FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem Borderlands 2, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Czy Border 2 będzie obsługiwać Gamespy?? bo jak tak to nie widzę sensu kupna tego :/. Tak jak w Border 1 będzie można grać full online na cracku.

Czy będzie inaczej ? Jakieś zabezpieczenie anty pirackie czy coś ... Jak ktoś ma jakieś info to proszę pisać. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 00:26, TimON33333 napisał:

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem Borderlands 2, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Czy Border
2 będzie obsługiwać Gamespy??


Nie. Borderlands 2 będzie w pełni steamworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 18:54, Areix napisał:

Szukam jakiejś klasycznej strategii jak np. Warcraft 3, najlepiej z lat 2010-2012. W
ogóle nie śledziłem rynku gier od kilku lat i nie mam pojęcia w co warto zagrać, moglibyście
polecić jakiegoś godnego uwagi RTSa?


Wszystkie gry z serii Command & Conquer i podserii, z wyjątkiem C&C 4. Mają małe wymagania, lecz wadą jest jeszcze szybsze niż w Warcraftcie 3 tempo. Pierwszy Dawn of War, mimo że starszy, to jest świetną grą (choć znacznie mroczniejszą od War3), jeśli jeszcze nie grałeś.

Najlepszy jednak będzie Bitwa o Śródziemie II wraz z dodatkiem, o ile pamiętam serwery multi są wyłączone, ale sama gra w kampanii jest świetna. Są jednostki bohaterów, misje dobrze osadzone fabularnie w uniwersum Władcy Pierścieni i dosyć ciekawe, duża ilość stron do wybrania, ogromna ilość map do potyczek, tryb wojny o pierścień (chyba tak się nazywal) przypominający od biedy Shoguna :) itp.

Jest jeszcze kilka klonów Warcrafta i seria Company of heroes (II wojna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji promocji na Impulsc, zastanawiam się na d kupnem CoD: Modern warfare 2 (Steamworks) ze te 32 zł. Tyle, że dawno temu przeszedłem tę grę na konsoli, i na PC kupiłbym tylko dla Multi. Stąd moje pytanie-opłaca się? Dużo ludzi gra, czy może przenieśli sie na nowsze częsci? I czy sprawia taką radochę jak w dniu premiery, czy raczej na serwerach już sami "wymiatacze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 09:25, KofeinowyPablo napisał:

Z okazji promocji na Impulsc, zastanawiam się na d kupnem CoD: Modern warfare 2 (Steamworks)
ze te 32 zł. Tyle, że dawno temu przeszedłem tę grę na konsoli, i na PC kupiłbym tylko
dla Multi. Stąd moje pytanie-opłaca się? Dużo ludzi gra, czy może przenieśli sie na nowsze
częsci? I czy sprawia taką radochę jak w dniu premiery, czy raczej na serwerach już sami
"wymiatacze"?


Nie kupuj MW2 dla tego beznadziejnego multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdą część CoD ktoś zawsze gra na multi.
Ja jestem antyfanem serii CoD, więc mogę zasugerować żebyś nie kupował.\
Dlaczego? Sprawy ideologiczne. Multi w CoD jest sztucznie małe, żeby wymusić szybkie umieranie (przez niektórych nazywane jest, z niewiadomego powodu, szybką akcją). Ściany da się przestrzelić pistoletem, co zabija przyjemne granie. Kill streaki powodują nadmierną ilość camperów etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 10:11, KofeinowyPablo napisał:

Może jakieś argumenty? Tylko sensowne.


Po pierwsze dla multi kup MW1 zamiast MW2. Bo:
MW2 nie ma wsparcia dla jakichkolwiek modów. Gra jest strasznie casualowa, aż do przesady. Brak wsparcia = beznadziejna scena graczy, brak lanów, rozgrywek etc. W MW1 nadal masz masę lanów i ludzi którzy tworzą teamy, oraz poszukują graczy.
Do tego te mapy: obrzydliwe, brzydkie, nieprzemyślane, nudne. WSZYSCY moi znajomi, którzy grali w MW1 a później w MW2 to samo stwierdzili.
No chyba, że chcesz po prostu wejśc - postrzelać - wyjść. To w/e, kupuj co chcesz. No ale ja np. jak już gram w gry multiplayer to staram się coś osiągnąć ( turnieje etc ), więc może inaczej patrzę na ten rodzaj rozgrywki niż ty.

Do tego to co mówi Sigu wszystko jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na win 7 i7 i 64bitowy (Bo nie wiem jak to jest ze starymi grami na tych nowszych i od czego zależy ich płynność i sprawność ogólna), która pochłonie mnie bez reszty.. Wciągnie w swój świat, Baldurs 1, Torment, Neverwinter Nights i Fallouty od 1 do Vegas mnie nie przekonały.. Serie Gothic, Spellforce, Risen czy ME przemieliłem już kilkakrotnie.. Szukam czegoś nowego, cokolwiek to by było. Czekam na wiele propozycji, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:06, Harrolfo napisał:

RPG ma być, tak?
Może w takim razie Wiedźmin, Wiedźmin 2 i na pewno Deus Ex: Bunt Ludzkości?

Przemaglowałem wszystkie trzy, W2 zawiódł mnie lekko bo mimo iż dobry, w ogóle nie wciąga a Deus Ex to najlepsza gra w jaką grałem od kilku lat. Coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:58, Saref napisał:

Skyrim/Oblivion/Morrowind ?

pierwszy zaliczony drugi w połowie, trzecie nie podeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:02, Bithda napisał:

Szukam gry na win 7 i7 i 64bitowy (Bo nie wiem jak to jest ze starymi grami na tych nowszych
i od czego zależy ich płynność i sprawność ogólna), która pochłonie mnie bez reszty..
Wciągnie w swój świat, Baldurs 1, Torment, Neverwinter Nights i Fallouty od 1 do Vegas
mnie nie przekonały.. Serie Gothic, Spellforce, Risen czy ME przemieliłem już kilkakrotnie..
Szukam czegoś nowego, cokolwiek to by było. Czekam na wiele propozycji, dzięki za pomoc.

To może Dark Souls (o ile zniesiesz sterowanie, bo resztę da się naprawić) albo Borderlands?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2012 o 17:15, Tomoya-kun napisał:

To może Dark Souls (o ile zniesiesz sterowanie, bo resztę da się naprawić) albo Borderlands?

Dwójkę Borderlands postaram się mieć

>No to może pierwszy Deus Ex? Jest modyfikacja na ładne tekstury: http://www.moddb.com/mods/new-vision
dzięki, może sprawdzę, w cda był chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Noszę się z zamiarem zrobienia swojego pierwszego pre-orderu, w grę wchodzą Call of Duty Black Ops 2 oraz Medal of Honor Warfighter, mowa o wersji na PS3. Jak myślicie, który multiplayer dostarczy mi więcej zabawy/wyzwań, jaką z tych gier byście mi polecili i dlaczego?
Do tej pory grałem i gram nadal w Call of Duty MW2, ale narastająca obecność cziterów mnie bardzo mocno irytuje i muszę zmienić pole walki.

Kilka osób mi już odpisało w zamkniętym poście, za co dziękuję.

Są jacyś użytkownicy ps3 którzy mają podobny dylemat jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się