FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 16:25, Sigu napisał:

Dlaczego "?"?

O Horizonie i Borderlands 2 pomyślę, ale nie będę w stanie chyba kupi 1 rzutu. Czeka
mnie kilka poważniejszych wydatków :/

To ''''?'''' znaczyło, że z tymi grami nie miałem doczynienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mimo tego, że ludzie polecają Forzę 4, zastanawia mnie casualowo/arcadowa gra w NfS.
Mafia II czy Bulletstorm, to natomiast pytanie bardziej nastawiona na gameplay, ponieważ w Mafię II grałem na PC i demo na Xbox''a, a w Bulletrormie zaliczyłem demo na Xbox''ie. Zastanawia mnie co bardziej wam się podoba, bo dla mnie obie gry są bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 16:28, Sigu napisał:

No właśnie mimo tego, że ludzie polecają Forzę 4, zastanawia mnie casualowo/arcadowa
gra w NfS.
Mafia II czy Bulletstorm, to natomiast pytanie bardziej nastawiona na gameplay, ponieważ
w Mafię II grałem na PC i demo na Xbox''a, a w Bulletrormie zaliczyłem demo na Xbox''ie.
Zastanawia mnie co bardziej wam się podoba, bo dla mnie obie gry są bardzo fajne.

1. Jeżeli chodzi o NFS to mogę polecić Hot Pursuit - gra znakomita, bez żadnych wad.
2. W Bulletstorma grałem na PC całej nie przeszedłem niestety bo zacząłem grać w Co-op''a, gra jest dobra polskiej produkcji nie mam do niej zastrzerzeń została dobrze zrobiona nie narzekam. A jeżeli chodzi o Mafię II to gra jest polecana prawie przez wszystkich, którzy mieli z nią nie dawno doczynienia bądź już bardzo dawno temu (z częścią pierwszą). Ale jak grałeś w Mafię na PC to wolę abyś sobie kupił Bulletstorma - aby nie grać w Mafię znowu na innej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: The Run jest kiepski. Co tu dużo mówić. Lepiej już zagrać w Undergroundy, Most Wanted (ten z 2005 roku), czy nawet Carbon. The Run to słaba produkcja, i jest masa dużo lepszych arcade''owych ścigałek.
Co do Mafii II i Bulletstorma. Jeżeli przeszedłeś Mafię II na PC, to lepszym zakupem będzie Bulletstorm. Jestem fanem peirwszej częśći Mafii, i choć dówjka aż tak dobra nie jest, to gra bardzo mi się podobała, na tyle że przeszedłem ją dwa razy (u mnie nie jest normą przechodzić gier po kilka razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która oferuje podobny czas gry i intensywność rozgrywki jak Deus Ex:HR albo Wiedźmin 2, coś z RPGów albo gier akcji. Raczej chodzi mi o nowe produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:02, exe_qtor napisał:

Szukam gry która oferuje podobny czas gry i intensywność rozgrywki jak Deus Ex:HR albo
Wiedźmin 2, coś z RPGów albo gier akcji. Raczej chodzi mi o nowe produkcje.


DA:O, Batmany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 19:02, exe_qtor napisał:

Szukam gry która oferuje podobny czas gry i intensywność rozgrywki jak Deus Ex:HR albo
Wiedźmin 2, coś z RPGów albo gier akcji. Raczej chodzi mi o nowe produkcje.

Mass Effect 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Batman: Arkham City. To są moje propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Revelations oraz Uncharted 3 mają online passy. Dwie pierwsze części AC oraz Uncharted nie mają. Co do Brotherhood''a, nie jestem pewien.

exe_qtor - to, co wymienili koledzy + każda część Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 20:00, wojcio102 napisał:

Assassin''s Creed: Revelations oraz Uncharted 3 mają online passy. Dwie pierwsze części
AC oraz Uncharted nie mają. Co do Brotherhood''a, nie jestem pewien.

Dzięki stary za odpowiedź. Właśnie planuję zakup tych serii (ale używane), więc się pogra też w multika (jeżeli w poprzednie części gracze jeszcze grają ;) )
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:14, Elesshar napisał:

Witam :) Mam dylemat między grami: "Gra o Tron (RPG)" i Dark Souls. Bierze mnie chętka
na jakiegoś RPGa, ale z tych dwóch nie wiem co wybrać :(

Ja bym na twoim miejscu wybrał Dark Souls, ponieważ jest grą tak samo wciągającą, jak TES V: Skyrim. A jeżeli chodzi Game of Thrones to jest też niczego sobie dobra, ale nie wiem czy ci się spodoba taktyczność w walce - podczas walki wybierasz jakiś cios. Niewiem jak inni gracze będą polecali, ale ja zatrzymuję się przy Dark Souls.
Ps. U niektórych w wersji PC może wystąpić latanie kursora w Dark Souls podczas obracania kamerą - ale to w grze nie przeszkadza.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję jakiejś fajnej przygodówki point''n''click z nastawieniem na ciekawą fabułę. Przeszedłem ostatnio A New Beginning i strasznie mi się podobało, poszukuję czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:36, kryst90 napisał:

Witam! Poszukuję jakiejś fajnej przygodówki point''n''click z nastawieniem na ciekawą
fabułę. Przeszedłem ostatnio A New Beginning i strasznie mi się podobało, poszukuję czegoś
podobnego.


Syberia, obie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:36, kryst90 napisał:

Witam! Poszukuję jakiejś fajnej przygodówki point''n''click z nastawieniem na ciekawą
fabułę. Przeszedłem ostatnio A New Beginning i strasznie mi się podobało, poszukuję czegoś
podobnego.


Jak wyżej, czyli Syberia, The Longest Journey, Sanitarium, Black Mirror, Sherlock Holmes vs Kuba Rozpruwacz, The Secret of Monkey Island, Broken Sword itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runaway: A Road Adventure, Książę i Tchórz, Pompeje: Legenda Wezuwiusza, Egipt: Przepowiednia Heliopolis, Nostradamus: Ostatnia Przepowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:36, kryst90 napisał:

Witam! Poszukuję jakiejś fajnej przygodówki point''n''click z nastawieniem na ciekawą
fabułę. Przeszedłem ostatnio A New Beginning i strasznie mi się podobało, poszukuję czegoś
podobnego.


Z pewnością obie Syberie, Tajne Akta: Tunguska, Sinking Island, Keepsake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:36, kryst90 napisał:

Witam! Poszukuję jakiejś fajnej przygodówki point''n''click z nastawieniem na ciekawą
fabułę. Przeszedłem ostatnio A New Beginning i strasznie mi się podobało, poszukuję czegoś
podobnego.


Post Mortem, Still Life, Black Mirror, seria Monkey Island i Sam & Max (choć w tych dwóch fabuła jest dość absurdalna, ważniejszy jest humor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się