.


Resident Evil 4 i 5 . Napakowane akcją, jest klimat. Tryb Mercenaries z 4-ki daje multum godzin zabawy.

W piątce bardzo przyjemnie gra się co-op w multi (możesz w ten sposób ukończyć całą grę ), podejrzewam że ludzie wciąż grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 08:14, Oxva napisał:

> To ja i moj kolejny dylemat.Co wybrac resident evil 4 czy 5 czy bioshock 2 i dotego
just
> case 2.

Resident Evil 4 i 5 . Napakowane akcją, jest klimat. Tryb Mercenaries z 4-ki daje multum
godzin zabawy.

W piątce bardzo przyjemnie gra się co-op w multi (możesz w ten sposób ukończyć całą grę
), podejrzewam że ludzie wciąż grają.

To co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 23:20, kuba9876543210 napisał:

Podbijam, warto brac nowe Wormsy?



Jezeli jeszcze nie grales w trojwymiarowe robaki to napewno warto sprobowac,ja np grajac w nie po premierze bawilem sie bardzo dobrze(szczegolnie grajac z kumplami) jak i w reloaded jak i mayhem,ogolnie polecam zwlaszcze ze za pol darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę (albo dwie) kupić na PS3 do kwoty 100zł?

Czego wymagam od gry? Przydałby się wciągający multi... i to w zasadzie tyle. Jak żadna gra do stówki nie ma interesującego multi, to podajcie coś innego. Gatunek nie jest za bardzo ważny. Byle nie był to żaden RPG czy coś w ten deseń.

A, znacie może jakąś fajną gierkę na PSN do 47zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mój dylemat nie dotyczy zakupu, ale temat wydaję mi się, że jest odpowiedni. Otóż posiadam trylogię Hitmana z CDA i zastanawiam się nad zagraniem w Kontrakty, jednak mam możliwość pożyczenia od kolegi Krwawej Forsy i nie mogę się zdecydować co zrobić. W Hitmanie chodzi mi przede wszystkim o ilość sposobów na zabijanie. Jeśli w kontraktach w każdej misji będą przynajmniej z trzy sposoby to Blood Money pójdzie na później, jeśli jednak Kontrakty są dosyć ograniczoną grą to sięgne od razu po kolejnego Hitmana. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się