FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 19:02, Fatal-X napisał:

Szukam shootera z dobrym aktywnym multi. Battlefield 3, CoDy i tym poodobne nie wchodzą
w grę.


Defiance? Ja z kilkoma znajomymi się zagrywam już od wielu godzin i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie kupić 1 część Dead Island czy Riptide?

Raczej jedną część, bo chcę sobie tak tylko pograć trochę, pozwiedzać powalczyć o przeżycie, więc co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 08:39, zerohunter napisał:

Raczej jedną część, bo chcę sobie tak tylko pograć trochę, pozwiedzać powalczyć o przeżycie,
więc co lepsze?


Riptide jeszcze nie wyszło, więc ciężko coś doradzić :D
W jedynkę grało mi się świetnie, choć gier o zombie nie lubię :D Bardzo fajny klimat, gra dopracowana, dość długa, z dużym otwartym światem. Znalazłoby się kilka błędów czy głupich rozwiązań, jednak ogólnie gra zdecydowanie na plus. Dlatego na początek bym polecał jedynkę, zwłaszcza, że nie kosztuje dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 08:56, pawbuk napisał:

W jedynkę grało mi się świetnie, choć gier o zombie nie lubię :D

Dokładnie tak samo mam. Bardzo miło się zaskoczyłem przez DI.
Wniosek jest jeden - należy tę grę przetestować bez względu na zombie. Tym bardziej, że bodajże po 5 dolarów jest GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 14:11, SongoX napisał:

Poszukuje jakieś darmowe MMO, które warte byłoby uwagi. Jeśli ktoś jeszcze miałby jakiś
pomysł, mógłby podrzucić jakąś grę F2P. Ostatnio jestem na bakier z ciekawymi tytułami
na rynku ;]


30 kwietnia startuje Neverwinter Online, polecam sprawdzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle kupić co wybrać. Na weekend majowy potrzebne mi coś na lapka jakby pogoda padła, żeby móc z dziewczyną zabić czas po swiedzeniu całej nadmorskiej wsi ;) . Także przydałby się jakiś tytuł najchętniej z trybem hot seat. Nie - nie zamierzam piracić po prostu nie ogarniam co jest tego typu w mojej bibliotece, więc jak podacie tytuł to sprawdzę i może wybiorę. Do głowy przychodzą mi dwie oczywistości, czyli Hirołsy i Cywilizacja, ale pewnie coś prostrzego by bardziej pasowało bo też nie będziemy pół dnia wolnego na to marnować.

Any ideas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego typu gier jest jeszcze Disciples. Natomiast z trochę innego typu polecam Historical League Of Bouncy Boxing (freeware). Wiele razy płakałem przy tym ze śmiechu ;) Z tego typu drobnych gier jest jeszcze GeneRally (również freeware). Niespecjalnie skomplikowane wyścigi, ale szybkie i przyjemne do rozegrania. Z wyścigowych kiedyś zagrywałem się jeszcze ze znajomym w Colin''a 04 przy dzielonym ekranie. Są jeszcze gry sportowe typu Summer Athletics, Igrzyska Zimowe czy inne bilardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gry LEGO - ja akurat grałem we Władcę Pierścieni i w dwie osoby się znacznie lepiej grało :) Dodatkowo gra ma mnóstwo fajnego humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę coś innego polecę, a mianowicie BloodBowl. No i jeszcze Fify czy inne PESy ale do tego to najlepiej mieć jakiś drugi kontroler. Rayman Origins ma coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 12:48, Kubson023 napisał:

Mam do wyboru call of duty MW2 albo MW3 chodzi o multi :P !!!!!!!!!!!!!!!


Również polecam MW 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:09, Madoc napisał:

Grał ktoś w Bully na PC? Warto za 5 euro?


Ja grałem. Mimo dobrych opinii na temat tej gry, stwierdzam, że w tym przypadku wszystko zależy od gustu. Mnie nie wciągnęła i odpuściłem sobie po pół godziny gry, ale obiecałem sobie, że jeszcze do niej wróce. Za 5 euro możesz zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto. I to bardzo. Ale należy spodziewać się dzikiego sterowania i słabego portu. No i Xfire radzę wyłączyć w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 01:54, Perry_Cox napisał:

Bez xifire też się sypie :) Ale potwierdzam, gra jest warta nawet więcej kasy. Szkoda,
że nie ma w planach drugiej części.


Planów jeszcze nie ma, ale twórcy chęć wyrazili, więc wystarczy poczekać. A że ledwie nabyłem antologię GTA i żadnej nie ograłem, to niech się bawią w planowanie i dekadę, byleby gra była dopracowana, a nie sportowana po macoszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się