FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Myśle o hardcorowym graniu, dla zabawy to ja mogę fps kupić zwykłego brązowa srebrna i złota liga myle się.
Chce się kiedyś dostać do Intel masters tą rozgrywkę o milion dolarów :P, w internecie sporo poradników ale dzięki za odpowiedź.

Keye.pl, Fabryka kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując keya na allegro do The Walking Dead na steam, dostaję wszystkie 5 sezonów, ale tam piszę (na aukcji) że gra w wersji angielskiej. Czy napisy polskie na steam bez problemowo będzie można włączyć lub pobrać? Na ile czasu w ogole starcza ta gra, tak przykładowo chociaż jeden sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 10:39, Przemkoj napisał:

Kupując keya na allegro do The Walking Dead na steam, dostaję wszystkie 5 sezonów,


5 odcinków.

Dnia 03.01.2013 o 10:39, Przemkoj napisał:

Na ile czasu w ogole starcza ta gra, tak przykładowo chociaż jeden sezon?


13h w moim przypadku.

I nie kupuj giftów, bo bana dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 15:02, Feallan napisał:

I nie kupuj giftów, bo bana dostaniesz.

A to niby dlaczego?
Zdarzało mi się na allegro kupić gift i nie mam bana.
Ty tylko otrzymujesz grę od kogoś. Ewentualną winę ponosi nabywca gry, a nie jej odbiorca ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 15:09, Harrolfo napisał:

A to niby dlaczego?


Bo Valve tego zabrania.

Dnia 03.01.2013 o 15:09, Harrolfo napisał:

Zdarzało mi się na allegro kupić gift i nie mam bana.


Widocznie miałeś farta i trafiłeś na sprytniejszego sprzedawcę.

Dnia 03.01.2013 o 15:09, Harrolfo napisał:

Ty tylko otrzymujesz grę od kogoś. Ewentualną winę ponosi nabywca gry, a nie jej odbiorca
ostateczny.


Gorzej, jak koleś kupował kradzionymi kartami, albo rozesłał 2000 giftów z jednej karty. To ty możesz stracić albo grę, albo całe konto.

Jak już kupować na Allegro, to keye, które od zaufanych sprzedawców są dość bezpieczne.

@Perry_Cox - to nie znaczy, że coś takiego nie miało miejsca. Nawet na tym forum był ktoś, kto stracił konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2013 o 15:37, Feallan napisał:

@Perry_Cox - to nie znaczy, że coś takiego nie miało miejsca. Nawet na tym forum
był ktoś, kto stracił konto.

Dobrze wiedzieć, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
Pojawił się drugi problem, powiedzmy że chcę przeznaczyć 50zł na jakąś gre. Biorę pod uwagę wspomniany The Walking Dead, ale również Call of Duty World at War albo Call of Duty Black Ops. Wiem, wiem, powiecie że TWD to inna gra niż CoD i żebym się zastanowił co wolę, fps czy przygodówke(jeśli tak można nazwać TWD). W sumie chciałem pobawić się w CoDzie na multi, zagrać w tryb zombi, które z powyższych jest pod tym względem lepsze? Czy może póki co wczuć się w klimat i przeżyć historie w TWD? Jestem aktualnie niezdecydowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - jaką z trzech trylogi na PS3i polecilibyście mi kupić:
Killzone
Uncharted
Resistance
God of War
?
Chciałbym zaznaczyć, że jestem wielkim fanem si-fi, ale nie jest to całkowicie determinujące mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystko oprócz Resistance bo w niego nie grałem. Rzuć kością bo cokolwiek kupisz i tak nie będziesz żałować.

Ja mam za to pytanie czy warto kupić Two Worlds 2? Czy raczej lepiej odpuścić sobie ten zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 17:13, darth_16 napisał:

Pytanie - jaką z trzech trylogi na PS3i polecilibyście mi kupić:
Killzone

Ah, tutaj raczej nie pomogę, chociaż sam się zastanawiałem czy by się nie pokusić o to. Problem w tym że demo jak i dwójki i trójki tak niespecjalnie mi podeszły.

Dnia 04.01.2013 o 17:13, darth_16 napisał:

Uncharted

W awatarze masz Mass Effect, grę w której jest mechanika chowania się za murkami i strzelaniu zza nich. Jeśli lubisz taki styl gry to seria Uncharted jest wśród najlepszych. Całkiem strawna fabuła, przygoda, akcja. Niezły wybór.

Dnia 04.01.2013 o 17:13, darth_16 napisał:

Resistance

Ciekawe uniwersum, alternatywna przyszłość w której nie wybuchła II wojna światowa przez inwazję kosmitów. Singiel tych gier jest ogólnie na dobrym poziomie, chociaż nic wybitnego. Multi, no cóż, spędziłem trochę czasu na dwójce, fajny co-op, versus też strawny. Trójka zbyt podobna do Cod, jak na mój gust, a w jedynkę pewnie nikt nie gra lub jakieś małe grupy fanatyków.

Dnia 04.01.2013 o 17:13, darth_16 napisał:

God of War

Bardzo dobra seria slasherów, jeśli lubisz gatunek to zdecydowanie powinieneś się zapoznać. Świetne wykonanie. Epickie.

Pewnie wybrałbym God of War gdybym w niego jeszcze nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerz mówiąc to bym Ci wszystko radził kupić, ale że wiadomo, drogo jest, to jeśli kochasz sci-fi bierz Killzone, każda część to mistrzostwo, cholernie mroczna przyszłość, świetny klimat.

Fimbulvinter
W TW2 grałem na PS3 i bardzo dobrze wspominam, taki Gothic na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2013 o 18:17, NuuGGet napisał:

Fimbulvinter
W TW2 grałem na PS3 i bardzo dobrze wspominam, taki Gothic na konsole.


Two Worlds 2 to bardziej slasher niż RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:07, maAtis9988 napisał:


> Fimbulvinter
> W TW2 grałem na PS3 i bardzo dobrze wspominam, taki Gothic na konsole.

Two Worlds 2 to bardziej slasher niż RPG.


Co proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2013 o 19:07, maAtis9988 napisał:

Two Worlds 2 to bardziej slasher niż RPG.

To chyba w coś innego grałeś, slasher to Diablo III, TW2 to RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co lepiej inwestować - Guild Wars 2 czy Star Wars:Tor? O ile w SW grałem to nie wiem jak wypada w porównaniu z GW. Zależy mi najbardziej na fabule i PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 jest bardziej przyszłościowy. Samo to, że w SWTOR gra ponad milion graczy mówi samo za siebie. Dodatkowo gra jest F2P (czyli P2W). Fabułę zdecydowanie lepszą ma GW2, chociaż ciężko jest porównywać fantasty do sci-fi, ale narracja to wielki plus GW2. End game to minus obu produkcji. PVP w GW2 pozostawia wiele do życzenia ale da się pograć. W STWOR nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się