FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Nie przesadzaj, da sie zarówno w Street fightera spokojnie grać na klawiaturze, kwestia przyzwyczajenia :) W mortalu jest nieco łatwiej imho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 22:47, revolt505 napisał:

Ostatnio grałem trochę w Street fightera IV i przy niektorych postaciach było naprawdę
cienko ze sterowaniem. Czasami postacie były praktycznie niegrywalne. Jak to się ma do
mortala?


Z tego co pamiętam to w SF były kombinacje na ruch gałką z prawa do lewa itp. W mortalu kombinacje ograniczają się do czterech kierunków (góra, dół, prawo, lewo)i 4 klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 17:56, Ecko09 napisał:

AC Liberation HD (nie ma PL wersji chyba?) na PC warto?


Nie ma wersji PL na żadnej platoformie. Jeżeli jesteś fanem serii AC, to szkoda byłoby nie zagrać. Nawet jeżeli fabuła jest słaba, zadań pobocznych jest mało, a grafika odstaje nawet od tego co widzieliśmy w trójce. Zawsze możesz poczekać 6-8 miesięcy na jakąś kuszącą promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:23, meryphillia napisał:

Skoro ma być "minecraftowo", to olałbym oba tytuły i zainteresował się 7 Days To Die.


Sorki za offtop, ale chciałem tylko podziękować za podpowiedź. Po problemach z modem DayZ (albo ja jestem dziwny, albo jest to wyjątkowo mało przyjazne dla użytkownika bydlę) postanowiłem skorzystać z sugestii, kupiłem 7DTD i wessało mnie na dobre. Jeśli tak wygląda wczesna alfa, to pełna wersja powinna wymiatać. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie - ostatnio mega(MEGA) nosi mnie na jakiegoś RPG-a. Od Wieśka 2 w nic takiego nie grałem i od jakiegoś czasu nie śledzę sceny komputerowej tak uważnie, więc nie wiem w co warto zagrać, a w co nie.
Jednak jest jeden "haczyk" - chcę grać w tę grę, ale muzykę puścić sobie własną. Myślałem o WoW-ie za 5 dych, ale może coś innego polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 20:01, darth_16 napisał:

<ciach>


Ze świeżynek to ostatnio wyszły "The Banner Saga" oraz "Blackguards". O ich jakości się niestety nie wypowiem bo coś ostatnio nie mogę wygospodarować czasu. Jeśli jednak kusi Cię eksploracja świata to może, nie wiem, Fallout: New Vegas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 20:11, darth_16 napisał:

Teraz mi przyszła do głowy gra Don''t Starve. Co o tym sądzisz/sądzicie?


Po pierwsze, nie RPG. Po drugie, wyszukaj temat o Don''t Starve, trochę tam popisałem o tej grze. W skrócie - bardzo specyficzny tytuł. Albo się w nim zakochasz, albo go serdecznie znienawidzisz. Ciężko właściwie powiedzieć, jaki to gatunek, bo nie jest to "symulator przetrwania", nie jest to RPG (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu), właściwie jest to zręcznościówka z elementami gry logicznej i przygodowej.

Mnie skutecznie od gry zniechęcił system permadeath, przez który odechciało mi się grać. Jestem samowystarczalny, mam farmę, jedzenia i opału pod dostatkiem, i zwyczajnie nie mam ochoty tego wszystkiego tracić jeśli będę miał pecha w jaskiniach. W takiej sytuacji dalsza zabawa nie ma sensu, więc czekam teraz na jakiś update, który przekona mnie do powrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2014 o 20:11, darth_16 napisał:

Teraz mi przyszła do głowy gra Don''t Starve. Co o tym sądzisz/sądzicie?


Mimo iż regularnie grywam w roguelike''i od DS się odbiłem. Nie wiem, suma części jakoś do mnie nie przemówiła. Jeśli jednak masz ochotę na porządną grę w przetrwanie z bardzo istotnymi elementami RPG i eksploracją losowo generowanego świata to polecam (od niedana darmowe) Unreal World.

http://www.unrealworld.fi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest prosty: Ghost. Warfighter to kiepski klon CoD-a. Odpady z BF-a zrobiona na modłę CoD-a. Odradzam tego MoH-a, jak i poprzedniego. Sam Ghost też świetny nie jest. Gorszy od poprzednich CoD-ów czy BF-a 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 23:16, Kraju napisał:

Wybór jest prosty: Ghost. Warfighter to kiepski klon CoD-a. Odpady z BF-a zrobiona na
modłę CoD-a. Odradzam tego MoH-a, jak i poprzedniego. Sam Ghost też świetny nie jest.
Gorszy od poprzednich CoD-ów czy BF-a 3 i 4.

A czy jeszcze jest sens kupować, call of duty modern warfare 2 do multi czy raczej lepiej mod3?. Z tym moh to mnie lekko zdezorientowałeś bo miałem w planach, no ale jak badziewie to szkoda kasy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś MMO nastawionego bardziej na działanie małej grupy znajomych. Kilka osób. Grałem przez 7 lat prawie w Guild Wars 1. Tam właśnie można było mieć maksymalnie 8 osób + bohaterów z sztuczną inteligencją co pozwalało jeszcze bardziej to zawężyć. Druga odsłona gry stawia na kooperację 100 osób z jednym wielkim bossem. Co kończy się zazwyczaj porażką i średnio mi odpowiada.. Zastanawiałem się nad grą TERA. Co o niej sądzicie, warto? Czy również stawia na wielkie walki jak GW2. Czy być może sami znacie i gracie w MMO gdzie grupa 4-6 osób może działać dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś dobrej strategii do multiplayer, jakiś zamiennik Starcrafta II ale koniecznie w klimatach fantasy, oczywiście Warcraft III odpada. Dobrze by było gdyby gra dysponowała serwerem (jak battle.net Blizzarda), jest to dla mnie ważne bo mój internet "nie lubi się" z hamachi i GR(raz połączy, a raz nie). Od czasu wyłączenia serwerów BFME 2 jakoś nie mogę się w żadnej odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 23:59, Noma napisał:

<ciach>


Polecam spojrzeć na Wakfu. Bardzo sympatyczna gra o charakterystycznym, pogodnym stylu graficznym. Kwestia jest tutaj tylko taka, że budzi ona dość skrajne emocje - ludzie albo się w niej zakochują albo ich dość szybko nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam strategii, coś w rodzaju zarządzania. Warunek jest jeden: steruje się kosmitami. Jakąś obcą rasą. American dream, od larwy do królowej roju etc. Najlepiej jakby się walczyło z ludźmi. Odpada Earth 20160 i Starcraft, te gry są mocniej zorientowane na walkę, a mi chodzi o coś w rodzaju... ja wiem? Dungeon Keeper? Evil Genius? Nie grałem w te gry, ale gameplaye sugerują, że czegoś takiego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się