FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.

Titan Quest może byc lub icewind dale jeśli interesują cię także takie w których akcje prowadzi się zza pleców to Jade Empire albo Klasyczny Gothic(cała saga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.


Myślę że powinieneś zastanowić się nad zakupem Sagi Gothic,teraz za jakieś 25zł dostaniesz wiele godzin znakomitej zabawy.Myślę że mógłbyś pomyśleć jeszcze nad Sacred,gra bardzo podobna do Diablo,kilka klas postaci do wyboru,mnóstwo przedmiotów do zebrania i wrogów do pokonania,naprawdę warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Witam! Proszę o doradzenie mi jakiegoś fajnego, niedrogiego RPG''a lub Hack''n''slasha.

Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.


Do pomysłów przedmówców dorzucę jeszcze Diamentową Edycję Neverwinter Nights i Morrowinda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Witam! Proszę o doradzenie mi jakiegoś fajnego, niedrogiego RPG''a lub Hack''n''slasha.
Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.

W takim razie może Saga Icewind Dale? Ma cechy BG jak również Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie na razie w Wiedźmina i AC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:03, przemcio256 napisał:

może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie na
razie w Wiedźmina i AC??

według mnie lepiej wybrac wiedźminlub AC zależy co wolisz akcje czy RPG z rzutem izometrycznym NWN2 to cos w stylu wiedźmina ale tam kierujesz drużyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:03, przemcio256 napisał:

może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie na
razie w Wiedźmina i AC??


A możesz grać w 3 gry naraz? :P Bo ja jednak spróbowałbym z NWN 2. Najpierw zdał bym Wiedźmina, AC i wtedy grałbym w NWN 2 :P
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Witam! Proszę o doradzenie mi jakiegoś fajnego, niedrogiego RPG''a lub Hack''n''slasha.

Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.

Hack''n''slash np. Titan quest
RPG bierz Morrowinda dużo modów lepsza grafa od I i 2 i kilka innych rzeczy gothic jest gorszy ja tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:38, Daviochlebak napisał:

> może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie
na
> razie w Wiedźmina i AC??

A możesz grać w 3 gry naraz? :P Bo ja jednak spróbowałbym z NWN 2. Najpierw zdał bym
Wiedźmina, AC i wtedy grałbym w NWN 2 :P
pozdro

Ac już chyba skończę, tylko czekam na powrót karty graf. żeby grę ukończyć na wysokich detalach (na razie mam takie średniawe ale nie mogłem się oprzeć, żeby nie pograć)... Wiedźmin też mnie ostatnio wciągnął, ze AC poszło na półkę i nie miałem żadnych skrupułów.. więc chyba zastosuję się do kolejności którą zaproponowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:21, jaki of blade napisał:

Chyba mnie przekonałeś, zwłaszcza że na rynku RPGów cisza:) Powiedz mi jeszcze tylko,
czy fabuła jest liniowa, czy nie i czy jest jedno czy kilka zakończeń. Aha, no i rozumiem
że polecasz kupić od razu z dodatkiem?

W podstawce jest (chyba) tylko jedno zakończenie (a przynajmniej ostatnie sceny są zawsze takie same, bo filmik końcowy zależy od charakteru postaci jaką grałeś). W Masce zdrajcy są dwa zakończenia, z czego drugie wymaga nieco starań, czyt. wykonywania zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupic grę o I wojnie światowej . Niewazne jakie gatunek byle by była to gra o I wojnie świtowej .Najlepiej niech mi odpowiadaja Ci , ktorzy grali w daną gierkę o tej tematyce.

Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka strategia nazywa się właśnie I World War fajna gierka, ostatnio była w Cda w numerze 146. Polecam, więcej gier o IWŚ nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:03, przemcio256 napisał:

może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie na
razie w Wiedźmina i AC??


No to tak ja na wstępie odradzam Wieśka, wiem że to hit itp. ale moje zdanie o tej grze jest bardzo negatywne, ale za to AC jest świetne, ale ma trochę bugów, a co do NWN2 to nei grałem,a le wszyscy z mojej klasy mówią że jest super, wiec wg. mnie wybierz AC,albo NWN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:53, trutututu napisał:

> może nie kupić ale też potrzebuję trochę porad... czy spróbować NWN2 czy grać sobie
na
> razie w Wiedźmina i AC??

No to tak ja na wstępie odradzam Wieśka, wiem że to hit itp. ale moje zdanie o tej grze
jest bardzo negatywne, ale za to AC jest świetne, ale ma trochę bugów, a co do NWN2 to
nei grałem,a le wszyscy z mojej klasy mówią że jest super, wiec wg. mnie wybierz AC,albo
NWN2

dla mnie to tylko kwestia czy mi się chce instalować czy nie... wszystkie gierki (AC, Wiedźmin, NWN2) mam :D ale jak sądzicie, że w NWN2 warto zagrać to faktycznie zabieram się do instalowania... jak przejdę AC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:14, maciek999 napisał:

Witam! Proszę o doradzenie mi jakiegoś fajnego, niedrogiego RPG''a lub Hack''n''slasha.

Diablo II grałem, Baldur''s Gate II też.


a ja ci poradzę tylko abys nie brał morrowinda bo cie po prostu odrzuci. Sage gothic bierz w ciemno - a jęsli nigdy w nią nie grałeś, to az ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:23, Robson 666 napisał:

Mam pytanie: kupić Orange Box za 99 zł (wersja X360) czy oszczędzać jeszcze na GTA IV?

Jak masz konsolę to GTA, jeśli nie to zdecydowanie The orange Box. 5 wyśmitnych gier( HL2, episode one, portal, team forttres, i episode two.
Uch sorki nie zauważyłem Xbox. Ale myślę, że najlepiej kupić oda tytuły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:23, Robson 666 napisał:

Mam pytanie: kupić Orange Box za 99 zł (wersja X360) czy oszczędzać jeszcze na GTA IV?


To zależy. w końcu "Pomarańczowe Pudełko" ma w sobie aż pięć gier i to naprawdę dobrych, a GTA IV to jedna świetna gra. Ja bym wybrał jednak GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:23, Robson 666 napisał:

Mam pytanie: kupić Orange Box za 99 zł (wersja X360) czy oszczędzać jeszcze na GTA IV?

ja bym na twoim miewjscu jeszcvze trochę zaoszczędził i kupił sobie GTA IV!ale to tylko i wyłącznie twoja decyzja! a jaki rodzaj gier wolisz FPS z odrobiną elementów przygodowych czy rozbudowaną grę akci traktująą o gangsterach w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no bo boję się, że taka okazja się już nie powtórzy (Orange Box na X360 za 99 zł i to nowe). A może poczekać lepiej do spadku ceny GTA IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się