FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dzięki, rada konkretna :) mam kumpla do coopa, ale gralibyśmy raptem raz na czas. i faktycznie, przeszedłbym grę i tyle, choć sam gameplay D3 mi się też bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 15:39, Kirabaxior napisał:

Szybkie pytanie i proszę o szybką odpowiedź(darmowa dostawa).
Dark Souls czy Diablo 3? i tu naparzamy i tu naparzamy. i tu fajnie zrobione multi i
tu fajnie zrobione multi. nie istotny jest dla mnie replay ability bo najpewniej po przejściu
gry pograłbym tylko trochę, albo odstawiłbym ją na półkę.


Ja bym brał Diablo 3 jest bardziej przyszłościowe a o Dar Souls już nikt nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 17:08, Ciekawski94 napisał:

Ja bym brał Diablo 3 jest bardziej przyszłościowe a o Dar Souls już nikt nie pamięta.


...............

Ty tak serio...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 17:56, Feallan napisał:

> Ja bym brał Diablo 3 jest bardziej przyszłościowe a o Dar Souls już nikt nie pamięta.


...............

Ty tak serio...?


Tak jest to 100% prawdy od premiery Diablo 3 wyszło kilka dużych patchów i Blizzard cały czas nie śpi i szykuje kolejne w dodatku gra będzie posiadać też dodatki a w Dark Souls już raczej nikt nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 19:45, Ciekawski94 napisał:

Tak jest to 100% prawdy od premiery Diablo 3 wyszło kilka dużych patchów


No ale jak to się ma do przyjemności z gry? Co jemu robi za różnice, czy są jakieś patche, skoro i tak zamierza tylko trochę pograć i zostawić?

Dnia 03.12.2012 o 19:45, Ciekawski94 napisał:

i Blizzard cały czas nie śpi i szykuje kolejne w dodatku gra będzie posiadać też dodatki


Płatne.

Dnia 03.12.2012 o 19:45, Ciekawski94 napisał:

a w Dark Souls już raczej nikt nie gra.


No to co? Przecież zwykły single player, z kilkoma opcjami multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dark Souls na PS3 to cały czas jest sporo graczy online. Dzisiaj wbiegłem po raz pierwszy do Darkroot Garden by pokonać Sifa i przywitały mnie 3 inwazje ''leśnych strażników'' pod rząd. Na szczęście jakiś gracz którego przywołałem pomógł mi to wszystko przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 17:08, Ciekawski94 napisał:

Ja bym brał Diablo 3 jest bardziej przyszłościowe a o Dar Souls już nikt nie pamięta.

Ja pamiętam. Co mnie to obchodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 20:02, Feallan napisał:

No to co? Przecież zwykły single player, z kilkoma opcjami multi.

Kumpel skończył grać w Dark Souls po 120h gry. Po prostu zaglądał gdzie się da i bił kogo się da, w poszukiwaniu przedmiotów i rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Którą z tych gier i dlaczego najlepiej kupić?
LEGO Indiana Jones
Warhammer 40,000: Space Marine
Orcs Must Die! 2
Legendary
Port Royale 2
Shank
Shank 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego indiana jones idealny na smutne, chłodne, zimowe wieczory. Wiele godzin rozgrywki, sympatyczny humor i fajny klimacik. Po prostu przyjemnie się gra, raczej nie ma jakiś stresów, że znowu ktoś Cię zabił, albo zabrakło jednej milionowej sekundy do wymaganego czasu. Czysty fun, praktycznie zero stresu. Jeżeli lubisz gry tego typu nie powinieneś być zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.12.2012 o 20:39, Harrolfo napisał:

LEGO Indiana Jones

Jak lubisz Lego i nie przejadły Ci się, to bierz. Delikatne elementy sandboxa i to co najlepsze w serii.

Dnia 05.12.2012 o 20:39, Harrolfo napisał:

Warhammer 40,000: Space Marine

Średniawa nawalanka.

Dnia 05.12.2012 o 20:39, Harrolfo napisał:

Shank

Niezły slasher, o ile tak to można nazwać. Satysfakcjonuje, choć starcza na 5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PanSzpieg
Coś więcej?

@Arishok
Nie grałem dotychczas w żadną pełną wersję LEGO, ale kilka dem miło wspominam (najlepiej Piratów, ale Indy jest w Biedrze za 20 zł ;)

Kirabaxior
Nie przejadły mi się gry z serii LEGO z podanego wyżej powodu :)

Czekam też na wypowiedzi odnośnie pozostałych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 200zł do wydania i PS3 głodne gier. Co polecićie mi z nowości?

Zastanawiam się nad Hitmanem, AC3 i Borderlands 2

Exclusivy juz na ps3 mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Hitman, jak i AC III to bardzo dobry wybór.
Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka rozgrywka bardziej Cię zainteresuje obecnie: skradanie (Hitman), czy długa gra akcji (Asasyn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem gramowicze, szukam dwóch gier, chodzi mianowicie o symulatory lotu. Jedna zręcznościówka, nieskomplikowana najlepiej (może nowy Dogfight, chociaż recenzje średniopochlebne były) a druga żeby była pełnoprawnym symulatorem, ze wszystkimi przełącznikami, różnymi lotniskami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 14:46, Smocza napisał:

Czołem gramowicze, szukam dwóch gier, chodzi mianowicie o symulatory lotu. Jedna zręcznościówka,
nieskomplikowana najlepiej (może nowy Dogfight, chociaż recenzje średniopochlebne były)
a druga żeby była pełnoprawnym symulatorem, ze wszystkimi przełącznikami, różnymi lotniskami
etc.


Co do drugiego punktu - chodzi o latanie cywilne, czy bojowe?

Jeśli cywilne, to polecam Flight Simulator X od Microsoftu. Wymodelowana jest cała kula ziemska, lotnisk jest jakieś 20 tysięcy, można się "bawić" przełacznikami, wykonywać procedury typu nawigacja z użyciem GPS, czy radiolatarni VOR lub NDB, działa ILS itp. Symulator ten obfituje w różnorakie dodatki (samoloty, scenereie itp) tak darmowe, jak i płatne. W sprawie multiplayera, jeśli Cię (lub osobę której kupujesz jeśli to prezent) to GameSpy wyłączył ostatnio lobby, więc pozostaje jedynie łączenie się bezpośrednio przez LAN lub IP.

Jeśli bojowy, to gram również w IL-2 Sturmovik 1946. Sama obsługa samolotów jest tutaj uproszczona, nie mozna klikać w kokpicie i wszystko wykonuje się z klawiatury, a np. odpalenie silnika to jeden klawisz. Bogactwem jest jednak mnogość samolotów (tylko bez modów jest ich ponad 200, każdy z kokpitem oczywiście), misji, można także sobie dostosować realizm, tak więc gra może być zarówno prostszą "latanką", jak i całkiem niezłym symulatorem, gdzie nawiguje się po mapie, sczytuje wskazania z przyrządów. Bardzo ciekawy jest także multiplayer, są także całe paczki modów dodające nowe mapy, samoloty, efekty graficzne. Jest też nowsza wersja - Il-2 Sturmovik Cliffs of Dover, jednak jej oceny są różne, szczególnie na początku po premierze były problemy z działaniem i wydajnością, teraz podobno jest lepiej, mi i tak nie działa. Wadą jest tylko jeden teatr działań, południowa Anglia, kanał La Manche i część Francji, w "starym" Sturmoviku są dziesiątki map z wielu miejsc, gdzie prowadzony były walki powietrzne w czasie 2WŚ. Polecam zajrzeć na www.sturmovik.pl - mam nadzieje że nie podejdzie to pod reklamę, prowadzimy stronę właśnie o tej grze, dużo informacji, filmy szkoleniowe itp.

Chętnie odpowiem na kolejne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poważniejszych symulacji:

LockOn: Flaming Cliffs 2 (ewentualnie nadchodząca "trójka")
DCS: Black Shark
DCS: Black Shark 2
DCS: A-10C Warthog
Falcon 4.0
Rise Of Flight
Il2: 1946

Powyższe bojowe.

Ogólne symulacje z rozsądnym realizmem:

Flight Simulator X
X-Plane 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 13:26, alexiej napisał:

Mam 200zł do wydania i PS3 głodne gier. Co polecićie mi z nowości?

Zastanawiam się nad Hitmanem, AC3 i Borderlands 2

Exclusivy juz na ps3 mam :P


Ja ci polecam osobiście Hitmana, seria jest świetna i gra także bardzo dobra. Fajnie jest polepszać swoje wyniki i rywalizować z innymi graczami lub Borderlands 2 jeśli masz z kim grać bo to imo głównie gra do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się