FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Nudzi mi się więc chciałbym popykać w jakąś grę ma ochote na assasina black flag ale jest on dla mnie za drogi więc szukałbym czegoś w jego stylu lub też bym zagrał w jakąś platformówke/FPS''a na single playerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewien sposób z AC połączone jest Hitman - też się bawisz w zabójcę, ale zapewne to ograłeś. Co do platformówek - klasyków typu Jazz Jackrabbit opisywać nie trzeba; z nowszych polecam Trine. Co do FPSów, polecam polskie Chrome i Call of Juarez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 18:25, masswoord napisał:

Nudzi mi się więc chciałbym popykać w jakąś grę ma ochote na assasina black flag ale
jest on dla mnie za drogi więc szukałbym czegoś w jego stylu lub też bym zagrał w jakąś
platformówke/FPS''a na single playerze

Wyżej wymienione Call of Juarez jest świetne, od siebie polecam Batmany, za 25 zł masz Arkham Asylum, a gra dostarcza niemałej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 18:25, masswoord napisał:

<ciach>


Dishonored też jest takie "asasynowe", chociaż to nieco inne realia. Gra jednak wyszła, ile to już będzie, ze dwa lata temu? Powinna być zdziebko tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obadam Call of Juarez a i jeszcze jedno mój kolega pyta sie od dobrą strategie, chodzi mu o rozbudowe bazy,tworzenie oddzialów i atakowanie wroga cos w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 16:20, masswoord napisał:

obadam Call of Juarez a i jeszcze jedno mój kolega pyta sie od dobrą strategie, chodzi
mu o rozbudowe bazy,tworzenie oddzialów i atakowanie wroga cos w ten deseń


Starcraft 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 16:20, masswoord napisał:

obadam Call of Juarez a i jeszcze jedno mój kolega pyta sie od dobrą strategie, chodzi
mu o rozbudowe bazy,tworzenie oddzialów i atakowanie wroga cos w ten deseń


Tylko nowe rtsy czy mogą być też starsze? Jak starsze to polecam Emperor: Battle for Dune :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie i takie chociaż kolega wolałby z tych nowszych, i to mogą być też zwykłe gry strategicznie nie koniecznie rts''y age of empires było by spk? jakie wrażenia po tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 17:09, masswoord napisał:

takie i takie chociaż kolega wolałby z tych nowszych, i to mogą być też zwykłe gry strategicznie
nie koniecznie rts''y age of empires było by spk? jakie wrażenia po tej grze


Ale Age of Empires to jest RTS :P I to stary jak świat już (wersja która się ostatnio pojawiła ma tylko zwiększoną rozdzielczość ale nadal graficznie wygląda BARDZO przeciętnie aka poziom z 2002 roku). Gierka w sumie fajna zresztą choć kampania w singlu jest nudna lekko powiedziawszy. Samemu najwięcej w niej "grałem" w edytor map. W multiplayerze nigdy nie była zbyt zbalansowana, AI też nie powalało. Ja to bym się zastanowił nad:

- Original War
- Starcraft 2 i Warcraft 3
- Supreme Commander 1 i 2 (zwłaszcza jedynka, starcia po kilkaset jednostek naraz)
- Warhammer 40.000 i sequel (Dawn of War, Winter Assault itp... cała seria jest zresztą fajna)
- Command & Conquer 3 (w zasadzie KAŻDA część zresztą jest niezła, warto na Originie zapolować na miks kilku części, jak kiedyś w Polsce wyszło Command & Conquer First Decade to miałem dość RTS-ów na najbliższe pół roku)
- Homeworld i Homeworld 2 może?
- Stronghold i Stronghold: Crusader
Te tytuły mi przychodzą do głowy jako gry które skończyłem i naprawdę mnie wciągnęły. Każda ma fajną kampanię w singlu (np, poza Strongholdem :P) i w kilku przypadkach wciąż aktywna jest społeczność w przypadku multiplayera (zwłaszcza w SC2 oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te tytułyna pewno obczaje Command & Conquer 3 oraz warhammera co do starcrafta to jego (jak dla mnie) chore tempo rozgrywki sprawia że nic nie ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 17:30, masswoord napisał:

dzięki za te tytułyna pewno obczaje Command & Conquer 3 oraz warhammera co do starcrafta
to jego (jak dla mnie) chore tempo rozgrywki sprawia że nic nie ogarniam :D


Ja do tego co podał ziptofaf dodałbym jeszcze serię Earth 2150/2160, uważam że gra jest mocno niedoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakiegoś dobrego FPS''a który nie ma wygórowanych wymagań? Może być starszy. Ograne mam:
-Painkiller z dodatkiem
-Crysis 1 z dodatkiem i Crysis 2
-Trylogia Modern Warfare
-F.E.A.R 1 i 2
-Bulletstorm
-Borderlands
-Metro 2033
-Far Cry 1
-Serious Samy
-Bioshock 1 i 2
-Wszystkie Call of Juarez
-Sniper Ghost Warrior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, hmm... mogę Ci polecić:
-Nolfa 1 i 2
-RTCW
-Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay i Assault on Dark Athena
-Metro 2033 i Last Light
-Duke Nukem Forever... moim zdanie świetna gra
-Dwa pierwsze CoDy
-Max Payne 1, 2 i 3 - choć to TPP są :P
-Swat 3 i 4
-Soldier of Fortune 1 i 2 :)

To tyle co mi teraz do głowy przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś ciekawego FPSa, najlepiej aby był to taktyczny FPS bez elementów fantastycznych, jakaś nowsza produkcja, single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 19:50, B1SH0P napisał:

Witam szukam jakiegoś ciekawego FPSa, najlepiej aby był to taktyczny FPS bez elementów
fantastycznych, jakaś nowsza produkcja, single player.


A w SWAT 4 grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:40, XywkaToy napisał:

A w SWAT 4 grałeś?


Grałem, jak pisałem "nowsza produkcja" to miałem na myśli coś z 2010 wzwyż :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 19:50, B1SH0P napisał:

Witam szukam jakiegoś ciekawego FPSa, najlepiej aby był to taktyczny FPS bez elementów
fantastycznych, jakaś nowsza produkcja, single player.

Próbowałeś nowe ARMA i Operation Flashpoint? Podobno także Ghost Recon z 2012 roku jest całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się