FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2013 o 07:44, revolt505 napisał:

Dishonored, Tomb Raider, Torchlight II, ewentualnie Deux Ex: HR
Która z tych gier sprawia obiektywnie najwięcej frajdy? W którą będę grał najdłużej ze
względu na zawartość?


Nowy Tomb Raider jest grą, baaardzo, baaardzo fajną, jeżeli ktoś lubi takie klimaty, więc jak chcesz grę TPS ze strzelaniem z łuku to Tomb Raider, Deus Ex : HR jest jednym z najlepszych FPS w jakie grałem i polecam tę grę każdemu, jak lubisz cyberpunk bardziej niż gry przygodowe(Takie jak Tomb Rider) to bierz w ciemno, w Dishonored grałem ostatnio i IMHO jest to Bioshock z lepszym systemem walki, ale gorszą fabułą(która nie jest zła), bardzo polecam DLC do Dishonored(ciekawszy bohater główny, IMO.), w żadnej z tych gier nudzić się nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z bratem pograć w jakąś grę coop na PS3. Razem graliśmy w Killzone 3 i nam się podobało. Trochę pograliśmy w Raymana Origins oraz Little Big Planet. Może ktoś coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o pierwszej części, która przecież też korzystała z GfWL. Co do konta, to kupiłem używkę GTA IV i dostałem dane do konta GfWL, po czym stworzyłem swoje własne konto i gra także działała na użytym już wcześniej kodzie. A chcę kupić używkę, gdyż zależy mi na wersji premierowej, która nie jest ocenzurowana (w przeciwieństwie do wersji z reedycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Najbardziej waham się między Dishonored (zabawa w zabójce) i DE (cyberpunk i wszczepy). Tylko jak dużo skradania jest w obu produkcjach? Ostatnią skradanką w jaką grałem był Chaos Theory i mimo, że to świetna gra to jednak trochę mnie wymęczył. Widać nie jestem fanem tej rozgrywki (tylko raz na jakiś czas). Czy DE też ma aż takie wolne tempo rozgrywki? Póki co wyobrażam ją sobie jako rpg akcji z różnymi drogami postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 18:36, revolt505 napisał:

Tylko jak dużo skradania jest w obu produkcjach?

Obie te gry można przejść zarówno skradając się i nie zabijając nikogo, jak również stawiając na atak frontalny. Podobnie jak w Splinter Cell: Blacklist.

Dnia 16.12.2013 o 18:36, revolt505 napisał:

Czy DE też ma aż takie wolne tempo rozgrywki?

Nie, sam decycujesz o tempie.
>Póki co wyobrażam ją sobie jako rpg akcji z różnymi drogami postępowania.
Tak też może być, ale to jeden z wariantów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 19:23, Darnok_Rukia napisał:

Krótka piłka,chce sobie sprawić prezent na święta.Więc krótka piłka.Nowy Tomb Raider
czy The Last of Us?

Równie krótka piłka - The Last of Us definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 19:23, Darnok_Rukia napisał:

Krótka piłka,chce sobie sprawić prezent na święta.Więc krótka piłka.Nowy Tomb Raider
czy The Last of Us?


Również myślę, że lepsze będzie The Last of Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 19:23, Darnok_Rukia napisał:

Krótka piłka,chce sobie sprawić prezent na święta.Więc krótka piłka.Nowy Tomb Raider
czy The Last of Us?

Grałem jedynie w TR i z całym oddaniem szczerze polecam, jednak nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 16:35, Gumisiek2 napisał:

Mówię o pierwszej części, która przecież też korzystała z GfWL. Co do konta, to kupiłem
używkę GTA IV i dostałem dane do konta GfWL, po czym stworzyłem swoje własne konto i
gra także działała na użytym już wcześniej kodzie. A chcę kupić używkę, gdyż zależy mi
na wersji premierowej, która nie jest ocenzurowana (w przeciwieństwie do wersji z reedycji).


Pierwszy BioShock nie korzysta z Games for Windows LIVE, ponieważ nie ma multiplayera. Sam mam premierówkę i jedynym miejscem, gdzie trzeba coś wklepywać, jest blokada tuż po instalacji gdzie trzeba wpisać klucz i skorzystać z aktywacji. Kiedyś był limit pięciu, teraz jest zniesiony tak więc możesz zainstalować grę na dowolnej liczbie komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 19:23, Darnok_Rukia napisał:

Krótka piłka,chce sobie sprawić prezent na święta.Więc krótka piłka.Nowy Tomb Raider
czy The Last of Us?

The Last of Us. W tym roku były tylko dwie gry mogące bezpośrednio konkurować z tym tytułem i TR nie jest jednym z nich, choć to kawał dobrej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 20:13, Kupspadochron napisał:

Polecacie jakiegoś ciekawego singla na zimowe wieczorki? Najlepiej RPG, ogólnie rzecz
biorąc coś wciągającego ;)


A może coś konkretniej? :) Ma być to nowsza gra, starsza?
Na długie zimowe wieczory polecam Skyrima - gra jest naprawdę wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 20:22, pawbuk napisał:

A może coś konkretniej? :) Ma być to nowsza gra, starsza?
Na długie zimowe wieczory polecam Skyrima - gra jest naprawdę wielka ;)


Gra wszelakiej maści dodam, że ukńczyłem Skyrima 3 razy :p, wiedźmia 1i2, mass effect 1,2,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 20:13, Kupspadochron napisał:

Polecacie jakiegoś ciekawego singla na zimowe wieczorki? Najlepiej RPG, ogólnie rzecz
biorąc coś wciągającego ;)


Oblivion, Gothiki, Riseny, Borderlandsy etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 20:36, Kupspadochron napisał:

Gra wszelakiej maści dodam, że ukńczyłem Skyrima 3 razy :p, wiedźmia 1i2, mass effect
1,2,3


Może Deus Ex Human Revolution? Kingdoms of Amalur też jest grą na długie godziny, ale akurat mnie trochę wynudziła :) Świetnie się bawiłem grając w ostatnie gry od Ubi - Far Cry 3 i Assassin''s Creed IV Black Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się