FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Gry wyścigowe mnie nie interesują, bo zakupiłem ostatnimi czasy SBK oraz Hot Pursuit. Interesują mnie zaś gry akcji oraz strzelanki typu Battlefield, Mass Effect, Far Cry, Assassin''s Creed, Grand Theft Auto, Mafia.

Mój komputer:

AMD Athlon 64 X2 5000+
3 Gb RAM DDR2
ATi Radeon HD 2600 XT
Windows 7

Cena: Do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś strasznej gry. Platforma docelowa to PS3. Zastanawiam się między serią Dead Space, Sillent Hill i F.E.A.R ale nie wiem która seria jest lepsza. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 18:36, seroero napisał:

Szukam jakieś strasznej gry. Platforma docelowa to PS3. Zastanawiam się między serią
Dead Space, Sillent Hill i F.E.A.R ale nie wiem która seria jest lepsza. Z góry dziękuje
za pomoc.


Fear to shooter z fajnym dreszczykiem, za to Dead Space i Silent Hille sprawią, że zapaskudzisz fotel.
Rozważ może jeszcze Condemned - stare, ale z bardzo gęstym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 18:03, Kirabaxior napisał:

Czołem, jakie gry na PS2 polecacie? Najlepiej z uzasadnieniem, Burnouty ograłem na PSP,
podobnie Vice City Stories.
A i koniecznie muszą to być exclusive''y!

God of War I i II - naprawdę dobre gry, taka mitologiczna roz***rdalanka,
Killzone - super strzelaninka jak na tamte czasy,
Metal Gear Solid - za fabułę i ogólnie całokształt. Świetna seria.
Motorstorm najlepsze wyścigówki na PS2 moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2.

Dawno tak nie bawiłem się przy jakiejś niezobowiązującej grze.
Jeśli chce się zwiedzić i zebrać wszystko, to i 100 godzin nie starczy.
Aktualnie zaliczyłem już wszystkie misje, ale nadal sporo roboty przede mną (61% nabite dopiero), a już 107h rozgrywki za mną. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 18:36, seroero napisał:

Szukam jakieś strasznej gry. Platforma docelowa to PS3. Zastanawiam się między serią
Dead Space, Sillent Hill i F.E.A.R ale nie wiem która seria jest lepsza. Z góry dziękuje
za pomoc.

Zdecydowanie Dead Space - jedynka jest niemalże perfekcyjna i pomimo upływu czasu nadal sprawia świetne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 18:36, seroero napisał:

Szukam jakieś strasznej gry. Platforma docelowa to PS3. Zastanawiam się między serią
Dead Space, Sillent Hill i F.E.A.R ale nie wiem która seria jest lepsza. Z góry dziękuje
za pomoc.


Dead Space, ale tylko jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_Ogrodnik , Bracio po zasugerowaniu się waszymi poradami pooglądałem sobie kilka filmów na youtube i gra prezentuje się naprawdę dobrze. Dzięki za pomoc :) Z tego co widze żaden sklep internetowy nie sprzedaje Dead Space 1 a czy 2 jest też dobra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 00:01, seroero napisał:

Krzysiek_Ogrodnik , Bracio po zasugerowaniu się waszymi poradami pooglądałem
sobie kilka filmów na youtube i gra prezentuje się naprawdę dobrze. Dzięki za pomoc :)
Z tego co widze żaden sklep internetowy nie sprzedaje Dead Space 1 a czy 2 jest też dobra
??


Grałem w Dead Space 2. Sequel jest troszkę słabszy niż jedynka, ale daje radę w przeciwieństwie do trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 00:27, seroero napisał:

No wlasnie slyszalem ze z dead space 3 zrobili zwykla strzelanke i gra stracila klimat.


Podsumowując jedynka jest najlepsza jeśli chodzi o gameplay i klimat, dwójka troszkę zmieniła podejście a trójka no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 00:27, seroero napisał:

No wlasnie slyszalem ze z dead space 3 zrobili zwykla strzelanke i gra stracila klimat.


Jak wyszło Dead Space 3 to po tygodniu o tej grze już nikt nie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaki jest adres takiej stronki, która bada jak dana gra zachowałaby się na moim pc ? Zastanawiam się na dwoma tytułami, ale głównie chcę zobaczyć jak dobrze będą one działały na moim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 21:47, LubieWafle napisał:

Mam pytanie: jaki jest adres takiej stronki, która bada jak dana gra zachowałaby się
na moim pc ? Zastanawiam się na dwoma tytułami, ale głównie chcę zobaczyć jak dobrze
będą one działały na moim komputerze.


ta strona kłamie, lepiej spytaj tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona ma taką wadę, że podane tam są wymagania minimalne i rekomendowane. A jak wiadomo minimalne nie zawsze są aż tak bardzo minimalne. To po prostu podane konfiguracje sprzętowe, na których gra powinna płynnie chodzić od ustawień minimalnych do wysokich (niekoniecznie najwyższych). Także nie ma co się tą stroną sugerować, bo to że pokazuje, że jakaś gra nie powinna Ci działać, nie oznacza, że nie pójdzie na Twoim sprzęcie w odpowiedniej liczbie klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie. Ostatnio wybralem niby dead space 2 ale po przeczytaniu kilku zapowiedzi metal gear solid V i po powspominaniu sobie chwil spedzonych przy mgs 2 na poczciwym ps2 chyba jednak skusze sie na mgs 4. I tu moje pytanie. Czy oplaca sie kupywac mgs IV 25 th edition. Co ta edycja na 25 lecie dodaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Zastanawiam się między Skyrim a CoJ: Gunslider. Wiem, gatunkowo różne, obie mi się podobają, a demko Gunlsidera już dorwałem. Chodził w miarę na wysokich (ciął się lekko przy szybszych i bardziej efektownych akcjach). Skyrima dema nie ma.
Komputer:
rozdziałka 1600x1200
GRX 260
Core2Quad 4x2.5ghz
4gb ram (wykorzystuje 3.2gb)
Vista32bit

Na jakich detalach pogram PŁYNNIE (bez ścin) w Skyrima? Cena jego i Gunslidera jest porównywalna, więc działanie dużo mi pomoże w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się