FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Bierz, sam biorę. Trójka była rewelacyjna, ludzie gadają że to samo miasto, blabla... ale gra nie pozwala Ci tego odczuć, że to te samo miasto. Wszechobecne moce, ułatwienia. Ta gra to frajda bez ograniczeń w najczystszej postaci, gra do której wchodzisz by się bawić cały dzień, bo wszystko możesz i nie denerwuje Cię, że ciągle giniesz i masz loadingi. Co nie znaczy że jest uproszczona... jest po prostu jajcarska, na co Dubstep Gun, czy broń po której wrogom pompują się głowy i wybuchają są najlepszym przykładem. Zresztą, humor też jest nietuzinkowy, masa nawiązań(także do pamiętnego motywu POWER Kanye Westa, twój bohater/bohaterka śpiewają ten kawałek w aucie razem z Kinzie w czasie jednej z misji).

No i jak biegniesz(nie wiem czy zawsze, ale jednak)to odpala się cudnie pasujące Song 2 Blura. Można tak wymieniać bez końca, bierz bo i ja bierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 12:22, Kirabaxior napisał:

No i jak biegniesz(nie wiem czy zawsze, ale jednak)to odpala się cudnie pasujące Song
2 Blura. Można tak wymieniać bez końca, bierz bo i ja bierę.


W grze można stworzyć własne radio z utworów, które są już w grze. "Song 2" podczas biegania może towarzyszyć Ci zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje The Walking Dead ?

Pudełkowa w media markt. Nie koniecznie 400 days byle była na Steam bo napęd się zepsół i muszę wpisać klucz przez dodaj grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 18:36, SaoKao12 napisał:

Ile kosztuje The Walking Dead ?
Pudełkowa w media markt. Nie koniecznie 400 days byle była na Steam bo napęd się zepsół
i muszę wpisać klucz przez dodaj grę ;/


The Walking Dead nie dostaniesz w Media Markcie. Pudełkową wersję sprzedaje na pewno Muve.pl. PCtowa wersja kosztuje 99,90zł. Nie wiem tylko, czy jest podpinana pod Steama. Napisz do nich albo zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:14, Ventil napisał:

The Walking Dead nie dostaniesz w Media Markcie. Pudełkową wersję sprzedaje na pewno
Muve.pl. PCtowa wersja kosztuje 99,90zł. Nie wiem tylko, czy jest podpinana pod Steama.
Napisz do nich albo zadzwoń.

Za tą cenę nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:37, Paoro napisał:

Za tą cenę nie opłaca się.


Niektórzy wolą dopłacić, a mieć pudełko. Uroki bycia kolekcjonerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:39, Ventil napisał:

> Za tą cenę nie opłaca się.

Niektórzy wolą dopłacić, a mieć pudełko. Uroki bycia kolekcjonerem :)

Przychodzi taki dzień że nie ma z tymi pudełkami co zrobić, a wstyd je trzymać na półce i idą do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 23:56, LubieWafle napisał:

Co polecacie? Loki czy Divinity 2 z dodatkiem? Zależy mi na dobrej zabawie, akcji i dobrej
optymalizacji. :) Obie gry po 2.5€ na Steamie.


Z tego, co mi wiadomo, Divinity II zostało porządnie spatchowane i wraz z dodatkiem poprawiono optymalizację. Jako że Loki to h&s, a D2 to pełnoprawny action RPG, osobiście postawiłbym na to drugie jako bardziej zróżnicowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:40, Evertsen_Dante napisał:

Hej, jaką strategię polecacie? Zastanawiam się pomiędzy Civilization 5, EUIII oraz Crusader
Kings II. Jest coś jeszcze godnego polecenia z nowszych produkcji?

Bez dwóch zdań najlepsza jest Total War Rome 2. Grałem w Civilization 5 oraz w EU IV (III jest już trochę stara, a nawet bardzo). Grałem w wiele tytułów od Paradoxu i za każdym razem trzeba od nowa uczyć się gry, a jak się ma troszkę mniej czasu to, to nie jest najlepsza gra. EU III jest dodatkowo brzydka, EU IV ładniejsza ale mimo wszystko też aż nadto skomplikowana. Tak jak mówię kiedyś potrafiłem przeznaczyć sporo czasu na naukę gry, kilka razy rozpoczynać grę od nowa, by w końcu nauczyć się wszystkiego, ale teraz mi się po prostu nie chce, a do tego gra jest od pare lat do tyłu z oprawą graficzną. W dodatku do Civilization jest Polska, ale mimo wszystko TW Rome 2 oferuje dużo więcej, to gra kompletna, oprócz mapy kampanii masz przecież bitwy, a jak bitwy ci się nudzą to możesz je rozstrzygać automatycznie. Jedyny sensowny wybór to Rome 2 :) najlepsza strategia jaka jest na rynku i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2013 o 19:11, Paoro napisał:

Jedyny sensowny wybór to Rome 2 :) najlepsza
strategia jaka jest na rynku i kropka.


Dzięki za rozpisanie się :) Zastanawiałem się nad tym. Strasznie mi się podoba ten okres historyczny. Ale już mam dwa Total Wary więc nie wiem czy nie za dużo tego dobrego. Po za tym teraz dopiero zaczną się DLC/dodatki etc. a wolałbym coś co posiada mniej lub bardziej zbiorcze opakowanie. Ale kurde powiem, że kusisz tym Rome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaką grę polecacie - nie tyle kupić bo obydwie to darmówki - Settlers online czy Anno online ?

Zalezy mi, żeby od czasu do czsu wejść sobie na 30 min i nie martwić się, że jak nie będe grał tydzień to stracę postęp/ ktoś mnie napadnie i stracę wszystko czy "ludki" się na mnie obrażą i odejdą bo o nich nie dbałem itp.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 23:39, Los_Emilos napisał:

Tylko że Rome 2 podobno jest mocno niedopracowane - mi przypomina to sytuacje z Empire.


No właśnie jest to kolejny argument by się wstrzymać z zakupem. Będę śledził wątki o Rome i o Civilization, nie spieszy mi się jakoś bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2013 o 09:22, Evertsen_Dante napisał:

No właśnie jest to kolejny argument by się wstrzymać z zakupem. Będę śledził wątki o
Rome i o Civilization, nie spieszy mi się jakoś bardzo.

Dobra decyzja, obecnie gra jest w opłakanym stanie np 5 oddziałów twoich wojsk ucieka przed 2 oddziałami zwykłych chłopów, ponadto bitwy morskie to istna komedia. Co do czekania na wydania zbiorczego (przynajmniej w wersji fizycznej), nie liczył bym na to, idąc śladem shoguna takowe w ogóle w Polsce nie zaistniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 11:52, DarkWolf_PL napisał:

Co do czekania na wydania zbiorczego (przynajmniej w wersji fizycznej), nie liczył bym na to, idąc śladem
shoguna takowe w ogóle w Polsce nie zaistniało.


Uznałem ostatnio, że pudełka to fajna sprawa, ale przechodzę na dystrybucję cyfrową, skoro i tak duża część płyt nawet nie została przeze mnie wyjęta z opakowania. Kwetia tylko wklepania kodu do Steama/Uplay/Origin. Już nawet milion DLC mnie nie wkurza, pod warunkiem, że istnieje jakaś paczka zawierająca wszystkie (i wtedy na promocje czekać :D )

Apropo - pytanie jeśli chodzi o Civilization. Czy lepiej kupić wszystko na raz i tak to ogrywać czy może lepiej kupić najpierw tylko Gold Edition, ograć i wtedy dopiero kupić BNW? Jest jakaś możliwość zaznaczania elementów rogrywki, którę chcę zobaczyć/wywalić?

I pytanie odnośnie Rome - czy gra inną nacją niż Cesarstwo Rzymskie ma sens i daje frajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się