FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ostatnio mam ochotę na jakąś zręcznościową gierkę gdzie walczy się na broń białą. Ale nie mam na myśli Prince of Persia, bo tam za dużo się skacze, ani Obliviona czy Gothica, bo to RPGi. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Enclave, ale od tamtego czasu chyba wyszło coś nowego w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi tak na szybko przychodzi na myśl to coś z cyklu Onimusha lub Devil May Cry ... choć w żadną z tych gier nie grałem wydaję mi się że to o coś takiego ci chodzi ... ewentualnie stareńki Rune lub Severance: Blade of Darkness ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:11, Arxel napisał:

Ostatnio mam ochotę na jakąś zręcznościową gierkę gdzie walczy się na broń białą. Ale
nie mam na myśli Prince of Persia, bo tam za dużo się skacze, ani Obliviona czy Gothica,
bo to RPGi. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Enclave, ale od tamtego czasu chyba
wyszło coś nowego w tym temacie?


Zręcznościowa gra akcji z użyciem broni białej? Hmm, Assassin''s Creed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:11, Arxel napisał:

Ostatnio mam ochotę na jakąś zręcznościową gierkę gdzie walczy się na broń białą. Ale
nie mam na myśli Prince of Persia, bo tam za dużo się skacze, ani Obliviona czy Gothica,
bo to RPGi. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Enclave, ale od tamtego czasu chyba
wyszło coś nowego w tym temacie


Dark Messiah może? Ale to "FPS", I to co KŁEJK polecił szczególnie Severence, ale trudno go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Krótko i treściewie:

Mam pytanko:

Jakie skradanki są najlepsze ??

- Thief - mam
- Splinter Cell Pandora Tomorrow - mam :)

Szukam jakiś dobrych, skradanek, bo jak pierwszy raz zagralem z ktorąś nich, od razu sie w nich zakochalem :)
Tylko nie polecajcie mi Hitmana, bo go nie cierpię :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:49, burczynski napisał:


Krótko i treściewie:

Mam pytanko:

Jakie skradanki są najlepsze ??

- Thief - mam
- Splinter Cell Pandora Tomorrow - mam :)

Szukam jakiś dobrych, skradanek, bo jak pierwszy raz zagralem z ktorąś nich, od razu
sie w nich zakochalem :)
Tylko nie polecajcie mi Hitmana, bo go nie cierpię :) Pozdrawiam


To ja najlepiej proponuję Splinter Cell: Chaos Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 20:49, burczynski napisał:


- Thief - mam
- Splinter Cell Pandora Tomorrow - mam :)

Szukam jakiś dobrych, skradanek, bo jak pierwszy raz zagralem z ktorąś nich, od razu
sie w nich zakochalem :)
Tylko nie polecajcie mi Hitmana, bo go nie cierpię :) Pozdrawiam

Następne cześci Splintera i kameleon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Jak sądzicie: czy opłaca się kupić Sagę Gothic z XK Gold tylko dla pierwszej części
(bo Gothica II + Noc Kruka mam z CDA) ? Dodam, że moje ulubione RPG-i to Wiedźmin i Jade
Empire: ES, a potem Gothici.


Według mnie opłaca się, ponieważ Gothic "jedynka" ma świetną fabułę, według mnie najlepszą ze wszystkich części i dobry klimat i dlatego naprawdę warto :)

Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Krótko i treściewie:

Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Mam pytanko:

Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Jakie skradanki są najlepsze ??

Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

- Thief - mam
- Splinter Cell Pandora Tomorrow - mam :)

Dnia 10.05.2008 o 18:30, czerwonypies napisał:

Szukam jakiś dobrych, skradanek, bo jak pierwszy raz zagralem z ktorąś nich, od razu sie w nich zakochalem :)
Tylko nie polecajcie mi Hitmana, bo go nie cierpię :) Pozdrawiam


Nie ma na rynku zbyt wielu skradanek, a to że nie lubisz Hitmana to jeszcze ogranicza ich krąg, trudno :P Ja szczerze polecam pierwszą część Splinter Cella oraz trzecią - Chaos Theory. CHT to po prostu MISTRZOSTWO w skradankach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:01, JayL napisał:

I tu się mylisz. :P Przy instalacji G2 z CDA możesz odznaczyć po prostu dodatek i grać
na podstawce.

A no tak, teraz dopiero zauważyłem, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:49, burczynski napisał:

Szukam jakiś dobrych, skradanek, bo jak pierwszy raz zagralem z ktorąś nich, od razu
sie w nich zakochalem :)

Ja dla przykładu ani skradanek, ani Riddicka specjalnie nie lubię, ale tłukąc w Chronicles of Riddick grało mi się całkiem fajnie. Zarówno skradanie (które jest chlebem i solą tej gry) jak i elementy zręcznośćiowe są tam nieźle wykonane, więc może w to spróbujesz zagrać, tak dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mhm.... To są dwie całkiem inne gry ^^
To zależy od ciebie, jeżeli wolisz gre "dla myślących" z nutką strachu, wybierz Alone in The Dark.
Jeżeli wolisz gre akcji, + gustujesz w dinozaurach--> Turok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:57, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie któa gre byście wybrali: Turok czy Alone in the Dark?Która wg. was
jest lepsza?Pozdro

Zdecydowanie Alone In The Dark. Ta gra oferuje ciekawsza fabułe. Jeżeli chodzi o 5 czesc tej gry to bedzie ona super. Turok to zwykły FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:57, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie któa gre byście wybrali: Turok czy Alone in the Dark?Która wg. was
jest lepsza?Pozdro


Alone in the Dark bo: klimat, muzyka, grafika, główny bohater, ogólnie wszystkie elementy tej gry są lepsze od Turoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup strzelani w cenie około 70 złotych. Zastanawiałem się nad Gears of War, Timeshift, a może inny tytuł? Nie orientuje się zbytnio w cenach... co polecicie;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:13, Forgotten napisał:

Planuję zakup strzelani w cenie około 70 złotych. Zastanawiałem się nad Gears of War,
Timeshift, a może inny tytuł? Nie orientuje się zbytnio w cenach... co polecicie;d?

Call of Duty 4 Modern Warfare :)
Bierz i graj!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:13, Forgotten napisał:

Planuję zakup strzelani w cenie około 70 złotych. Zastanawiałem się nad Gears of War,
Timeshift, a może inny tytuł? Nie orientuje się zbytnio w cenach... co polecicie;d?

BattleField ,Max Payne ,Half Life 2,Call of Duty 4,Crysis ,Painkiller,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się