FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 10:35, Matix123 napisał:

Albo jeszcze jak nie masz to Wiedźmina sorry że pisze dwa posty ale w tamtym zapomniałem
napisać o wiedźminie.


Do tego właśnie jest edycja postu, żeby można było wypowiedź uzupełnić jak się o czymś zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:47, mlynar911 napisał:

Szukam jakichś fajnych gier na PS2. Coś z bijatyk i coś z takich gier akcji coś w stylu
PoP ;]

Soul Calibur Tekken 5 Virtua Fighter 4,
Akcja:
God of war 1 i 2
Spartan totall warior
Shadow of colosus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:47, mlynar911 napisał:

Szukam jakichś fajnych gier na PS2. Coś z bijatyk i coś z takich gier akcji coś w stylu
PoP ;]


jeśli chcesz bijatykę to tylko soul calibur najlepiej 3 tekkena 5 nie polecam w porównaniu do SC3 wychodzi słabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:47, mlynar911 napisał:

Szukam jakichś fajnych gier na PS2. Coś z bijatyk i coś z takich gier akcji coś w stylu
PoP ;]


God of War II
Samurai Warriors 2: Xtreme Legends
Samurai Warriors 2: Empires
Final Fight: Streetwise
Rogue Trooper
State of Emergency 2
Nie wiem moze coś z tych gierek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:47, mlynar911 napisał:

Szukam jakichś fajnych gier na PS2. Coś z bijatyk i coś z takich gier akcji coś w stylu
PoP ;]

Jeśli chcesz bijatyki to Dragon: Ball Budokai 3, Dragon Ball: Tenkaichi 2 & 3, Naruto Uzumaki Chronicles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem moze coś z tych gierek ;P
A jaką masz opinię o grze Kingdom under Fire coś tam nie pamiętam dalszej nazwy bo mi net muli i nie mogę znaleść w necie ... ;D na PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:58, Beror napisał:

Assasin Cred czy Prince of Persia


Raczej Assassin''s Creed, ale pod warunkiem, że masz wystarczająco dobry sprzęt:)
Oczywiście PoP też jest świetną grą, ale AC jest lepszy.

bartez743
Podstawka też jest dobra, ale dodatek lepszy. Jak ukończysz podstawkę to zainwestuj też w dodatek, napewno nie pożałujesz. A że kupujesz oddzielnie to chyba nic nie szkodzi, tylko troszkę więcej kasy wydasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:58, Beror napisał:

Assasin Cred czy Prince of Persia


Jasne że Assassin''s Creed bo łączy ze sobą PoP i Splinter Cella a także Hitamna czyli trzy w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam straszny dylemat. Chciałbym sobie kupić grę (wow, niezły początek, nie? ^^) ale nie wiem jaką (normalka ;). Ostatnio czytałem o wszystkich nowych produkcjach i nie wiem co kupić :) AC, FC2, czy może poczekać na GTA4? Albo coś innego? Co byście poradzili... I tak będę miał wyrzuty, bo kupiłbym wszystkie te gry, ale niestety, pieniądz rządzi światem, a tego pieniądza mało jest w kieszeni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>AC, FC2, czy może poczekać na GTA4? Albo coś innego?
Z tych trzech tytułów to ja bym brał ;) i radził wziąść AC bo większość twierdzi że jest boski ... co do FC2 i GTA4 to pewnie będą hity ( ale nic nie wiadomo na pewno ) więc ja bym poczekał na recenzje / opinie innych graczy itd. i wtedy kupował ... tamte gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:22, Kraju92 napisał:

> Assasin Cred czy Prince of Persia

Jasne że Assassin''s Creed bo łączy ze sobą PoP i Splinter Cella a także Hitamna czyli
trzy w jednym.

i to w assasinie jest najlepsze poco kupywac 3 gry jak mozna jedna i ma sie praktycznie to samo.kupuje asasina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się