FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No dobra, to skoro już dorwałem tutaj eksperta ;), to mi powiedz czy taki Commander Europe at War lub Great War może być, bo zdaje mi się, że to tańsze rozwiązania (tak 1/3 ceny), a wyglądają na podobne gry do GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Commander: EaW, jak dla mnie zbyt minimalistyczny, więc nawet nie posiadam.
Mimo wszystko wolę w takich grach duży stopień skomplikowania.

Commander: TGW, to ten sam silnik więc równie niezbyt skomplikowana gra, ale pewnie i tak dająca wiele zabawy, szczególnie że gier tego typu dotyczących Pierwszej Wojny Światowej jest stosunkowo niewiele na rynku.

BTW. Z tego co pamiętam, to Commander: EaW był wydany w wersji PL przez Play, więc możesz gdzieś poszukać za jakieś oszałamiające 5-10zł pewnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NWN 2 + przynajmniej z dodatków Maska Zdrajcy (IMO ten dodatek to jedyna rzecz jaką można by porównać do Tormenta), Vampire Bloodlines, Arcanum, KOTORy.
Z nowszych to Wasteland 2 (wg mnie najlepszy erpeg zeszłego roku), Alpha Protocol, New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 19:20, meryphillia napisał:

BTW. Z tego co pamiętam, to Commander: EaW był wydany w wersji PL przez Play, więc możesz
gdzieś poszukać za jakieś oszałamiające 5-10zł pewnie. ;)


No właśnie miałem sprawdzić na markolfie w bazie gier dodanych do czasopism czy któregoś z tytułów nie było dodanych jako pełniak, ale stronka im padła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie było dodane do pisma; wydaje mi się że było wypuszczone przez wydawcę w normalnej pudełkowej wersji i ewentualnie w tych wydaniach z poradnikiem-katalogiem reklamowym w formacie A4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej gry na 3DS albo PS4. Gatunek to FPS/RPG/Sandbox albo Platformówka/Przygodowa. Mam już:

Spoiler

Nintendo 3DS:
Super Mario 3D Land
Mario Kart 7
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
Monster Hunter 3 Ultimate
New Super Mario Bros. 2
Paper Mario
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Kid Icarus: Uprising
Pokemon X
Luigi''s Mansion: Dark Moon
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
Mario & Luigi: Dream Team
Lego City Undercover: The Chase Begins
Pokemon Omega Ruby
Super Smash Bros. for Nintendo 3DS

Playstation 4:

Call of Duty: Ghosts
Battlefield 4
Call of Duty: Advanced Warfare
Grand Theft Auto V
Watch Dogs
Assassin''s Creed: Unity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS4:

1. Sleeping Dogs
2. Shadow of Mordor
3. AC : Black Flag
4. Arsenal (ha ! suchar ! kto zrozumiał - piąteczka)
5. Metro Redux
6. Sherlock Holmes : Zbrodnia i Kara (<3)

Tyle teraz pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto inwestować w Mafie II ? Liczę na przyjemnego TPS''a z niezłą fabułą. Nie zawiodę się ?
Czy w Prototype 2 da się komfortowo grać na klawiaturze i myszce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 23:41, revolt505 napisał:

Czy w Prototype 2 da się komfortowo grać na klawiaturze i myszce ?


Da się spokojnie.
Podobnie jak w jedynce na PC, granie na klawiaturze nie nastręcza wielkich problemów, choć oczywiście w tego typu grach pad sprawdza się o wiele wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 23:41, revolt505 napisał:

Warto inwestować w Mafie II ? Liczę na przyjemnego TPS''a z niezłą fabułą. Nie zawiodę
się ?


Póki nie odpalisz DLC to powinieneś być zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Mafię 2 ale myślę, że warto by było. Jeśli chodzi o przyjemne TPS z dobrą fabułą szczerze polecam Spec Ops The Line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 23:41, revolt505 napisał:

Warto inwestować w Mafie II ? Liczę na przyjemnego TPS''a z niezłą fabułą. Nie zawiodę
się ?

Warto zagrać. Gra została w momencie premiery nieźle skrytykowana i chyba trochę niesłusznie. Chociaz nie do końca jest to TPS a nawet mniej niż bardziej odpowiada temu określeniu to motyw fabularny jest ok. Zawiedziesz się na zakończeniu ale cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Alana Wake''a z dodatkiem i naprawdę mocno mnie wciągnęło. Stąd szukam przyjemnych gier akcji z niezłą fabułą i klimatem. Mafia nawet pasuje. Miałem na celowniku Spec Ops i Bioschock''a, ale ciężko znaleźć gdzieś jeszcze edycje pudełkowe (tylko takie wchodzą w gre). Dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupowac WoW: Warlords of Draenor bedac casualowym graczem? Zapytalbym w temacie wowa, ale tam bedzie 100% na tak :D Czy lepiej zainwestowac w cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 13:39, Kirabaxior napisał:

Pytanie, czy w WoWa grałeś, czy nie?


Tak, co chcialem osiagnac/zrobic w poprzednich dodatkach to zrobilem, ale w pewnym momencie troche sie znudzilem. Dlatego sie zastanawiam czy WoD oferuje na tyle zeby sie na niego skusic?

Wazne info, ktorego nie podalem: jestem raczej graczem PvP, endgame PvE mnie niespecjalnie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam :)

Poszukuje kilku propozycji gier sieciowych. Glownie jakies proste, nieskomplikowane, przyjemne, gdzie mozna razem troche porywalizowac jak i troche powspolpracowac

Wiem, tak naprawde nic konkretnego nie powiedzialem. Glownie szukam czegos do gry wspolnie z dziewczyna, a jak wiadomo, tutaj wyboru trzeba dokonac ostroznie. Mam nadzieje ze ta podpowiedz bardzo wam pomoze bo ja juz dawno temu przestalem sie orientowac na rynku growym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, no to nie pomogę. Sam grałem gdzieś przez miesiąc i też straszliwie mnie wciągał. Ale po miesiącu ochota odeszła, bo grałem w niego w zasadzie sam, nawet na dungeonach... (bo bieganie za resztą która chce skończyć to jak najszybciej to nie nazywam graniem razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się