FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 18:47, sportowiec 7 napisał:

Co jest lepsze:
Fifa
Pes

Jeżeli chodzi o grafike to zdecydowanie pes. Tylko ze ta gra nie ma wielu licencji i dlatego moim zdaniem FiFFA jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:49, Patryk Mogilno napisał:

> Co jest lepsze:
> Fifa
> Pes
Jeżeli chodzi o grafike to zdecydowanie pes. Tylko ze ta gra nie ma wielu licencji i
dlatego moim zdaniem FiFFA jest lepsza.


Moim też :@}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:50, sportowiec 7 napisał:

> > Co jest lepsze:
> > Fifa
> > Pes
> Jeżeli chodzi o grafike to zdecydowanie pes. Tylko ze ta gra nie ma wielu licencji
i
> dlatego moim zdaniem FiFFA jest lepsza.

Moim też :@}

Wole miec grafike słabsza i miec wszystkie prawdziwe kluby niż grac np: Menred;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:54, Patryk Mogilno napisał:

> > > Co jest lepsze:
> > > Fifa
> > > Pes
> > Jeżeli chodzi o grafike to zdecydowanie pes. Tylko ze ta gra nie ma wielu licencji

> i
> > dlatego moim zdaniem FiFFA jest lepsza.
>
> Moim też :@}
Wole miec grafike słabsza i miec wszystkie prawdziwe kluby niż grac np: Menred;)


Jak chcesz mieć Man U
To zajrzj na strone pro-evo.pl(czy jakoś tak)
Patch nazywa się PES_2008_Patch_0[1].5
W patchu są nowe piłki , koszulki stadion bandu i itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:08, Patryk Mogilno napisał:

Już kupiłem FIFFE 2008 wiec nie potrzeba;)


Ja mam najnowszą fifke i pes
I wole grać w fife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Splinter Cell: Chaos Theory, po wejściu do KK kosztuje zaledwie 20zł... Warto? Czy gra jest dobra? Jak stoi multiplayer, czy potrafi przyciągnąć gracza na wiele godzin? Nie chcę kupić czegoś nawet fajnego, ale krótkiego i nie wciągającego na dłużej. Nie chcę też aby wyszło, że gra ma miodny singleplayer, ale mutli utyka i nie warto w niego grać. A więc czy SC jest dobrym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to prawdziwe dzieło sztuki. Zdecydowanie najlepsza część SC,świetny single ze znakomitą fabułą i wciągający multi z dwoma trybami genialnym co-op i nieco słabszym versus. Tak więc jeżeli gra kosztuje tylko 20 zł to nie ma nawet co się zastanawiać,ja wydałem na nią 100 zł i uważam,że jest jak najbardziej warta tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 14:59, The Lurker napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Splinter Cell: Chaos Theory, po wejściu do KK kosztuje zaledwie
20zł... Warto? Czy gra jest dobra? Jak stoi multiplayer, czy potrafi przyciągnąć gracza
na wiele godzin? Nie chcę kupić czegoś nawet fajnego, ale krótkiego i nie wciągającego
na dłużej. Nie chcę też aby wyszło, że gra ma miodny singleplayer, ale mutli utyka i
nie warto w niego grać. A więc czy SC jest dobrym wyborem?

Gra jest super. Singiel i multi powinny cie przyciągnąć na trochę Warto kupić tę grę nawet za 100 zł (bo tyle dałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz poproszę chyba tu o pomoc ;] Jestem w kropce. Ogólnie kupuję zazwyczaj "starocie" z przeceny, używane lub z tanich serii, ale tym razem chcę coś nowego. Myślałem o wielu grach, ale na żadną nie mogę się zdecydowac. Preferuję gry akcji i przygodówki, ale tym razem wolę coś z działu akcja. Oczywiście nie musi to byc super nówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:12, Mac Cry napisał:

Pierwszy raz poproszę chyba tu o pomoc ;] Jestem w kropce. Ogólnie kupuję zazwyczaj "starocie"
z przeceny, używane lub z tanich serii, ale tym razem chcę coś nowego. Myślałem o wielu
grach, ale na żadną nie mogę się zdecydowac. Preferuję gry akcji i przygodówki, ale tym
razem wolę coś z działu akcja. Oczywiście nie musi to byc super nówka :)


Lost Planet, Gears of War, Call of Duty 4, Crysis. Ze starszych może być GTA: Vice City, Max Payne Antologia, Mafia, Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:12, Mac Cry napisał:

Pierwszy raz poproszę chyba tu o pomoc ;] Jestem w kropce. Ogólnie kupuję zazwyczaj "starocie"
z przeceny, używane lub z tanich serii, ale tym razem chcę coś nowego. Myślałem o wielu
grach, ale na żadną nie mogę się zdecydowac. Preferuję gry akcji i przygodówki, ale tym
razem wolę coś z działu akcja. Oczywiście nie musi to byc super nówka :)



Myslę że zadowoliłby cię Gears of War:)To świetna gra która powinna przypaść ci do gustu....Co do przygodówek to miałeś kiedys styczność z seria Broken Sowrd?Jeśli nie to kup sobie Broken Sword:Anioł Śmierci,Broken Sword 3 jest w Cd-Action.Jeśli chodzi jeszcze o gry akcji to również Crysis jest ciekawą grą albo Unreal Turnament 3[ma genialne multi] które zapewni ci wiele godzin grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lost Planet
Grałem w demo i jakoś nie specjalnie mi się podobało.
> Gears of War
Kupiłem, ukończył, sprzedałem. Gra na raz, typowa konsolówk.
Niezła, ale...
> Call of Duty 4
Rozważam już od dawno jej kupno ;]
> Crysis
Jak wyżej.
> GTA: Vice City
Kupię, ale za jakiś czas.
> Max Payne Antologia
Mam obie w wersji premierowej ;]
> Mafia
Mam i przeszedłem kilka razy. Genialna gra.
> Far Cry
Mam, ale średnio mi się podoba.

rafekx 12=> Mam premierówkę BS: AŚ razem z poprzednią częścią. Anioł Śmierci bardzo mi się podobał, a trójka już nie zbyt (głównie przez sterowanie). UT3 chętnie bym kupił, ale nie miłabym z kim grac.

P.S.
Ciekawi mnie Alone in the Dark. Czekac do jego premiery i go kupic? A może lepiej Mass Effect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 18:53, Mac Cry napisał:

P.S.
Ciekawi mnie Alone in the Dark. Czekac do jego premiery i go kupic? A może lepiej Mass
Effect?


Tak Alone in the Dark mogę ci polecić,podobno gra jest super,ma fajna grafike i jest ciekawie zrobiona no i najważniejsze w tej grze ciagle jest akcja.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Lego Indiana Jones i oprócz tego chciałbym sobie kupić jeszcze jeden tytuł za max 30 zł. Zastanawiam się nad Test Drive Unlimited , Splinter Cell Chaos Theory , pakietem Jade Empire +Fahrenheit lub Jade Empire+Rise of Legends. Doradzie co najlepiej wybrać. Liczę na Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie? Mass Effect czy The Orange Box? Z tego co słyszałem to OB w stosunku cena/ilość gier rządzi. Ale z drugiej strony nie chciał bym ominąć świetnego FPSRPGa jakim jest ME, choć muszę też zaliczyć Half Life 2. To jeden z moich odwiecznych problemów. Jaką kupić produkcję? ۰_۰

Kraju92 -> spójrz na posta rafekx 12 (^^)

Santino93 -> imo najlpeszy pakiet Jade Emipire + Rise of Nations: Rise of Legends. Najwięcej godzin grania, a co za tym idzie kolejnej gry nie kupisz zbyt szybko. Jeszcze nie można zapomnieć, że jak na swoją cenę są to gry wysokobudżetowe. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 20:47, Kraju92 napisał:

Co lepiej kupić Mass Effect czy Alone in the Dark Edycja Kolekcjonerska?

też mam ten dylemat ale chyba wybiorę Alone in The Dark. Lubię rpgi ale nie w takim stylu jaki jest w Mass Effect gdzie akcja dzieje się w jakimś kosmosie czy coś. Mam nadziejęże nie zawiodę się na Alonie tak jak w przpadku 4 i poprzednich części grając na playu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:07, Coxsik napisał:

> Co lepiej kupić Mass Effect czy Alone in the Dark Edycja Kolekcjonerska?
też mam ten dylemat ale chyba wybiorę Alone in The Dark. Lubię rpgi ale nie w takim stylu
jaki jest w Mass Effect gdzie akcja dzieje się w jakimś kosmosie czy coś. Mam nadziejęże
nie zawiodę się na Alonie tak jak w przpadku 4 i poprzednich części grając na playu.


I tak mam zamiar kupić obie gry, tylko która pierwsza, cały czas nie mogę się zdecydować, jak coś to zakupię EK "Alon''a" na Allegro. Jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się