FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No, w tym kłopot, że Portal jest świetny, a z H-L 2 i dodatkami nie miałem jeszcze styczności. Ale kusi mnie też GTA IV swoim rozbudowaniem. Bardziej skłaniam się jednak do Orange Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:35, Robson 666 napisał:

No, w tym kłopot, że Portal jest świetny, a z H-L 2 i dodatkami nie miałem jeszcze styczności.
Ale kusi mnie też GTA IV swoim rozbudowaniem. Bardziej skłaniam się jednak do Orange
Box.

Ja kupiłbym Orange Boxa, w końcu pięć świetnych gier jest lepsze niż jedna świetna gra. A poza tym jak wspomniał Mac Cry GTA IV , możesz kupić za np. pół roku. W końcu przez ten czas aż tak bardzo się nie zestarzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, znowu mam dylemat :) Na Allegro zauważyłem za 129 zł nowe Call of Duty 4. I teraz nie wiem, wziąć to, czy Orange Box za 99 zł? Zaznaczam, że uwielbiam obydwie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:44, Robson 666 napisał:

Kurczę, znowu mam dylemat :) Na Allegro zauważyłem za 129 zł nowe Call of Duty 4. I teraz
nie wiem, wziąć to, czy Orange Box za 99 zł? Zaznaczam, że uwielbiam obydwie serie.


129 zł Za Call of Duty 4?! Człowieku ta gra kosztuje około 90 zł[możliwe że mniej] Chyaba pomyliły ci sie ceny bo OB kosztuje 129 zł...ja na twoim miejscu wziąłbym CoD 4 świetny choć króki Singiel ale multi mistrzowskie.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:45, zajacisko napisał:

Co radzicie kupić: AOE III Złota Kolekcja, Oblivion Game of the Year Edition, czy Warcraft
3 + Frozen Throne?



Gdybyś napisał jakie gatunki Cię interesują byłoby prościej :)))

Oblivion jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:49, Lost Paradise napisał:

Gdybyś napisał jakie gatunki Cię interesują byłoby prościej :)))

Wszystko mnie interesuje tak samo.

Dnia 09.05.2008 o 10:49, Lost Paradise napisał:

Oblivion jak dla mnie

No to biorę, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:45, zajacisko napisał:

Co radzicie kupić: AOE III Złota Kolekcja, Oblivion Game of the Year Edition, czy Warcraft
3 + Frozen Throne?

Najlepiej zrobisz jak kupisz Warcraft''a 3 - kultowa gra, która po dzisiejszy dzień rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:45, zajacisko napisał:

Co radzicie kupić: AOE III Złota Kolekcja, Oblivion Game of the Year Edition, czy Warcraft
3 + Frozen Throne?


Ja myślę, że najlepiej zrobisz jak kupisz Obliviona. Gra wciąga. Choć Warcraft to również świetna pozycja, ale według mnie znacznie ciekawszy jest Oblivion, w którym można utonąć :D (chociaż ja osobiście preferuję Gothicki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:45, zajacisko napisał:

Co radzicie kupić: AOE III Złota Kolekcja, Oblivion Game of the Year Edition, czy Warcraft
3 + Frozen Throne?


Warcraft III. Świetna gra i cały czas masa ludzi na battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(chociaż ja osobiście preferuję Gothicki)
Ja też, ale chciałbym zobaczyć Obliviona, i chyba kupię Obliviona, potem Warcrafta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku takie tytuły:
Deus Ex Antologia - chcę ją mieć tylko dla Deus Ex. Invisible War i Project Snowblind mnie nie intereseują.
Test Drive Unlimited - chcę mieć dlatego, że chciałbym jakąś fajną samochodówkę, a tuning(NFS) za bardzo mnie nie kręci. Tylko mam pytanie: Czy na klawiaturze gra się wystarczająco dobrze czy jednak kierownica jest potrzebna?
GTA: Vice City - chyba tylko dla klimatu i muzyki(grałem chwilę i muza była super) - chociaż do tej pory grałem tylko w San Andreas i nawet mi się podobało.
Jade Empire - nie wiem, w życiu na oczy nie widziałem, ale bioware nie robi słabych gier, a teraz takie to JE tanie...
Z tej listy najmniej przekonany jestem do GTA. Maksymalnie mogę kupić 2 tytuły, bo na więcej mnie nie stać ;) Chociaż wolałbym jeden porządny tytuł i zaoszczędzone te pare groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:58, Benqiu napisał:

Test Drive Unlimited - chcę mieć dlatego, że chciałbym jakąś fajną samochodówkę,
a tuning(NFS) za bardzo mnie nie kręci. Tylko mam pytanie: Czy na klawiaturze gra się
wystarczająco dobrze czy jednak kierownica jest potrzebna?

Kupuj, mnie ta gra wgniotła w ziemię. :P Ponad 100h gry o czymś chyba świadczy, tym bardziej, że zazwyczaj nie gram w jedną grę dłużej niż 30-35. A co do klawiatury - nie wiem, nie grałem, ale mój znajomy na klawierce [ja kierownicą ^^] radził sobie świetnie i często mnie pokonywał. Dodam jeszcze, że specjalnie dla tej gry wydałem 250zł na kierownicę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup Jade Empire ja sam kupiłem i nie żałuje świetna gra polecam.Skoro możesz jeszcze kupic jeden tytuł to polecam Test Drive Unlimited tylko się upewnij czy spełniasz wymagania sprzętowe bo później będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:58, Benqiu napisał:

Mam na oku takie tytuły:
Deus Ex Antologia - chcę ją mieć tylko dla Deus Ex. Invisible War i Project Snowblind
mnie nie intereseują.
Test Drive Unlimited - chcę mieć dlatego, że chciałbym jakąś fajną samochodówkę,
a tuning(NFS) za bardzo mnie nie kręci. Tylko mam pytanie: Czy na klawiaturze gra się
wystarczająco dobrze czy jednak kierownica jest potrzebna?
GTA: Vice City - chyba tylko dla klimatu i muzyki(grałem chwilę i muza była super)
- chociaż do tej pory grałem tylko w San Andreas i nawet mi się podobało.
Jade Empire - nie wiem, w życiu na oczy nie widziałem, ale bioware nie robi słabych
gier, a teraz takie to JE tanie...
Z tej listy najmniej przekonany jestem do GTA. Maksymalnie mogę kupić 2 tytuły, bo na
więcej mnie nie stać ;) Chociaż wolałbym jeden porządny tytuł i zaoszczędzone te pare
groszy.


Bierz Deus Ex: Antologia. Pierwszy Deus jest dziełem iście genialnym, w tą grę mogę grać, grać i jeszcze raz grać i zawsze przy niej bawić się tak samo. Jeśli nie przeszkadza Ci troszkę przestarzała grafika, a cenisz w grach sobie świetny klimat oraz wybitną fabułę, to gra jest dla Ciebie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź GTA Vice City. Za tą cenę to nic tylko brać. Grałam w GTA 3, San Anderas i Vice City i SA oraz GTA3 mi się szybko znudziły, a Vice City przeszłam 3 razy i bardzo mi się podobało i co ważne - nie znudziło mi się jeszcze po tych trzech razach. Bardzo dobra gra, według mnie (i wielu innych osób) najlepsza część GTA jaka wyszła na PC. Klimat lat 80 ubiegłego wieku jest świetny, bardzo polecam ;)

PS. Heh, każdy poleca Ci inną grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się