FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ostatnio zacząłem bardzo interesować się WarZ. Styl gry bardzo mi podpasował, jedyne co mnie wstrzymuje przed wydaniem 15$ to miejscami bardzo krytyczne opinie, że gra nie jest warta tych pieniędzy. Czy w związku z tym mas szansę na znalezienie jakiejś alternatywnej gry tego rodzaju? Od razu mówię, że nie mam Arma II więc DayZ odpada.

Ewentualnie spytam, w jaki sposób mogę zdobyć 24h klucz do WarZ zeby móc przetestować na własnej skórze tą produkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłeś gotowy wydać 15$, to za mniejszą kwotę dostaniesz ARMA II z dodatkiem.
Jeśli możesz jeszcze trochę poczekać z zakupem, to niedługo ma się ukazać samodzielne DayZ (niewymagające ARMA II).
Innej sensowej alternatywy dla WarZ obecnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin08 klucz najłatwiej zdobyć od kogoś kto takową grę posiada, musisz popytać, a znajdzie się ktoś kto bedzie skłonny użyczyć kluczyk, chociaż 15$ czyli jakieś 46 zł wydaje się atrakcyjną ceną jak na grę, którą mnóstwo ludzi poleca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 10:20, Marcin08 napisał:

Od razu mówię, że nie mam Arma II więc DayZ odpada.


To kup Arma II. o.O

Albo lepiej, poczekaj aż wyjdzie samodzielna wersja DayZ. Miała wyjść w grudniu, ale im się opóźniło. Chyba lepiej poczekać trochę i kupić porządną, wspieraną przez lata grę, zamiast jakieś badziewnej podróby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś prostą grę wyścigową z fajnym modelem jazdy, bezporblemową możliwością jazdy na klawiaturze i niezbyt trudną? W miarę nowa tak 2010-2013r data wydania.

Tylko nie Burnout Paradise, Trackmania czy Nail''d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC only? Hot Pursuit chyba przede wszystkim, możesz się skusić na nowe Most Wanted, ale w porównaniu z klasycznym MW wypada IMHO blado. Ewentualnie Shift/Shift 2: Unleashed, jeśli aż tak zręcznościowy model jazdy Ci nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z multiplayerem lub mmo. Wow i swtor już mi się przejadły i nie chcę mi się grać. Czytałem opinię ludzi na temat GW 2 i mówili że po jakimś czasie mi się znudzi. Nie interesują mnie gry koreańskie typu raiderz tera itp. Wszystkie fajne gierki przejadły mi się i naprawdę ostatnio umieram z nudów :<

Osobiście myślę nad GW2(ale chyba na ~100 godzin mi starczy bez najmniejszych problemów)lub jakieś inne propozycje. Możecie coś doradzić :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 20:19, LordTyrranoos napisał:

PC only? Hot Pursuit chyba przede wszystkim, możesz się skusić na nowe Most Wanted, ale
w porównaniu z klasycznym MW wypada IMHO blado. Ewentualnie Shift/Shift 2: Unleashed,
jeśli aż tak zręcznościowy model jazdy Ci nie odpowiada.


A coś oprócz nich? Oglądałem gameplaya i tak średnio zachwycające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 20:20, Zuchew napisał:

Osobiście myślę nad GW2(


GW 2 to dobry wybór. Całkiem przyjemnie się w niego gra, cierpi tylko na braki w end-game, ale to może się zmienić.
Secret World podobno też jest całkiem niezły, ale jak każda gra tego wydawcy pewnie niedługo pojawi się z formułą free-to-play.
Conan nie jest zły do tego darmowy też nie zaszkodzi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 20:20, Zuchew napisał:

Osobiście myślę nad GW2(ale chyba na ~100 godzin mi starczy bez najmniejszych problemów)lub
jakieś inne propozycje. Możecie coś doradzić :P?


Pomijając fakt, że support w tej grze jest niemiłosiernie skopany i po naprawie bugów powstają nowe, to IMO opłaca się kupić GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:00, Rzygthul napisał:

Znacie jakies gry w klimacie post-apo? Poza falloutami, stalkerami i metrem :P

"Rage". "Krater". "I Am Alive". Po części seria "Borderlands". W maju będzie "The Last of Us". Za jakiś czas będzie również "Wasteland 2". Co do innych gier, muszę jeszcze pomyśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 20:04, Rzygthul napisał:

Polecicie jakąś prostą grę wyścigową z fajnym modelem jazdy, bezporblemową możliwością
jazdy na klawiaturze i niezbyt trudną? W miarę nowa tak 2010-2013r data wydania.

Tylko nie Burnout Paradise, Trackmania czy Nail''d :P


Wybacz, że wyłamię się od Twoich wymagań ale jak dla mnie to wciągającą i prostą gierką okazał się FlatOut2
Nawet ma spoko grafikę a zachowanie samochodów na drodze przypadło mi do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, polećcie mi jakiegoś rpga. Nie mogę znaleźć nic, chyba we wszystkie dobre już grałem. Może Wy macie jakieś pomysły? Wszystkie TESy, Gothici, Baldur''s Gate, Neverwinter Nights, Wiedźminy etc mam zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją dla Ciebie jest gra Fable :)
Na Twoim miejscu zaczął bym od 1 części i analogicznie do góry, gra na prawdę wciąga ale jeśli liczysz na ciche podchody to nie dla Ciebie... Najlepszą techniką jest wpaść w środek i prać dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale niestety w Fable też grałem. I to w każdą część, pierwszą na pc a reszta na X360. Wybacz że tego nie podałem, ale serio, grałem w ogromną większość rpgów dlatego prosiłbym o coś mało oczywistego, o czym mógłbym jeszcze nie słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no w takim razie ja Ci mogę doradzić - bo również grałem :) Jak dla mnie świetna gra, ale nie do końca rpg. Nie znajdziesz tu skomplikowanej fabuły czy historii, to raczej taki sandbox, ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się