FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Salvation Prophecy obczaj, latanie jest, łażenie jest... nie wiem, jak tam z handlem, lecz z opisu wynika, że buduje się stacje, kolonie etc. Niedawno też dostało zielone światło na Steamie, więc jeśli szukasz czegoś na tę platformę to w sam raz.
Może akurat Ci przypasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedługo a konkretniej na początku listopada stanę się posiadaczem PS3 i chciałbym zasmakować jakiegoś exclusive''a. I tu właśnie wkraczacie wy - drodzy gramowicze. Jaką grę polecacie dla nowego właściciela "pleja" trójki? Od razu mówię że grę zamierzam kupić używkę, więc nowe tytuły raczej nie wchodzą w grę. Prosiłbym także o nie podawanie gier z PS+.
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Osobiście polecam trylogię Uncharted, choć jeśli nie jesteś zaprawiony w boju, to ustaw sobie niski poziom trudności, bo walki potrafią być tam naprawdę przegięte. Jeśli szukasz czegoś brutalnego, to z pewnością spodoba Ci się seria God of War (na PS3 dostępne są wszystkie części). Wiele osób poleca Heavy Rain, w którego jeszcze nie grałem, ale po twórcach Fahrenheita można spodziewać się czegoś wyjątkowego. Jeżeli szukasz typowego FPSa, to to Sony ma do zaoferowania swoje dwie flagowe serie: Resistance oraz Killzone. Są to bardzo proste (niekoniecznie prosty poziom trudności) i typowe strzelaniny, przy czym Killzone 2 i 3 posiadają naprawdę piękną grafikę. Niestety oba tytuły szybko się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salvation Prophecy - wygląda na ideał, tylko cena na steam trochę mnie poraża.
Seria X - Rebirth - nie mam sprzętu do tego. Starsze tylko dostępne Terran Conflict (może tu się zakręcę na Allegro).
Dark Star One trochę archaiczne. Galaxy on Fire2 - też trochę kosztuje :( aczkolwiek zacnie wygląda.

Próbowałem trochę Star Conflict - ale brakuje mi tam jakiejś namacalnej postaci - bohatera, którym możnaby pozwiedzać trochę lokacji, barów na różnych planetach, portów kosmicznych itd.
Próbowałem też Taikodom - mnie nie przekonało.

No cóż - czyli jak zwykle to kwestia odpowiedniej zasobności portfela i by się znalazło. Dzięki Wam za pomoc. Trzeba uzbierać trochę na sprzęt a potem odłożyć na steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 23:11, Ecko09 napisał:

Któryś NFS z ostatnich lat jest wart uwagi? Najlepiej jak by był tuning obecny.


Może undercover jest tam tuning jakikolwiek (oczywiście nie jest to underground czy choćby MW) ale zawsze coś ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 23:11, Ecko09 napisał:

Któryś NFS z ostatnich lat jest wart uwagi? Najlepiej jak by był tuning obecny.


Pozostaje Ci grać w stare Undergroundy, MW i Carbona ;p Potem to już tylko szczątkowy tuning. Chyba, że wyjdzie wersja reloaded tych gier z odswiezoną szatą graficzną (oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 13:02, Sericulum napisał:

Szukam strony z premierami gier.


http://datapremiery.pl/gry/

Możesz wybrać okres od którego interesują Cię premiery, platformę, sposób sortowania (chronologicznie lub alfabetycznie) i kraj/kontynent, na którym odbędzie się premiera.

Oprócz tego swoje wersje ma także Gry Online i Gram.pl. Niestety, w wypadku tego drugiego brakuje mnóstwa gier, a jak już jakieś są, to zazwyczaj ze złą datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukuję gry przeglądarkowej podobnej do ogame. Zależy mi tylko na tym, aby akcja działa się w kosmosie, abyśmy rozporządzali całą flotą a nie jedynie jednym statkiem (takie gry znalazłem), oraz co najważniejsze: żeby nie była pay to win.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie ma w co grać- od 3 tygodni nie odpaliłem niczego. Wczoraj próbowałem wrócić do Civ5+BNW ale nie dało rady mnie znów wciągnąć.. Strategia, coś czuję, że w to bym pograł. Albo jakiś fajny fps.. Tylko nie online :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 11:07, Accid napisał:

Ludziska, nie ma w co grać- od 3 tygodni nie odpaliłem niczego. Wczoraj próbowałem wrócić
do Civ5+BNW ale nie dało rady mnie znów wciągnąć.. Strategia, coś czuję, że w to bym
pograł. Albo jakiś fajny fps.. Tylko nie online :P


Ze strategii, to polecam wciągające Dawn of War, albo jeśli wolisz coś bardziej historycznego to Medieval 2: Total War. A z FPSów to jeżeli jeszcze nie grałeś w mojego kochanego Bioshocka to polecam, a jaki wolałbyś coś nowszego... hmm.. może Crysis 3? A jeśli nie grałeś w poprzednie części to świetna okazja, żeby nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 11:07, Accid napisał:

Strategia, coś czuję, że w to bym pograł. Albo jakiś fajny fps.. Tylko nie online :P


Tak to by można wymieniać bez końca ;)
Podaj konkrety. Starsze gry czy nowsze? Strategie turowe czy RTSy; ekonomiczne czy wojenne? Jeśli FPS to fabuła ma mieć znaczenie? Wolisz sci-fi czy coś bardziej "normalnego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 18:15, Ventil napisał:

> Strategia, coś czuję, że w to bym pograł. Albo jakiś fajny fps.. Tylko nie online
:P

Tak to by można wymieniać bez końca ;)
Podaj konkrety. Starsze gry czy nowsze? Strategie turowe czy RTSy; ekonomiczne czy wojenne?
Jeśli FPS to fabuła ma mieć znaczenie? Wolisz sci-fi czy coś bardziej "normalnego"?

wolałbym nowsze; turówki jak i rtsy; jeśli ładna wojna to wojenne, jeśli świetna ekonomia to ekonomiczne; fabuła w fpsie tylko filmowa (coś jak mw); coś normalnego:P Oglądałem się za Anno 1404 +Venice, ale prosiłbym jeszcze o kilka tytułów
cody, ME, bfy, zeusy, civy, total wary, age''e, bioshocky obcykane (z tych, co kojarzę) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się