FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jakąś nawałnice postów mam dzisaj:P Jak grałem w demko Crysisa to wydał mi się beznadziejny. Zresztą sciągnij sobie. A GTA IV chyba jeszcze na PC nie wyszło. Więc jeśli chcesz mieć grę na szybko to weź Crysisa ale jeśli chcez mieć coś lepszego na dłużej to GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:54, Falconer napisał:

GTA IV czy Crysis?

Jeśli masz Xboxa to Gta IV ta gra dostarczy ci co najmniej 100 h rozrywki i z pierwszej recki wynika że jest świetna. Crysis tylko jeśli masz PC gra krótka ( skończyłem w 8 h) i przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Jaką grę polecacie dla kobietki?
Dotychczas grałam w The Sims 2 i Runaway 2 i nie narzekam ale chcę też coś innego.

Nie przepadam za grami Gothic, mordobiciem ani strzelankami.
I najlepiej gdyby nie wymagała podłączenia do sieci ale ostatecznie może być jeśli będzie naprawdę warta uwagi.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:41, Vampirella napisał:

Hello.

Jaką grę polecacie dla kobietki?
Dotychczas grałam w The Sims 2 i Runaway 2 i nie narzekam ale chcę też coś innego.

Nie przepadam za


Hm... Myślę, że lubisz przygodówki. :) W takim razie polecam:

1. Syberię i Syberię II. To w zasadzie jedna gra, lecz podzielona na dwie części. Gra opowiada ciekawą historię, jest w pełni po Polsku i kosztuje z 25zł.

2. The Longest Journey i Dreamfall: The Longest Journey - najlepsze przygodówki w jakie grałem. Niesamowita fabuła, wciągająca jak żadna inna gra. A na koniec Dreamfalla aż się popłakałem... Co się zdarza BAAAARDZO rzadko, naprawdę. Cena to około 75zł. Ale warto. Poczytaj o tych grach choćby tutaj: www.dreamfall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś wybrać z serii Broken Sword jeśli nie grałaś to Runaway 1, 80 dni, Ankh, Ankh: Serce Ozyrysa, Jack Keane itd.
A jeśli chodzi o coś podobnego do The Sims 2 to The Movies, dodatki do The Sims 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:47, mlynar911 napisał:

Szukam jakichś fajnych gier na PS2. Coś z bijatyk i coś z takich gier akcji coś w stylu
PoP ;]


budokai tenkaichi 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie kupic Age of Wonders Antolgia. Co sądziecie o tej grze i czy jest bardziej podobna do Heroes czy Disciples (to jedyne strategie turowe w jakie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:41, bzuq99 napisał:

Opłaca sie kupic Age of Wonders Antolgia. Co sądziecie o tej grze i czy jest bardziej
podobna do Heroes czy Disciples (to jedyne strategie turowe w jakie grałem).

Bardziej przypomina chyba Herosów, kupić sie opłaca, jest niewiele gorsza od wcześniej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:41, Vampirella napisał:

Hello.

Jaką grę polecacie dla kobietki?
Dotychczas grałam w The Sims 2 i Runaway 2 i nie narzekam ale chcę też coś innego.

Nie przepadam za grami Gothic, mordobiciem ani strzelankami.
I najlepiej gdyby nie wymagała podłączenia do sieci ale ostatecznie może być jeśli będzie
naprawdę warta uwagi.

Z góry dzięki.

Sprostuję Falconera, Dreamfall kosztuje 40 zł w sklepach internetowych i 50 w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuje jakiejś dobrej strategii (RTS), jestem fanem Age of Empire I i III (trójki już nie bardzo), dobrze czuje się takze w klimatach typu kozak czy warcraft, co byście polecili z nowszych RTSów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:48, MikFrey napisał:

poszukuje jakiejś dobrej strategii (RTS), jestem fanem Age of Empire I i III (trójki
już nie bardzo), dobrze czuje się takze w klimatach typu kozak czy warcraft, co byście
polecili z nowszych RTSów?

Empire Earth 2
Rise of Nations
Company of Heroes
Warhammer Dawn of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:48, MikFrey napisał:

poszukuje jakiejś dobrej strategii (RTS), jestem fanem Age of Empire I i III (trójki
już nie bardzo), dobrze czuje się takze w klimatach typu kozak czy warcraft, co byście
polecili z nowszych RTSów?


Taak "jestem fanem Age of Empire I i III (trójki już nie bardzo)", No ale jak już no to może nie takie nowe Bitwa o Śródziemie? 1, albo 2. A jeśli też lubisz "sajens fikszyn" to Supreme Commander jest super
EDIT - może jeszcze Mark of Chaos, mnie się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:48, MikFrey napisał:

poszukuje jakiejś dobrej strategii (RTS), jestem fanem Age of Empire I i III (trójki
już nie bardzo), dobrze czuje się takze w klimatach typu kozak czy warcraft, co byście
polecili z nowszych RTSów?


Z takich troche mniej nowszych to Rise of Legend, opłaca sie kupić zwłaszcza że teraz wychodzi w EKH, a z tych nowszych to najlepsze jest SpellForce 2 najnowsze to ono nie jest ale znakomita gierka (połączenie RTS z RPG) pozdro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:48, MikFrey napisał:

poszukuje jakiejś dobrej strategii (RTS), jestem fanem Age of Empire I i III (trójki
już nie bardzo), dobrze czuje się takze w klimatach typu kozak czy warcraft, co byście
polecili z nowszych RTSów?


To ja najbardziej polecam Warhammer 40.000 Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:54, Falconer napisał:

GTA IV czy Crysis?

To zależy co lubisz jeżeli FPS-y to Crysis a GTA to coś podobnego do RPG-a Osobiście wolę GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się