FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2012 o 08:17, Karfein napisał:

Może Borderlands?

Grałem, ale prócz otwartego świata nie widzę powiązania z Stalkerem, ani choćby z Mass Effect''em.

I''m Alive jest/będzie na Xboxa 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry akcji, która jest liniowa (czyt. nie sandbox), dość krótka (starcza na max. 12 godzin) i ładnie współpracuje z Windowsem 7. Kamera typu FPP lub TPP, nie ma znaczenia. Grafika może ssać, nie zależy mi na niej. Wersja PCtowa.

Fajnie, gdyby można ją było kupić do 50zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wymienić droższe produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie większość nowych produkcji jest nastawionych na aspekty, które wymieniłeś. Z gier może to być:
Call of Duty (każda część), Battlefield (3/Bad Company 2) , Crysis 2, Mass Effect (Sandbox jest tutaj bardzo pozorny), Gears of War, Bulletstorm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze z tych nowszych Fear 3, BioShock 2, Deus Ex 3, Metro 2033 - może jeszcze Duke Nukem Forever i Call of Juarez: Więzy Krwi (ale nie Cartel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


IMHO warto zagrać, ale nie licz na klon Call of Duty. To gra spokojna, trudna i wymagająca. Mały błąd oznacza koniec całej misji, a tych nie da się nauczyć na pamięć (za każdym razem wrogowie są inaczej ustawieni). Jest to mój ulubiony shooter taktyczny i jedyną większą wadą jest sztuczna inteligencja naszych podopiecznych. Często zwyczajnie przez ich głupotę przegrywamy, co frustruje. Jeśli idzie o grafikę, to nawet dzisiaj nie odpycha, więc polecam rozejrzeć się na allegro, najlepiej od razu kupić z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem wyżej. Świetna gra, mnóstwo planowania, napięcie na każdym kroku. Po ukończeniu misji masz wartość procentową tego jak bardzo dobrze udało Ci się ją wykonać, co motywuje do maksowania każdego poziomu.

Pierwsze dwie misje da się zrobić "na żywca", ale przy reszcie dobry plan to podstawa. Kupuj, świetna gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 12:35, Laid_back napisał:

Do tego jeszcze z tych nowszych Fear 3, BioShock 2, Deus Ex 3, Metro 2033 - może jeszcze
Duke Nukem Forever i Call of Juarez: Więzy Krwi (ale nie Cartel).


Polecam w szczególności Metro 2033, gra mimo świetnej grafiki na niskich ustawieniach wygląda nie tylko całkiem dobrze, ale i da się grać (bo grafika miała się nie liczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiegoś dobrego RPG''a na PS3 po polsku (albo może być po angielsku,ale nie z taką ilością tekstu,jak np. w Skyrimie czy Oblivionie) ? Bym sobie pograł w coś dłuższego. Miło by było,gdyby nie przekroczyła 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam wymagającej gry. Kiedyś przechodziłem gothica kilkanaście razy, teraz usunąłem po pół godzinie gry, albo się zestarzałem, albo zmienił mi się gust. Nie chodzi mi tutaj o gothica, ale ogólnie o gry, nie wystarczy mi głęboka fabuła i klimat (jedyny wyjątek - Heavy Rain), dlatego szukam gry, która wymagałaby czegoś od gracza. Uwielbiam mmorpg-i, ale obecnie króluje Wow i jego klony, czyli wbij jak najszybciej max lvl i afkuj w mieście czekając na raid w instancji. Nie bawią mnie też strzelanki na singleplayer, dopiero na multiplayer jeśli gracze ogarniają jest ciekawie, bo jest jakieś wyzwanie. Spodobała mi się koncepcja z Dayz w Armie II. Gry które są ciekawe dzisiaj - Civ IV, Stronghold, League of Legends (na wysokim rankingu jest naprawdę dobry poziom), Zeus & Poseidon na poziomie Olympian (jedna z nielicznych gier, która nie znudziła mi się po 0,5h grania), niektóre indie gry, TM nations (ściganie się z graczami i pobijanie setnych sekund). Niestety takie gry jak Risen, Gothic, Baldurs Gate odpadają, bo mimo, że są ciekawe, klimatyczne, to nie jestem w stanie się wciągnąć. Chyba wystarczający opis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 22:23, Venominus napisał:

Szukam wymagającej gry...


Jak masz 3 znajomych do grania, to kupujcie PAYDAY: The Heist (akurat jest promocja na Amazonie - jakieś 15 zł za sztukę). Nawet na normalu mocno daje popalić, a są jeszcze 3 wyższe poziomy trudności. Dobrym wyborem jest też Left 4 Dead 2, ale i tu najlepiej mieć 3 znajomych do gry, z randomami jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam F.3.A.R w co-opie i trybie multi gdzie jest po prostu sama słodycz. Jeśli grałeś w produkcję monolithu to wiesz, że tam SI jest porządne i dadzą w dupsko. Oczywiście polecam co-op kampanię dla pojedynczego gracza i powiedzmy poziom trudności Hard albo normalny bo tam też można z łatwością zginąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagające i wciągające tytuły? Proszę bardzo, sam w takich gustuję :)

Thief: Deadly Shadows
Max Payne
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Max Payne 3
Alan Wake
LIMBO
Gra o Tron
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
LIMBO może byś wymagające w niektórych fragmentach, w sensie, że czasem trzeba pomyśleć, a Batman - śrubowanie wyników może niektórym osobom sprawić problem, o czym wiem z rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się