FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2012 o 11:24, sliski_wojtas napisał:

Gran Turismo 5 Academy Edition warto kupić na ps3 ? 100 zł + kurier. Nie mam kierownicy
do pleja, a pytam się cz na padzie będzie dało się dobrze pograć ? : )

Jasne że warto, bierz w ciemno. Na padzie też świetnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored, Borderlands 2 albo Darksiders 2. Zależnie czy lubisz skradanki, strzelanki z coopem czy slasher z elementami przygodówki i RPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na brak tematu tej świetnej gry, pozwolę sobie ją tu zareklamować zareklamować :)
LIMBO
Ostatnie trzy wieczory należały do niej. Godzina gry dziennie, który złożyły się na trzy łącznie na naprawdę przerażającą grę. Resident Evil 5 nie trzymał mnie tak w napięciu i nie ma takiego klimatu jak ten czarno biały mikrus.
Limbo broni się sam.

Kupiłem swojego na steam w czasie promocji wakacyjnej i choć wielkich obniżek brak to polecam grę kupić.

ps: jedyny moment gry, który jest niedopracowany lub ja miałem z nim niesamowite problemy i strasznie się wnerwiłem to

Spoiler

ostatnia prosta jak skaczemy na literę T. Przełącznik działa mi raz na 8 skoków -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 12:13, KofeinowyPablo napisał:

Borderlands 2 czy Darksiders 2? Grałem w obie części pierwsze tych gier, i strasznie
mi się podobaly, ale finanse aktualnie pozwalają mi tylko na jedną.

Ja bym brał bordera, ale niedawno widziałem obniżkę DS2 -75% na steamie więc może jeszcze taka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 12:13, KofeinowyPablo napisał:

Borderlands 2 czy Darksiders 2? Grałem w obie części pierwsze tych gier, i strasznie
mi się podobaly, ale finanse aktualnie pozwalają mi tylko na jedną.


Na żadnej z nich się nie zawiedziesz. Obie dają to samo co części pierwsze plus więcej i lepiej. Więc wybór leży bardziej pomiędzy różnicy gatunkowej tych tytułów. Rzucaj monetą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,straszny dylemat mam - Batman Arkham City GOTY czy Dishonored? Obie gry mnie pociągają,lecz fundusze mam tylko na jedną.Arkham Asylum mi się strasznie podobał,lecz mam też dużą chrapkę na jakąś skradankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Batman to nie skradanka? Na New Game + powiedziałbym że jest to skradanka z elementami gry akcji, nie na odwrót. :) Obydwie gry są świetne, ale ostrzegam że Dishonored jest dość krótkie, za to nadrabia to dużą ilością ścieżek prowadzących do wykonania zadania. "Graj jak chcesz" to motto tej gry. Jeśli kręciły cię znajdźki i wyzwania w Batmanie AA to zdecydowanie bierz AC GOTY. W innym wypadku wziąłbym Dishonored, bo gra się w niego świetnie, a Batmanek to mimo wszystko bardziej rozbudowany sequel, a nie całkiem nowy tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz długiej gry z otwartym światem, dobrą fabułą, zróżnicowanym gameplayem i mnóstwem znajdziek - Batman: Arkham City
Chcesz gry o standardowej długości, możliwości docierania do celu na wiele różnych sposobów, przeistaczania się w przeciwników, rozgrywki, w której możesz zadecydować o losie oponenta - Dishonored.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowałem po demie,że biorę gacka - strasznie mi się spodobał. A podejrzewam,że Dishonored raczej szybko stanieje (obstawiam do końca roku już z 80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 22:01, Harrolfo napisał:

Chcesz długiej gry z otwartym światem, dobrą fabułą, zróżnicowanym gameplayem i mnóstwem
znajdziek - Batman: Arkham City

Mi tylko ten fragment bardzo nie pasuje. Śmiem stwierdzić, że w Dishonored świat jest równie "otwarty" tj. mamy jedną lokację po której możemy się swobodnie poruszać, do dużych bym jej jednak nie zaliczył.

Co nie zmienia faktu, że ja chyba bardziej polecam Arkham City. Co prawda Dishonored dopiero kończę, ale gacek wydaje mi się obiektywnie lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 21:44, Harrolfo napisał:

W Batmanie masz otwarty świat, na pewno bardziej niż w Dishonored.

Tylko, że ten "otwarty świat" to jedna, stosunkowo mała lokacja, zewsząd ograniczona ścianami, siatkami etc, którą można przemierzyć, bo ja wiem w... kilkadziesiąt sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że po Arkham City możemy poruszać się jak chcemy i jest to stosunkowo duży świat. Nie twierdzę, że w Dishonored jest mały, ale po prostu mniej w nim do roboty, co nieco potęguje wrażenie mniejszego świata. Przynajmniej ja tak to odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcania: Gothic 4 z dodatkiem za 35zł. (nowe wydanie Gamebook) - opłaca się kupić w tej cenie? Co w ogóle możecie o tej grze powiedzieć? Znośna? Wiem, że raczej jest to niższy średniak, ale jak na tę cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 23:22, barth89 napisał:

Arcania: Gothic 4 z dodatkiem za 35zł. (nowe wydanie Gamebook) - opłaca się kupić w tej
cenie? Co w ogóle możecie o tej grze powiedzieć? Znośna? Wiem, że raczej jest to niższy
średniak, ale jak na tę cenę?

Prosty RPG w którym idziesz prosto przed siebie i robisz questy dla idiotów.

Spoiler

(przykładowo trzeba znaleźć "ukrywającego" się orka", co zabawne ork "schował" się przy ulicy)


Decyzje z których pamiętam tylko jedną sprowadzają się do jednego. (
Spoiler

w jednym momencie jest wybór, który się opierał, na decyzji czy deszcz ma padać, czy nie. Wynik był taki, że i tak decyzja jest "błędna" i zostajemy zaatakowani

).
Inaczej tego się nie da opisać. Nawet zbroje dostaje się zestawami i otrzymuje się je w ustalonych odcinkach gry. Generalnie brać tylko, jak nie masz co z kasą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się