FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam gry zamulacza w trakcie, której można sobie pogadać na skajpaju, posłuchać muzyki czy podkastu. Mile widziane wszelkie sandboxy w stylu Sid Meier''s Pirates! czy jakieś strategie ekonomiczne, tylko takie w 100% ekonomiczne. Czysty gameplay, który pozwala wyłączyć mózg, Odpada Diablo, ale Borderlands wydaje się okej, wspomnieni wcześniej Piraci! też już mam. Może Cywilizacja nowa? Lub, któreś Anno, tylko nie wiem, które bo 1503 nie ogarniam w ogóle, więc najlepiej takie przystępne dla laika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos dobrego, wciągającego RPG bardziej w klimatach typu Gothic, Wiedźmin (nie Mass Effect etc.)
Ukończyłem i polubiłem między innymi: Gothica, Wiedźmina 1 i 2, Risen, Fable i teraz szukam gry podobnej. Seria TES niezbyt mi podpasowała. Nie lubię gdy swiat jest aż tak rozbudowany. Jakies sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiej maści samochodówki, MMO, Puzzle Quest, FTL, Super Meat Boy. Wymieniać można długo, w zasadzie każda gra nie posiadająca fabuły będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może seria Drakensang? Osobiście nie grałem, ale z tego co słyszałem jest podobna do Gothica. Do tego mogę polecić Dragon Age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 17:16, Evertsen_Dante napisał:

Kingdoms of Amalur. Gra jest zajedwabista ;) Bardzo przypomina Fable. Może jeszcze Dragon
Age: Początek i Przebudzenie oraz Jade Empire.


A bardziej Początek czy Przebudzenie, bo podstawka to szmira, zaś Przebudzenie ratuje... ekhm, w ogóle buduje jakikolwiek honor serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 16:16, 1096 napisał:

Szukam jakiegos dobrego, wciągającego RPG bardziej w klimatach typu Gothic, Wiedźmin
(nie Mass Effect etc.)
Ukończyłem i polubiłem między innymi: Gothica, Wiedźmina 1 i 2, Risen, Fable i teraz
szukam gry podobnej. Seria TES niezbyt mi podpasowała. Nie lubię gdy swiat jest aż tak
rozbudowany. Jakies sugestie?


Popieram słowa jednego z przedmówców. Kingdom of Amalur nie ma tak dużego świata jak gry z serii TES, ale jest wciągający, świetny i daje masę frajdy. Cena również za niego nie jest wysoka, a to kolejny plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiliscie mnie tym Kingdoms of Amalur. Wygląda jak moje ulubione Fable, a cena zachęca. Nie powinienem się rozczarować. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 23:07, 1096 napisał:

Zaciekawiliscie mnie tym Kingdoms of Amalur. Wygląda jak moje ulubione Fable, a cena
zachęca. Nie powinienem się rozczarować. Dzięki :)

I jest nieoficjalne spolszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 23:57, Bithda napisał:

I jest nieoficjalne spolszczenie :)


Własnie widziałem, wciąż wersja testowa, ale chyba spolszczone w całosci, ale mogą być błędy. Naoisy zawsze pomocne jak się jakiegos słowa nie zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką ocenę oczywiście. Choć gra zbierała krytyczne recenzje w mediach, a opinie graczy nie były lepsze, ale gra nie jest aż tak zła. Bardziej podobała mi się niz pierwsza część. Produkcja na 4 godziny, ale to porządny slasher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 12:26, Ecko09 napisał:

Jak mniemam za 20zł warto brać Star Wars The Force Unleashed II?

Słabsza i połowę krótsza od pierwszej cześć, ale ma kilka fajnych momentów i niezłe filmiki. Za taką cenę można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 12:26, Ecko09 napisał:

Jak mniemam za 20zł warto brać Star Wars The Force Unleashed II?


W Saturnie w Katowicach nawet za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 14:08, Kalenos napisał:

Polecilibyście mi jakąś strategie ekonomiczną? :)

Masa jest takich gier, choćby najważniejsze serie - Anno, SimCity, Port Royale, Tropico, seria City Building (Ceaser, Faraon, Zeus, Cesarz). To te najsławniejsze/najważniejsze/najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś gra RPG w której mamy wpływ na wygląd otaczającego nas świata, politykę itp? Kojarzę tylko Wiedźmina 2 i Dragon Age 2. Jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się