FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Z AC nie grałam tylko w pierwszą część, a tak to wszystkie. Arkham City i Asylum miałam, ale sprzedałam ( oczywiście po skończeniu gry). Co mógłbyś jeszcze polecić? Jeżeli gra nie jest po polsku to ok, ale żeby miała dość łatwe acziki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 19:50, Kraju napisał:

W Polsce gra nie jest już dostępna w sprzedaży pudełkowej. Pozostają tylko aukcje lub
kupienie gry po angielsku np. na gogu i poszukanie spolszczenia.


Spolszczenie nie będzie działać z wersją z goga, bo jest ona spatchowana, a spolszczenie nie współgra z patchem bodajże 1.7. Jest gra do kupienia na allegro, ale nie wiem czy będzie ona działać na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 14:39, Skaterka885 napisał:

W Max''a na pewno zagram i to za niedługo. Kolega mi pożyczy.

2 sprawy:
Nie piszemy apostrofu jeśli wyraz kończy się na spółgłoskę i nie chodzi nam o własność - dlatego na przykład jest Maxa, Cry''a, ale już Assassin''s jako Asasyna ;)
I nie ma czegoś takiego jak "za niedługo". Albo za jakiś czas, albo niedługo ;P

Można też się zastanowić nad Deus Exem: HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko. Przynajmniej nie piszę rażących błędów jak np. mówi przez takie "u". Albo jeszcze poważniejsze np. w wyrazie żółw. Ale dziękuję za rady. Poczytam od Deus Exie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę trzy grosze.
Choć rada psucia języka polskiego upoprawniła odmianę z x, np. Xboxem, tak odmieniajmy to w ks --> Xboksem.
Dlaczego? Xboxa i Xboksa wymówimy tak samo. Ale już przy zmiękczeniu Xboxie oraz Xboksie wyjdzie nam /iksboksje/ w przypadku pierwszym (nikt tak nie mówi) oraz /iksboksie/ w przypadku drugim (i tak ma być).

Zatem, Skaterka885, poczytaj o Deus Eksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 14:42, Harrolfo napisał:

Można też się zastanowić nad Deus Exem: HR.

Cenega w zeszły piątek wydała własnie Edycję kompletną "Deus Ex''a: HR" na PC. O ile pamętam kosztuje 99,90 zł, ale pewnie w niektórych miejscach będzie znacznie tańsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 13:32, Harrolfo napisał:

Jasne, ale nam chodzi o gry na konsolę Xbox 360.

Sorki, nie doczytalem. Swoją drogą ciekawe czy Cenega wyda Edycję kompletną "Deus Ex''a: HR" na konsole... Ktoś wie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 13:59, Janek_Izdebski napisał:

> Jasne, ale nam chodzi o gry na konsolę Xbox 360.
Sorki, nie doczytalem. Swoją drogą ciekawe czy Cenega wyda Edycję kompletną "Deus
Ex''a: HR
" na konsole... Ktoś wie może?

Z tego co wiem nie zanosi się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsza "przygodówka" a konkretniej action-adventure. Gra jest genialna. Świetna historia, bohaterowie, dobre zakończenie, przyjemna grafika i cudowny świat. Szkoda że nigdy nie powstała kontynuacja, ale każdy gracz powinien zapoznać się z tą pozycją bo jest zwyczajnie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda grałem ale nie ukończyłem. Pojawiają się pewne wątki i bohaterowie z jedynki, ale znajomość pierwszej części nie jest wymagana aby poznać fabułę Dreamfalla, i dobrze się przy niej bawić. Co prawda znajomość jedynki pomaga w rozeznaniu się w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, co kupić. Może pomożecie rozstrzygnąć? ;)

Tak więc: Spec Ops: The Line, czy może GR: Future Soldier? (wersje PC)

Oba tytuły są w podobnej cenie, oba to TPS''y i oba wychodzą w bardzo podobnym terminie, o ile nawet nie w ten sam dzień.

Grałem w demko Spec Ops i... w sumie nic specjalnego, może poza linią fabularną wzorowaną na "Jądrze Ciemności" i\lub "Czasie Apokalipsy" i to właśnie dla mnie główny atut tej produkcji.

Z kolei Ghost Recon, to tytuł znacznie bardzie rozhype''owany, co jednak o niczym nie świadczy. Co do futurystyki mam mieszane uczucia - klimat może mi się spodobać, a może nie.Znajomy grał u znajomego na Xboksie i stwierdził, że "z początku bardzo fajne, acz szybko nuży" Dodam, że nie jestem jakoś szczególnie fanem poprzednich "Duchów", ale nie wiem, czy i na ile najnowsza odsłona będzie bardzo podobna do poprzedniczek, bo na moje oku producenci poszli jednak bardziej w stronę akcji.

Tak więc jestem w kropce. Waham się między zakupem czegoś z tych dwóch pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: grałem w grę S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla i bardzo mi się podobała, ale chciałbym w końcu zagrać w jakąś nową część, bo jakoś wcześniej albo czasu, albo pieniędzy na to znaleźć nie mogłem. I teraz pytanie: jeżeli bardziej preferuję walkę z potworami, łażenie po mrocznych podziemiach i ruinach i mrożące krew w żyłach sceny, to lepiej Czyste Niebo czy Zew Prypeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 16:28, zerohunter napisał:

Na stalkerach się nie znam, ale do opisu pasuje Metro 2033:D


Hehe, grałem, ale Stalkerowi to to do pięt nie dorasta. Jakoś mi nie podpasowało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się