FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem BioShocka: Infinite, ale z serią styczności nie miałem w ogóle.

Co możecie o niej powiedzieć? Komu się spodoba, czy warto zagrać, czy na długo starczy, jak z klimatem, czy zapisuje się w pamięci gracza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten WC, grałem jak byłem mały, w SC też, a SC2 kiedyś tam skończyłem, SupCom jakoś mi się nie widzi, a w DoW też grałem, w sumie gdzieś mam pod ręką od kolegi, może obczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 21:09, zerohunter napisał:

Chyba ten WC, grałem jak byłem mały, w SC też, a SC2 kiedyś tam skończyłem, SupCom jakoś
mi się nie widzi, a w DoW też grałem, w sumie gdzieś mam pod ręką od kolegi, może obczaję.


Company of Heroes polecam jak chcesz historyczne klimaty. No i można wyrwać za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 21:09, zerohunter napisał:

Chyba ten WC, grałem jak byłem mały, w SC też, a SC2 kiedyś tam skończyłem, SupCom jakoś
mi się nie widzi, a w DoW też grałem, w sumie gdzieś mam pod ręką od kolegi, może obczaję.


Red Alert 3, dość dobry następca starych RA. No i grafika nie zniszczy Cię pikselami. Osobiście polecam, szczególnie, jeżeli lubisz stare Alerty.

O Age of Empires 3 nie muszę chyba mówić? No i jeżeli jakoś tam pociągną Cię turówki, to seria Civilization z uwagi na "historyczność" (a raczej ciekawostki z różnych okresów, ale co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rise Of Nations z dodatkiem.
RTS w sosie Cywilizacji.

No i może nie dla laika, ale polecam Combat Mission, czyli najlepsza seria strategii jakie kiedykolwiek się ukazały. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 18:33, Fimbulvinter napisał:

Warto się chwytać za dwójkę jak Wiedźmin mnie wykończył i padłem w Wyzimie handlowej?

Warto. Ja, podobnie, w Wiedziminie jedynce długo nie moglem się odnaleść i kończyłem na siłe. Dwójka to inna bajka, bawiłem sie przy niej wysmienicie i czekam na trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 18:33, Fimbulvinter napisał:

Warto się chwytać za dwójkę jak Wiedźmin mnie wykończył i padłem w Wyzimie handlowej?


Ano, jak napisał KofeinowyPablo dwójka to całkiem co innego. Nie tylko jeśli chodzi o gameplay, ale też o fabułę. W sumie jedyne co należałoby zrobić to obejrzeć outro Wiedźmina na YT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 10:04, Sareth napisał:

Jakie gry polecacie typu RPG, strategie ??


Warcrafty (2-3), Warrior Kings Battles, Twierdza. A z nowszych to Command and Conquer Red Alert 3 albo Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 10:04, Sareth napisał:

Jakie gry polecacie typu /.../ strategie ??


Combat Mission - cała seria
Close Combat - cała seria
WinSPWW2 - http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
WinSPMBT - http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
Warzone 2100 - http://wz2100.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii to polecam DoWa 1, najlepiej ostatni dodatek - Soulstorm(jest tutaj 9 ras).Sam się zagrywam teraz tylko i wyłącznie w to, bo wszystko inne mi się ponudziło xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki niż ostatni mój post w tym temacie: Co polecicie z tych tytułów na X360 :
- Dungeon Siege III
- Sacred 2
- Read Dead Redemption.

W Sacreda 2 grałem też już na PC. Jeśli żadna z nich, to może być coś podobnego. Mam koło 200 zł w punktach. I jeśli mogę jeszcze pomarudzić - gra powinna być z zestawu gier na żądanie ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cRPG - mniej lub bardziej oczywiście:

- Gothic z wyłączeniem części trzeciej oraz ostatniego crapu,
- Risen - jak na taki tytuł całkiem nieźle wyszło, choć jest diabelnie krótki,
- TES III Morrowind - tego raczej tłumaczyć nie trzeba, ostatnia godna uznania gra z tego uniwersum,

RTS :

- Starcraft I & II - niedługo kolejny dodatek - single trzyma poziom, o multi wypowiadać się nie trzeba,
- Company of Heroes - dobra alternatywa z uwagi na bliższe nam realia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się