FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Revelations, bo to rewelacyjna gra. Czwórka podobna też, ale w nią nie grałem. Ja brałbym Revelations, przynajmnie jest "świeższa" i równie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 15:03, Kadaj napisał:

Gdybyście mieli dostać grę za darmo, to Resident Evil 4 czy Revelatios? ;p


Czwórka - zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 13:17, Kraju napisał:

To gra sprzed rewolucją cyfrową, więc nie da się nigdie tego dostać. Pozostaje tylko
Allegro, a i tak nie jestem pewny czy tam znajdziesz. Ta gra raczej nie była u nas zbyt
popularna, tym bardziej na PC.


zamówiłam na allegro, całkiem sporo ofert jest, dzięki :)

>mnie się podobał Władca Pierścieni: Podbój. Możesz sprawdzić czy Cię zainteresuje.

a ja tyle szukałam w googlach, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem polecać Powrót Króla, ale on jednak bardziej przypomina slashera niż RPG :) Co nie zmienia faktu, że pomimo że to takie "brzydkie kaczątko" to gra się w niego całkiem przyjemnie ;)

Podbój, z tego co pamiętam też tylko "zahacza" o głównych bohaterów tolkienowskiej sagi. Gdzieś tam są momenty, w których możesz nimi zagrać, ale to chyba tylko "dodatki". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 19:18, Rick napisał:

Podbój, z tego co pamiętam też tylko "zahacza" o głównych bohaterów tolkienowskiej sagi.
Gdzieś tam są momenty, w których możesz nimi zagrać, ale to chyba tylko "dodatki". :P


Marzy mi się taki LoTR a''la Wiedźmin, gdzie wcielamy się, np. w Aragorna i podróżujemy po Śródziemiu. To byłoby piękne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2014 o 19:43, Polinka198 napisał:

Marzy mi się taki LoTR a''la Wiedźmin, gdzie wcielamy się, np. w Aragorna i podróżujemy
po Śródziemiu. To byłoby piękne :O

Mi tam się marzy porządne MMO :D W sumie wtedy by nie można było grać postaciami takimi jak Aragorn, ale zrobić w pełni odwzorowane Śródziemie, dwie grywalne strony konfliktu, kilka ras i klas i regularne bitwy o terytoria Śródziemia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 21:52, Kirabaxior napisał:

Jest LOTR Online i podobno całkiem niezle sie trzyma. Mozesz sprawdzic.

Wiem, że dostawało dobre oceny, ale czy się trzyma? Podobno trochę lipe mają. :D Tak czy owak, to i tak nie jest to, co mi się marzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiegoś dobrego RTS''a? Seria Dawn of War, Company of Heroes, Warcraft, Starcraft II, World in Conflict oraz generalnie sporo starszych gier są mi znane.Liczę jednak, że gramowicze znają coś czego ja nie znam, albo pominąłem. Ograniczeniem technicznym jest Win XP i Core2Duo 2,13 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 22:32, damlon napisał:

Możecie polecić jakiegoś dobrego RTS''a? Seria Dawn of War, Company of Heroes, Warcraft,
Starcraft II, World in Conflict oraz generalnie sporo starszych gier są mi znane.Liczę
jednak, że gramowicze znają coś czego ja nie znam, albo pominąłem. Ograniczeniem technicznym
jest Win XP i Core2Duo 2,13 ghz


Może seria Earth, mi w 2160 grało się całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 22:32, damlon napisał:

Możecie polecić jakiegoś dobrego RTS''a? Seria Dawn of War, Company of Heroes, Warcraft,
Starcraft II, World in Conflict oraz generalnie sporo starszych gier są mi znane.

Może coś bardzo strategicznego, a jednak innego niż wszystko wymienione - Homeworld?
Sterowanie w trzech wymiarach, wielogodzinne misje, potężna dawka strategii w naprawdę dobrym wydaniu, niesamowity i bardzo szczególny klimat kosmosu, a wszystko okraszone dosłownie i w przenośni nieziemską muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze najlepszy RTS ever całkowicie za darmo:
http://wz2100.net/ ;]

Po drugie może nie klasyczne w ujęciu RTSy, ale mimo wszystko genialne strategie Soldiers/Faces Of War/Men Of War.
Oraz przesmaczny deser na końcu, czyli pierwsza odsłona Supreme Commander wraz z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 23:43, meryphillia napisał:

Po drugie może nie klasyczne w ujęciu RTSy, ale mimo wszystko genialne strategie Soldiers/Faces
Of War/Men Of War.

Wymieniasz produkty jednak ciut bardziej niszowe... to może tez nie klasyczny RTS, ale świetna gra all the same: DEFCON. Oprócz walorów growych świetna wartość edukacyjna jak wiele racji mieli scenarzyści Wasteland''a i Fallout''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku tej serii jej "niszowość" nie ma znaczenia.
Jest świetnym przykładem na to jak można zrobić efektowną i mocno grywalną strategię nie opierając się na typowo RTSowym schemacie budowania budynków i zalewania przeciwnika masą naprodukowanych jednostek.
A z gier opatych na tym schemacie idealny, jak dla mnie jest wspomniany Supreme Commander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homeworld mnie zaciekawił, wydaje się to być coś naprawdę nietuzinkowego, jednak, zarówno jedynka jak i dwójka wydają się być praktycznie nie do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 22:25, damlon napisał:

Homeworld mnie zaciekawił, wydaje się to być coś naprawdę nietuzinkowego, jednak, zarówno
jedynka jak i dwójka wydają się być praktycznie nie do kupienia.

Serwisy aukcyjne zawierają ofertę sprzedaży tej gry od użytkowników już jej nie potrzebujących (czego nie potrafię ogarnąć o.O), możesz się ewentualnie rozejrzeć za archiwalnymi numerami pism, do których chyba był dołączony. No i oczywiście pozostaje też oczekiwanie na wersję HD, która chyba nadal ''się robi''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sumie nie zaszkodzi zapytać i tutaj, może akurat ktoś pomoże mi znaleźć coś ciekawego, bo obecnie mam pustkę. Szukam strzelanki FPS o tematyce wojennej. Chodzi mi o współczesność i tylko i wyłącznie single player. Multi w ogóle nie ruszam. Szukam zabawy w stylu kampanii prezentowanej przez Call of Duty, Medal of Honor czy Battlefield. Chcę by było dynamicznie i dużo akcji. Ukończyłem już Call of Duty Modern Warfare, Modern Warfare 2, Black Ops, Medal of Honor 2010, Battlefield 3. Na myśl nasuwa mi się obecnie Medal of Honor Warfighter, bo Modern Warfare 3 czy Battlefield 4 maja na chwilę obecną ceny kosmiczne jeśli wziąć pod uwagę tylko tryb single, a Warfightera można czasami dorwać nawet za 20 zł. Do zakupu zniechęca mnie tylko wzrost wymagań w stosunku do MoH 2010, a to problem na chwilę obecną. Battlefielda 3 ledwo udało mi sie uruchomić tak, by działał płynnie na moim laptopie. Nie kojarzę chyba żadnej innej gry niż Homefront, więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się