FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Deus Ex [ pełna wersja ze wszystkimi add-onami ] / podstawka na steamie

Jeśli już masz podstawkę to dodatki sobie możesz odpuścić. Tym bardziej, że nie ma tam nic ciekawego po za dodatkowym arsenałem.

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Fallout: New Vegas + wszystkie DLC / podstawka na steamie

Tu na odwrót, DLC tak na oko podwajają czas gry i moim zdaniem warto w nie zagrać. Są dostępne w wersji PL.

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Mafia 2 + wszystkie dodatki

Podstawka świetna, DLC to jakieś żarty.

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Bioshock 2
- Bioshock Infinite

Jeśli zakochałeś się w Bioshock 1 to warto. Każde inne uczucie powoduje, że nie warto.

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Dishonored

Gra jest świetna, podstawka i DLC warte uwagi, wszystko po polsku. Przy okazji nie jest taka długa jak F:NV.

Dnia 14.09.2014 o 13:47, Tyler_D napisał:

- Borderlands 2

Jeśli grałeś w jedynkę i Ci podeszła (warto zauważyć obniżenie progu w porównaniu z Bioshockiem) to bierz śmiało. Jeśli nie grałeś to cóż... jak masz kogo do coopa to warto, jeśli nie to przemyśl sprawę bo może Ci się znudzić szybko. DLC w sumie działają tak samo jak w F:NV i Dishonored - niby więcej tego samego, ale chce się grać. Wersji PL nie ma i już raczej nie będzie.

Co do wersji - cyfrowe warto kupować albo bezpośrednio na Steamie lub na muve.pl, a jak już trafisz na promocję to super, bo to są wtedy groszowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:42, zerohunter napisał:

Dobra, a jakiś fps, ale nie w wygórowanej cenie, i nie BF?


Jak przez neta to polecam Planetside 2. Ze spokojem najprzyjemniejsza strzelanina internetowa w jaką kiedykolwiek grałem. Ewentualnie, jeśli masz ochotę na coś szybszego, to Tribes: Ascend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:42, zerohunter napisał:

Dobra, a jakiś fps, ale nie w wygórowanej cenie, i nie BF?

Od siebie mogę polecić Ghost Recon: Advanced Warfighter. Gra faktycznie już nie najświeższa, jednak grafika wolno się starzeje, a sama produkcja jest bardzo grywalna. Nie będę opowiadać o wydarzeniach w grze, ponieważ nie chcę spojlerować, aczkolwiek mogę powiedzieć, że fabuła jest bardzo wciągająca, a wysoki poziom gry (nawet łatwy poziom wcale nie jest taki łatwy) dodaje satysfakcji po przejściu każdej misji. Ponadto byłem zaskoczony modelem zniszczeń podczas strzelania w różne obiekty, tak więc nic, tylko kupować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a ten Borderlands 2 GOTY, tam np. odpalam grę i może mi się ktoś dołączyć, czy muszę szukać znajomych, czy jak działa ten moduł multiplater? No i czy gra i farmienie broni nie jest nudne na dłuższą metę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:42, zerohunter napisał:

Dobra, a jakiś fps, ale nie w wygórowanej cenie, i nie BF?


Jeśli chodzi o internetowe FPSy nie będące Battlefieldem (ale będące siłą rzeczy do niego podobne), to polecam Red Orchestrę 2. Aczkolwiek nie wiem czy się spodoba, bo rozgrywka nie jest jakaś wybitnie szybka, a i zginąć też łatwo. Ogólnie gra nastawiona na realizm, który nie przejawia się jedynie tym, że jak spojrzysz w dół, to widzisz własne stopy. Nie wiem też jak stoi cenowo. Ja kupiłem za jakieś marne grosze na steamowej wyprzedaży, w pewnym momencie była nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co lepiej zainwestować, CoD Ghosts z dodatkami za około 130 zł, czy battlefielda 4 premium za około 180 zł? I czy wersja podstawowa battlefield 4 pl będzie kompatybilna z battlefield 4 premium eu (wszystko z keye.pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wybierać, to Ghosts, ale tylko dlatego, że wolę bardziej "ciasne" walki. Na dobrą sprawę BF4 to copy&paste z BF3, a Ghosts to ulepszony Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 10:16, Marcin08 napisał:

W co lepiej zainwestować, CoD Ghosts z dodatkami za około 130 zł, czy battlefielda 4
premium za około 180 zł? I czy wersja podstawowa battlefield 4 pl będzie kompatybilna
z battlefield 4 premium eu (wszystko z keye.pl)?

Firefly94 nie siedzi w BF''ach więc unikałbym jego opinii o tej serii.
Ja uważam, że BF:BC2 był tak mocny dla CoDów, że te jeszcze stoją za nim w tyle próbując go przebić- a tu na horyzoncie już trójka i czwórka... Masz odpowiedź. Areny w BFie są wielkie, jednak nie zgubisz się. Są miasta, w których jest tłoczno, ale i tereny, w których znajdziesz coś dla siebie w jednym z opancerzonych pojazdów czy za lunetą snajperki. Jak dla mnie konkurencja dla BF;a nie istnieje (seria MW jest świetna, ale dla mnie pozostaje na równi BC2). Ponadto nie spotkasz tam tylu cheaterów co w Codzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainwestować w CS:GO (~30 zł) setki (darmowych) map, wsparcie społeczności, niezły tryb rankingowy - w tym brak uciążliwych błędów w rozgrywce. Minus taki, że do strzelania w tej grze trzeba się przyłożyć, spray & pray niezbyt się sprawdza ;)

Tak poza tym to wszystko zależy od preferencji: małe mapy, dziesiątki perków, ''laserowe'' bronie (CoD); duże mapy, sprzęt ciężki (czołgi, samoloty etc), bardziej taktyczna rozgrywka (BF) - to tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wut? Skąd wiesz w czym siedzę? O_o Gram zarówno w to i to, napisałem, co ja bym kupił, gdybym hajs miał, ale de facto obie gry to strata pieniędzy.
Ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 10:51, Firefly94 napisał:

Jakbym miał wybierać, to Ghosts, ale tylko dlatego, że wolę bardziej "ciasne" walki.
Na dobrą sprawę BF4 to copy&paste z BF3, a Ghosts to ulepszony Modern Warfare.


A jak sie ma Ghosts do Black Ops 2? Pytam, bo z tych nowych codow zagrywalem sie właśnie tylko w ta grę. Z jednej strony oczekiwałem, żeby Ghosts reprezentowały przynajmniej ten sam poZiom, z drugiej obawiam sie ze będzie to prawie ta sama gra z innym zestawem map...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu tak naprawdę. Ghosts ma większe mapy, więc karabiny szturmowe zyskały na znaczeniu, natomiast pistolety maszynowe delikatnie straciły - w BO2, jak zapewne zauważyłeś, było na odwrót. Same pukawki są mocniejsze, ginie się od bardzo szybko. Niemniej, CoD jak CoD, ma parę fajnych nowych "ficzerów" (jak zmiana wyglądu postaci), ale sam rdzeń rozgrywki ten sam. Rzetelny FPS, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m]

Dnia 17.09.2014 o 12:49, Firefly94 napisał:


A korzystając z okazji jak ma sie sprawa cheaterow w Ghosts? Dużo tego cholerstwa płaska sie po mapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakieś 70 godzin, nie trafiłem na żadnego. Ale pewnie są, choć nie w tak dużym stopniu jak w BO2 - w Ghosts gra mało osób, w "szczycie" jest 15 tysięcy maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie. Czy są gierki do pogrania w co-opie, ale w konfiguracji PS3 lub Xbox 360 + PC? Najbardziej zależałoby mi na strzelankach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego FPS''a zastanawiam sie nad bioshockiem, grafika nie gra roli
PC:
RAM: 6GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT630
Windows 7
Intel Core i3-2120 CPU 3.30GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - jest jakiś rodzimy sklep w którym można kupić Project Cars ale tylko kluczyk? Znalazłem sklepy zagraniczne, ale wolałbym kupić u nas.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy? Wydaje to Namco Bandai, więc w Polsce będzie szło przez Cenegę/muve co najmniej. A pewnie każda inna strona sprzedająca klucze, będzie miała je na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się