FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam kasę na to, aby opłacić kuriera i kupić F.E.A.R. z dodatkiem w XK. I zastanawiam się kupić teraz F.E.A.R. czy poczekać parę miechów i kupić Gear of War??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:27, lord0 napisał:

Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest cos
takiego ?

W Total War nie grałem ale jeśli chodzi o II WŚ to fajna jest Europa Universalis: II wojna światowa a jeśli chodzi ci o strzelanki to Cod, MoH i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:33, ziomal1234 napisał:

> Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest
cos
> takiego ?
W Total War nie grałem ale jeśli chodzi o II WŚ to fajna jest Europa Universalis: II
wojna światowa a jeśli chodzi ci o strzelanki to Cod, MoH i wiele innych

coda i moh mam dosc ;P a chcialbym wlasnie jakas strategie w tych realiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:27, lord0 napisał:

Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest cos
takiego ?

Chyba czegoś dokładnie takiego samego jak TW, tyle, że w realiach 2WŚ nie ma (przynajmniej ja nie znam takich tytułów). Może spróbuje Close Combat V - też mamy 2 fazy taktyczną i strategiczną, przejmujemy tereny z surowcami, bitwa w czasie rzeczywistym, teraz może odstraszać grafika - 2D zresztą...
Combat Mission w sumie niezbyt podobna, ale jeśli szukasz wyzwań taktycznych w realiach 2WŚ to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:27, lord0 napisał:

Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest cos
takiego ?

Company of Heroes (chyba tak to sie pisało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:19, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie czy opłaca sie kupic gre Brothers in Arms Road to Hill 30?? Kosztuje ona
tylko 9 90 a na filmikach wydaje sie byc fajna.


Jasne że sie opłaca,zresztą za tak niskie pieniądze...BiA to taka taktyczna strzelanka osadzona w okresie 2 Wojny śwatowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:19, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie czy opłaca sie kupic gre Brothers in Arms Road to Hill 30?? Kosztuje ona
tylko 9 90 a na filmikach wydaje sie byc fajna.

9,9O???? Za taką kasę brać. Ta gra ukazuje nam inne spojrzenie na fpsy ;] Nie całkiem dopracowane to zostało, bo niektórych graczy irytuje np. brak dokładnej celności (osobiście uważam że faktycznie przesadzili, ale w rozgrywce szczególnie mi to nie przeszkadzało) ale mi się grało wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co lepsze?? Gears of War czy Assassin''s Creed?? Słyszałem że AC obsługuje tylko karty PCI Express, gra ktoś w AC na karcie AGP?? GoW ma zaś problem z multi bo trzeba płacić. Wytłumazy mi to ktoś jak to jest z tymi grami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:54, MasterHeroes napisał:

A co lepsze?? Gears of War czy Assassin''s Creed?? Słyszałem że AC obsługuje tylko karty
PCI Express, gra ktoś w AC na karcie AGP?? GoW ma zaś problem z multi bo trzeba płacić.
Wytłumazy mi to ktoś jak to jest z tymi grami??



Hmm ja nie mam AC ale jeśli masz średni komputer bierz gears of war....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:54, MasterHeroes napisał:

A co lepsze?? Gears of War czy Assassin''s Creed?? Słyszałem że AC obsługuje tylko karty
PCI Express, gra ktoś w AC na karcie AGP?? GoW ma zaś problem z multi bo trzeba płacić.
Wytłumazy mi to ktoś jak to jest z tymi grami??

powinna chodzić i na PCI I na AGP ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Antologia max payne jest dobra ?? Przyszlo mi grac kiedys jedynie w max''a 2. A chcialem zamówić razem z innymi splinterami. To jak warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:27, lord0 napisał:

Szukam jakiejs gry podobnej do serii Total War ale osadzonej w realiach II WŚ. Jest cos
takiego ?

Company of Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:54, MasterHeroes napisał:

A co lepsze?? Gears of War czy Assassin''s Creed?? Słyszałem że AC obsługuje tylko karty
PCI Express, gra ktoś w AC na karcie AGP?? GoW ma zaś problem z multi bo trzeba płacić.
Wytłumazy mi to ktoś jak to jest z tymi grami??


Nie ma znaczenia, czy masz kartę na PCI-E, czy na AGP - liczy się, jaką wersją Shader Model dysponuje Twoja karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się