FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2014 o 22:25, Manigoldo napisał:

Lubię szybkie gry i tak dalej, ale słyszałem, że ME szybko się nudzi i najciekawsza jest
pierwsza godzina.


Steam mi pokazuje czas gry na 6 godzin. Więc 1 godzina świetnej zabawy to wcale niemała część :) Aczkolwiek ja miło wspominam wszystkie 6.

Dnia 28.11.2014 o 22:25, Manigoldo napisał:

Jeśli chodzi o AC3 to baardzo polubiłem poprzednie części, a kolega
mi mówił, że sterowanie jest bardzo podobne na myszce i klawie do dwójki czy jedynki.


Zależy co rozumieć pod "podobne", jakieś tam zmiany są, ale nadal wszystko się dobrze prezentuje.

Dnia 28.11.2014 o 22:25, Manigoldo napisał:

Najbardziej się jednak obawiam tego, czy AC3:
- jest monotonne?


Ja nie miałem tego uczucia, przeszedłem wszystko na 100%, biegałem za kartkami, bawiłem się w simsy, bardzo mi się podobała fabuła. A wbrew temu co niektórzy twierdzą główny bohater ma w sobie to "coś" (przynajmniej w porównaniu z bohaterem Black Flag). Nawet wątek we współczesności, który uważam za zbędny dodatek serii, w tej części jako jedynej nie przysparzał mi cierpień samą swoją obecnością.

Dnia 28.11.2014 o 22:25, Manigoldo napisał:

- pójdzie na średnich na moim PieCu nie rozwalając go? ;D


Tu już nie wiem, miałem kiedyś PC o słabszej konfiguracji i dwójka śmigała, a silnik pozostał bez zmian względem trójki.

Dnia 28.11.2014 o 22:25, Manigoldo napisał:

- wymaga UPlay ? nienawidzę tego ustrojstwa, szczególnie po grze we From Dust


Wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepszą opcją do zabawy w multi: Titanfall czy Call of Duty: AA ? Wcześniej ograłem cod 4 i mw 2. Z drugiej strony kiedyś lubiłem też skakanie w stareńkim tribes (coś jak titan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić dla ośmioletniego miłośnika gier zręcznościowych? Ma już praktycznie całą serię Lego, myślałem o Skylander: Spyro''s Adventure (2011), bo najnowsza wersja jest niestety tylko na konsole. Zastanawia mnie jednak mechanizm działania tej gry, bo wraz z płytą w opakowaniu znajduje się jakiś "portal" i figurki do gry i szczerze powiedziawszy - nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 11:30, revolt505 napisał:

Co jest lepszą opcją do zabawy w multi: Titanfall czy Call of Duty: AA ? Wcześniej ograłem
cod 4 i mw 2. Z drugiej strony kiedyś lubiłem też skakanie w stareńkim tribes (coś jak
titan).


Titanfall nudzi się dość szybko, poza tym coraz mniej ludzi w to gra. Zdecydowanie bym brał CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czym różni się edycja programu X-Plane 10 z dopiskiem "BEST OF" od tradycyjnej?

Dziękuję i pozdrawiam,
Maciek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 13:56, Firefly94 napisał:

Warto brać Skyrima nie lubiąc poprzednich TESów? Jeśli tak, to czy będę mógł się obejść
bez dodatków?


Jest to ta sama gra, więc nie wiem czy ci się spodoba :) Klimat ma lepszy, ale czy dla tego warto to kupować ? Przereklamowana gra i bardzo krótka. W sumie to nie ma to coś fabuły. Próbuj jeśli chcesz. Są obniżki i cały komplet razem z DLC kosztuję 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 13:56, Firefly94 napisał:

Warto brać Skyrima nie lubiąc poprzednich TESów? Jeśli tak, to czy będę mógł się obejść
bez dodatków?


Mnie się Skyrim podoba znacznie bardziej niż Oblivion którego przechodziłem bardzo niechętnie. w Skyrim bawiłem się bardzo dobrze. Grałem w Skyrim bez dodatków i nie narzekałem, może i wprowadzają fajne rzeczy ale da się bez nich żyć. Zadań pobocznych też jest cała masa także jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 13:56, Firefly94 napisał:

Warto brać Skyrima nie lubiąc poprzednich TESów? Jeśli tak, to czy będę mógł się obejść
bez dodatków?


Odpowiedzi, że Skyrim to krótka gra można między bajki włożyć :) Samą podstawkę przeszedłem w jakieś 100 godzin. Przy czym nie bawiłem się rzemiosło, tylko rąbałem na prawo i lewo. Czyli wątek główny, wojna domowa, questy deadryczne, gildia magów, złodziei, Mroczne Bractwo i Towarzysze. I jeszcze dużej części questów pobocznych nie zrobiłem. A dodatki... cóż... dla miłośników, wprowadzają tylko nowe questy tak naprawdę. Ogólnie gra jest świetna i basta ;)

Jeśli w Oblivionie odrzuciła Cię mechanika, sposób prowadzenia fabuły itd. to Skyrim nie jest dla Ciebie. A jeśli wolisz śniegi Skryim od lasów Cyrodiil to śmiało kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 20:30, Evertsen_Dante napisał:

Jeśli w Oblivionie odrzuciła Cię mechanika, sposób prowadzenia fabuły itd. to Skyrim
nie jest dla Ciebie. A jeśli wolisz śniegi Skryim od lasów Cyrodiil to śmiało kupuj.

Zasadniczo mechanika mi leżała, tzn. mogłem się dostosować. Problem leżał w klimacie, a raczej jego braku - zarówno w Morrku, jak i Oblivionie jakoś nie mogłem się wczuć i czułem pustkę. Klimaty północne lubię, więc może Skyrim mi podejdzie. Tak czy siak, dzięki za odpowiedzi, pooglądałem jeszcze gameplaye i może na święta sobie sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat w Skyrimie jest niesamowity ! Szkoda tylko, że większość postaci to bezpłciowe szaraki, no ale nie można mieć wszystkiego ;) Jeżeli mechanika Ci odpowiada - bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Inkwizycja na PC czy PS4?

Spec mojego ciągnika: AMD Phenom II 4x 3.20 GHz, 8 GB Ram, Gigabyte Radeon R7 260x 1gb.
Czy przy takiej konfiguracji komputera bez problemów można grać ciesząc się wyśmienitą grafiką, czy lepiej jest pokusić się o wersję PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 13:17, Caridin napisał:

Dragon Age: Inkwizycja na PC czy PS4?

Spec mojego ciągnika: AMD Phenom II 4x 3.20 GHz, 8 GB Ram, Gigabyte Radeon R7 260x 1gb.
Czy przy takiej konfiguracji komputera bez problemów można grać ciesząc się wyśmienitą
grafiką, czy lepiej jest pokusić się o wersję PS4?


Ja bym wybrał wersję PS4 bo nie ma pewnośći że będzie działać dobrze może będzie działać płynnie na niskich-średnich ale na wyższe ustawiena bym nie liczył na twoim PC a o wymagania na PS4 się martwić nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem i czytałem, że z wersjami PC-towymi są mniejsze i większe problemy. Sam gram na XBO i nie mam żadnych problemów. Gra wygląda świetnie i równie dobrze się na padzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 23:56, Orion napisał:

Jakie są najlepsze FPS''y do multi? Battlefield i Modern Warfare to wiadomo. A coś jeszcze?


TF2, choc sam od dawna juz nie gram, bo wole backlog ogrywac.

Co rozumiesz przez "najlepsze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 23:56, Orion napisał:

Jakie są najlepsze FPS''y do multi? Battlefield i Modern Warfare to wiadomo. A coś jeszcze?


Mnie całkiem przyjemnie gra w Medal of Honor (2010) ale Battlefield 3 najbardziej mi się podoba z FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się