FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

World in Conflict, chyba tylko to jest warte uwagi.
Jeśli chciałbyś coś genialnego, ale starszego, to polecam Original War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:). Jak wiadomo zaczyna się rok szkolny więc czasu na granie będzie mniej ale i tak mam pytanie. Czy znacie jakieś dobre gry na sprzęt:

Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6300 @ 1.86GHz 1.87 GHz

2,00 GB Ram

NVIDIA Quadro FX 3500 256 MB 3.0 SM

Cena nie ma znaczenia ale prosiłbym o podanie gier typu Mass Effect,Stalker czyli takich strzelanek z elementami RPG ale inne gry też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 18:54, Areix napisał:

Szukam jakiejś klasycznej strategii jak np. Warcraft 3, najlepiej z lat 2010-2012. W
ogóle nie śledziłem rynku gier od kilku lat i nie mam pojęcia w co warto zagrać, moglibyście
polecić jakiegoś godnego uwagi RTSa?


Bo ja wiem... Red Alert 3? C&C 3? Spellforce 2? Tradycyjne RTS-y żyją już praktycznie tylko w osobie Starcrafta 2. Którego polecam swoją drogą, ale tylko jeśli będziesz grał w multi i nie boisz się szybkiego tempa.

Seria Homeworld to dobra opcja. Nie jest to tradycyjny RTS, bo jest pełne 3D (kosmos), ale gra się rewelacyjnie. Jakby co, zaczynaj koniecznie od 1 części.

O, jeszcze pierwszy Supreme Commander (z dodatkiem Forged Alliance) jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam jakiejś gry rpg na pc która starczyła by mi na jakiś czas chodzi mi o to żebym po szkole sobie siadł trochę pograł, coś takiego. Zastanawiałem się nad Demon Souls ale słyszałem ,że jest zrypane sterowanie na klawiaturze i myszce. Jak wy oceniacie ? Oraz myślałem żeby od początku zacząć grać w mass effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:08, kryst90 napisał:

Witam! Szukam jakiejś gry rpg na pc która starczyła by mi na jakiś czas chodzi mi o to
żebym po szkole sobie siadł trochę pograł, coś takiego. Zastanawiałem się nad Demon Souls
ale słyszałem ,że jest zrypane sterowanie na klawiaturze i myszce. Jak wy oceniacie ?
Oraz myślałem żeby od początku zacząć grać w mass effect.


Miałem na mysli Dark Souls na PC ale niestety już nie mogę edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano jest zrypane. Jak nie masz pada, to raczej nie podchodź. Poza tym Dark Souls to trudna gra, ja raczej bym się za nią nie brał, nie mając większej ilości wolnego czasu. Ale co kto lubi.

W serię Mass Effect warto zagrać, jeśli lubisz sci-fi, ale to na pewno nie jest RPG. W 1 części elementy tego gatunku jeszcze istniały, ale następne to właściwie czyste shootery. No i musisz też wybaczyć 2 i 3 części głupawą fabułę, no ale ogólnie gra się przyjemnie. Licz mniej więcej 25h na przejście jednej części.

Inne propozycje:

Wiedźmin 2 - Kawał solidnego RPG, chociaż pewnie już grałeś. Jakieś 25-30h na 1 przejście.
Deus Ex: Human Revolution - j.w. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2012 o 17:51, Feallan napisał:

Wiedźmin 2 - Kawał solidnego RPG, chociaż pewnie już grałeś. Jakieś 25-30h na 1 przejście.
Deus Ex: Human Revolution - j.w. :)


Naprawdę uważasz, że deus to rpg? Wg. mnie jest to po prostu strzelanko skradanka. Jedyny element z rpg to dobrą fabuła, nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:04, Jedimax napisał:

Naprawdę uważasz, że deus to rpg? Wg. mnie jest to po prostu strzelanko skradanka. Jedyny
element z rpg to dobrą fabuła, nic poza tym...


Jak na dzisiejsze standardy - jak najbardziej. Mamy fabułę, mamy questy poboczne, mamy wybory, dialogi, rozwój postaci...

Poza tym kolega najwyraźniej nie chciał hardkorowych RPG, skoro podał ME i Dark Souls. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

A co myślisz o skyrimie. Chodzi mi o to czy to nadal ciekawa gra bo ludzie tyle w nią grali ,że już ją chyba wymaksowali żebym miał jak by nadal przyjemność z odkrywania świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:53, kryst90 napisał:

>

A co myślisz o skyrimie. Chodzi mi o to czy to nadal ciekawa gra bo ludzie tyle w nią
grali ,że już ją chyba wymaksowali żebym miał jak by nadal przyjemność z odkrywania świata.



To nie jest MMO, więc co mają do tego inni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:53, kryst90 napisał:

A co myślisz o skyrimie. Chodzi mi o to czy to nadal ciekawa gra bo ludzie tyle w nią
grali ,że już ją chyba wymaksowali żebym miał jak by nadal przyjemność z odkrywania świata.


Nie grałem w Skyrima, bo nie przepadam za Elder Scrolls, ale moi znajomi się jarali.

Czemu miałbyś nie mieć przyjemności z gry? Bo inni grali? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:56, Feallan napisał:



Chodzi o to ,że jak by ta gra jest przepalona, tyle jej w necie było ,że nie wiem czy po prostu ona jak by nie jest już taka jak by świeża. Trudno mi to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto, bo jest to najlepsza gra o Spider-Manie (moim zdaniem oczywiście).
Jednak jeśli chcesz kupić ten tytuł na PC, to poczekaj na patche, bo obecnie gra ciągle się crashuje i zawiesza niekiedy system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Amazing Spider-Man to daleki krewny Batman: Arkham Asylum/City, niestety dużo biedniejszy. Nie oznacza to że gra jest zła, wręcz przeciwnie, to jedna z najlepszych gier o Spider-Manie. Zdecydowanie warto zagrać, jeżeli jesteś fanem człowieka pająka i lubisz rozgrywkę w stylu gier o Batmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam sprawę ;)

Chciałem kupić jakąś gierkę na X360. Gatunek - coś na kształt Diablo, Torchlighta czy Titan Questa. Nie obrażę się jak będzie co-op. No, to tyle. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się